PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçenin rakibi Arsenal :)

Arrest
09/08/2013, 13:15
UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu kuraları İsviçre'nin Nyon şehrindeki UEFA merkezinde çekildi.

Şampiyonlar Ligi play-off turunda Fenerbahçe, İngiliz ekibi Arsenal'le eşleşti.

Dinamo Zagrep - Austuria Wien
Razgrad - Basel
Victoria Plzen - Maribor
Shakther Karagandy - Celtic
Steaua Bükreş - Legia Varşova
Lyon - Real Sociedad
Schalke - Metalist Kharkiv
Paços de Ferreira - Zenit
PSV Eindhoven - Milan
FENERBAHÇE - Arsenal

Şampiyonlar Ligi Play-off turunda maçlar 20/21 ve 27/28 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

Aklıma şu video geldi :) Yılmaz Vural: "Tecavüz ettiler bize.." - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=LdW3Gv-uee8)

kadir07
09/08/2013, 13:26
En zor rakip çıkmış :( İnşallah Fenerbahçe turu geçer şimdiden başarılar...

1923qw
09/08/2013, 14:01
UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu kuraları İsviçre'nin Nyon şehrindeki UEFA merkezinde çekildi.

Şampiyonlar Ligi play-off turunda Fenerbahçe, İngiliz ekibi Arsenal'le eşleşti.

Dinamo Zagrep - Austuria Wien
Razgrad - Basel
Victoria Plzen - Maribor
Shakther Karagandy - Celtic
Steaua Bükreş - Legia Varşova
Lyon - Real Sociedad
Schalke - Metalist Kharkiv
Paços de Ferreira - Zenit
PSV Eindhoven - Milan
FENERBAHÇE - Arsenal

Şampiyonlar Ligi Play-off turunda maçlar 20/21 ve 27/28 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

Aklıma şu video geldi :) Yılmaz Vural: "Tecavüz ettiler bize.." - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=LdW3Gv-uee8)

Yeneriz yaw nolucak Arsenal kim :muz: :muz:

Arrest
09/08/2013, 14:19
En zor rakip çıkmış :( İnşallah Fenerbahçe turu geçer şimdiden başarılar...

Milan cıkıyodu iyi sıyrıldı hakkaten. Arsenal daha kolay bir rakip Milana göre :thumbdown:

Scottie
09/08/2013, 14:28
Cok zor bir rakip...

Sent from my GT-9500 Galaxy S4 using 2

yavuzselim
09/08/2013, 15:11
tek çare drogba <3

erenemre
09/08/2013, 15:46
tek çare drogba <3

edit ..

Arrest
09/08/2013, 16:41
boşver ya o maymun adamı bizim sow umuz yeter inşallah geçeriz turu gerçi çok geçmememizi isteyenler var ama hiç belli olmaz FENERBAHÇE m kapak takmayı sever

no racism yes respect diyorum :weight1:

SteinGP
09/08/2013, 17:31
boşver ya o maymun adamı bizim sow umuz yeter inşallah geçeriz turu gerçi çok geçmememizi isteyenler var ama hiç belli olmaz FENERBAHÇE m kapak takmayı sever

Emre bey,

Irkçılık bir insanlık suçudur, bu terbiyesizliğiniz için kendinizden utanmalısınız. En kısa zamanda hakkınızda gereği yapılacaktır.

Send from my Samsung Galaxy S3 using 2

ABNEW
09/08/2013, 17:54
Arsenal güçlü bir takım ama son dönemde sıkıntıları var.Bence şanslar eşit.Umarım Fenerbahçemiz tur atlar,

İki haftadır yurtdışındaydım.Takımlarımızın Avrupa maçlarını kaçırdım.Sanırım şuanda Avrupada -daha grupları bile göremeden- iki takımımız elendi :(

cdogu
09/08/2013, 18:53
Maymun?...

''No Racism,Respect Drogba..''

Galatasaray'lı biri olarak Fenerbahçe'ye destek veririm. Ama sizin gibi taraftar olursa,bu iş zor. Irkçılık yapmayın..

erenemre
09/08/2013, 19:02
ya arkadaşlar sevgili dostlar ben şaka yaptım ırkçılıkla falan işim olmaz zaten ama futbolculara böyle lakaplar takılır daha öncede Fenerbahçe de Johnson diye bir futbolcu vardı herkes goril adam derdi o yüzden yinede yanlış anlaşıldıysam özür dilerim Drogba yada saygım sonsuzdur

iyi bayramlar herkese

cihankardes
09/08/2013, 19:17
En zor rakibi bize verdiler :D o platini'yi bulsam bıyıklarını ... :D

aykut_1914
09/08/2013, 20:05
Maymun?...

''No Racism,Respect Drogba..''

Galatasaray'lı biri olarak Fenerbahçe'ye destek veririm. Ama sizin gibi taraftar olursa,bu iş zor. Irkçılık yapmayın..

sow,yobo,webo,emenike vs boşver dostum :)

tayfux
09/08/2013, 20:39
Fenerbahçe inşallah geçer başarılar..bu arada ilk 3 eşleşme şampiyonlar ligi değil de uefa avrupa ligi seviyesi olmuş..

buraku
09/08/2013, 22:11
zor kura, bakalım nasıl olacak?

cdogu
09/08/2013, 23:30
sow,yobo,webo,emenike vs boşver dostum :)

Konu Drogba olduğu için öyle dedim hocam :) Yanlış olmasın. Hepsi değerli ve iyi futbolcular.. O milyonlar bu adamlara boşuna verilmiyor.

Motorola Atrix cihazımdan 2 aracılığı ile gönderildi.

Arrest
21/08/2013, 12:39
evet büyük gün geldi çattı ankaradaki GP cileri bizim tükkana bekliyoruz :D

erenemre
21/08/2013, 13:36
evet büyük gün geldi çattı ankaradaki GP cileri bizim tükkana bekliyoruz :D

komik olan nedir anlamayadım ? sanırım yenilirsek mutlu olacaksınız ? ama en azında gururla formada Türk bayrağını taşıyacağız maalesef bazı takımlarımız ! o armayı bile taşımaktan acizler.Arsenal güçlü bir ekip ve favori ama futbol sonuçta hiç belli olmaz

Arrest
21/08/2013, 13:39
komik olan nedir anlamayadım ? sanırım yenilirsek mutlu olacaksınız ? ama en azında gururla formada Türk bayrağını taşıyacağız maalesef bazı takımlarımız ! o armayı bile taşımaktan acizler.Arsenal güçlü bir ekip ve favori ama futbol sonuçta hiç belli olmaz

valla hocam o övündüğünüz forma ile şike yapanda siz çıktınız :devil:

erenemre
21/08/2013, 13:47
valla hocam o övündüğünüz forma ile şike yapanda siz çıktınız :devil:

şikeyi Türkiye ye bulaştıranda 6s dir bu unutulmasın belki yaşın gereği bilmeyebilirsin 8-0 ankaragücü maçları , istanbulspor maçında 90+6 da penaltıyla maçı almalar neyse ALLAH büyük gün gelir devran döner

ABNEW
21/08/2013, 14:00
Arsenal, eski gücünde değil.Sakat, cezalı oyuncuları da çok.Geçen seneki FB bu Arsenali rahat eler,

Fenerbahçemize başarılar...

outlife
21/08/2013, 14:14
valla ne olursa olsun yurt dışında bizi temsil eden takımlar değil ülkede şike yapsın sopaylada almış olsalar maçları desteklerim... sonuçta yurtdışındaki türk antipatisi ile 1-0 yenik başlıyoruz maçlara.

fenerde olsa gs de olsa kartalda olsa kim olursa olsun kol kırılır yen içinde kalır. yurt dışında desteklemek gerek...

Arrest
21/08/2013, 14:15
valla ne olursa olsun yurt dışında bizi temsil eden takımlar değil ülkede şike yapsın sopaylada almış olsalar maçları desteklerim... sonuçta yurtdışındaki türk antipatisi ile 1-0 yenik başlıyoruz maçlara.

fenerde olsa gs de olsa kartalda olsa kim olursa olsun kol kırılır yen içinde kalır. yurt dışında desteklemek gerek...

bende böyle düşünüyorum hocam ama bazıları yanlış anlıyor :thumbup1:

sedini
21/08/2013, 14:40
peki ya ramsey in laneti :D :D :D

erenemre
21/08/2013, 15:00
peki ya ramsey in laneti :D :D :D

ramsey in lanetine sow un kobrası halledecek kısmetse kobra derken yanlış anlaşılmasın vuruşlarından bahsediyorum :D

Evren_c
21/08/2013, 15:04
Ortalığı karıştırmak gibi olmasın da, Türkiye'de şike yapmayan takım yok gibi bir şey herhalde. Birbirimizi kandırmayalım. Bir şekilde Fener'inki açığa çıktı. Hoş, açığa çıkan şeyin ne olduğu da çok net değil bildiğim kadarıyla.

Neyse konu dağılmasın, sonuçta Türkiye'yi temsil ediyor. Tabii ki başarı dilemek düşer bize. Nacizane fikrim bu.

erenemre
21/08/2013, 15:11
Ortalığı karıştırmak gibi olmasın da, Türkiye'de şike yapmayan takım yok gibi bir şey herhalde. Birbirimizi kandırmayalım. Bir şekilde Fener'inki açığa çıktı. Hoş, açığa çıkan şeyin ne olduğu da çok net değil bildiğim kadarıyla.

Neyse konu dağılmasın, sonuçta Türkiye'yi temsil ediyor. Tabii ki başarı dilemek düşer bize. Nacizane fikrim bu.

helal olsun arkadaşım , herkes sütten çıkmış ak kaşık bir tek fener kötü, fener şikeci benim kızdığım budur Türkiye de şikesiz takım yoktur.

outlife
21/08/2013, 15:28
helal olsun arkadaşım , herkes sütten çıkmış ak kaşık bir tek fener kötü, fener şikeci benim kızdığım budur Türkiye de şikesiz takım yoktur.

valla burda sıralamaya kalkılsa forum alanı yetmez lig takımlarının dolapları. gs nin ofer anlaşmaları, polatın şike ile ilgili kıvırmaları, kayıp bir milyon dolar olayı vs. sadece bunlar gs nin bursasporda tehditle futbolcu tutuluyordu bir dönem. vs vs vs.

fenerin günah keçisi olması sadece fenerin bu işlere bulaşmış olduğunu göstermez. ön planda olan takımdır sadece. dediğim avrupada desteklmek gerek...

sedini
21/08/2013, 17:08
ramsey in lanetine sow un kobrası halledecek kısmetse kobra derken yanlış anlaşılmasın vuruşlarından bahsediyorum :D

inşallah.. ;)

bu arada ben hakikaten ramseyin lanetinden bahsediyorum.. adam her gol attığında ünlü biri ölüyormuş...

tayfux
21/08/2013, 18:50
mourinho fenerbahçeye şans tanımamış..

Seronet
22/08/2013, 00:15
Bu Forumda olmaması gereken bir konu.

2 ile gönderildi

ABNEW
22/08/2013, 09:47
Geçen senenin UEFA Yarıfinalistinin Arsenale böyle yenilmemesi, hatta rahat rahat maçı kazanması gerekiyordu.Kadro geçen seneye göre daha iyi.Bir teknik direktör bu kadar fark yaratır mı bilemiyorum ama bence yakında gider Ersun Hoca...

Evren_c
22/08/2013, 12:08
Ersun hoca ayrı konu da, bence en başta Aziz'in gitmesi lazım. Takıma bir "reset" atıp her şeye baştan başlasak keşke...

ABNEW
22/08/2013, 13:28
Ersun hoca ayrı konu da, bence en başta Aziz'in gitmesi lazım. Takıma bir "reset" atıp her şeye baştan başlasak keşke...

Evren, Fenerliler sevmese de Aziz Yıldırım kulübün gelmiş geçmiş -hatta gelecek dahil- en başarılı başkanıdır.Sportif, finansal, tesis... her anlamda bence en başarılı başkan.Aykut Hoca gitti FB Arsenalden 3 yedi.Aziz Yıldırım da gitse bu sefer 5 yerler...

Evren_c
22/08/2013, 14:55
Evren, Fenerliler sevmese de Aziz Yıldırım kulübün gelmiş geçmiş -hatta gelecek dahil- en başarılı başkanıdır.Sportif, finansal, tesis... her anlamda bence en başarılı başkan.Aykut Hoca gitti FB Arsenalden 3 yedi.Aziz Yıldırım da gitse bu sefer 5 yerler...

Ben böyle düşünmüyorum. Finansal açıdan takımı desteklediği doğru tabii ama nihayetinde biz, en azından ben, basit bir futbol izleyicisiyim ve yıllardır Fenerbahçe'nin futbolundan keyif alamıyorum. Sürekli bir şeyler değişiyor, milyon Euro'luk adamlar geliyor ama olmuyor. Takımda ruh yok. Bir de Aziz Yıldırım'ı değiştirelim bakalım. Hatta yanında Emre ve Volkan da gitse pek güzel olur...

Bu arada Aykut hoca da gerçekten kötüydü, pasifti.

erenemre
22/08/2013, 16:38
Ben böyle düşünmüyorum. Finansal açıdan takımı desteklediği doğru tabii ama nihayetinde biz, en azından ben, basit bir futbol izleyicisiyim ve yıllardır Fenerbahçe'nin futbolundan keyif alamıyorum. Sürekli bir şeyler değişiyor, milyon Euro'luk adamlar geliyor ama olmuyor. Takımda ruh yok. Bir de Aziz Yıldırım'ı değiştirelim bakalım. Hatta yanında Emre ve Volkan da gitse pek güzel olur...

volkan ın gitmesi hariç söylediklerinize harfiyen katılıyorum ...

ABNEW
22/08/2013, 17:45

Evren tamam futbolu sana hitap etmeyebilir ama farklı bir taktikte ya da keyif verebilecek bir taktikle de FB dünkü gibi olur.Aziz Yıldırımlı FB (Ben de kendisinden pek hoşlanmam) Avrupada en başarılı dönemini geçirdi.Fenerbahçe eskiden adı sanı duyulmamış takımlardan bile 5 yerdi.Son dönemde Avrupada önemli başarılar elde ettiler.Bence taktik hocaya göre olmamalı takıma göre olmalı.Yoksa FB çok maç kaybeder.Bana göre FB Avrupada son dönemde oldukça güzel maçlar çıkardı.Ben de bir izleyici olarak her takımdan 5 yiyen eski FB nin futbolundan hiç hoşlanmazdım.

Aziz Yıldırımın -dediğim gibi ben de pek hoşlanmam kendisinden- FB ye katkısı inanılmaz.Yanlışları olmuştur tabi.Alex in gitmesi de çok çok doğru bir karardı.Gönderilme tarzı yanlış olabilir ama bu ayrılış FB nin prestijini önemli ölçüde arttırdı.Nerdeyse Alexten sonra takım yenilgisiz UEFA kupasını alacaktı :)

Emre ve Volkan bence de gidebilir.Yedek kaleciniz çok daha iyi.Ancak Ersun Yanal fazla dayanamaz benden söylemesi ;)

Evren_c
22/08/2013, 18:06
Vallahi ben hala aynı şeyi düşünüyorum. Skor benim için ikinci planda. Geçen sene UEFA şampiyonu bile olmuş olsaydık tatsız bir şampiyonluk olacaktı benim için. Futbol bu, takım yenilebilir de. Önemli olan güzel bir mücadele olması, takımın 80'lerdeki Fenerbahçe ruhuyla oyun oynaması. Zaten böyle bir oyun oynansa, galibiyet tabii ki gelecektir. Özetle güzel futbol oynamıyorlar, daha doğrusu bana hitap etmiyor diyeyim.

Ben takımın başına karabasan gibi çöken, her şeye karışan, özellikle kontrol edebileceği antrenör seçen bir başkan istemiyorum. Oyunculara milyon Euro döküyorlar gerektiğinde. Çok daha iyi antrenörler getirilebilir fakat onlar Aziz başkanın "sözünü dinlemeyecekler" tabii, o yüzden getirmiyorlar. Burada sabaha kadar yazışsak bir yere varamayız. Çünkü herkesin aldığı tad farklı, beklentisi farklı.

Uzun lafın kısası; ben sadece futbol istiyorum, güzel oyun istiyorum :) Takım fanatizmim yok. Rakip takım güzel gol atarsa, onu da alkışlarım.