PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Papillion Belvile otel nasıldır?

Scottie
05/08/2013, 09:09
Bu sene eylul ayinda bu otele gitmeye karar verdik gibi. Internetteki yorumlari guzel. Aranizda bu otele giden bilen varmidir. Bizim icin ozellikle plaji onemli kum olmasi tercihimizi belirleyecek...

Sent from my GT-9500 Galaxy S4 using 2

hakanka
05/08/2013, 09:19
hiç gitmedim ama tur şirketinde çalışan arkadaşıma sordum şimdi,güzel dedi zaten baktım sitesine güzel olmaması imkansız,yalnız antalya çok aşırı sıcak oluyo ben bodrumda yelken hotele gidiyorum Yelken (https://www.yelkenhotels.com.tr/index.php?lang=tr) ,yemekleri güzel,servis güzel,ilgi alaka güzel,kumsalı güzel mavi bayraklı kumsalı var,aktiviteler fena değil ama otel dışına çıkıp pek gezebileceğiniz yer yok birde %90 ı yabancı

Scottie
05/08/2013, 09:25
Bizim icin sicak olmasi onemli. 16 aylik cocugumuz var. Ege tarafinin eylul ayinda suyu soguk oluyor. Gecen sene kemerde denize sokmustuk. 5 aylikti. Problem olmamisti. Iki otel arasinda kararsisiz. Birisi burasi digeri amara **** marine. Ama amara 750 tl daha pahali...

Sent from my GT-9500 Galaxy S4 using 2

hakanka
05/08/2013, 09:33
burada çok güzelmiş ama baya tuzlu :)

erenemre
05/08/2013, 09:44
otel güzele benziyor konum olarakta güzel benim en çok önemsediğim denizidir deniz iyi olsun gerisi boş özellikle aktivite olayını hiç anlamıyorum saçma sapan işler yapıyorlar otel seçerken özellikle aktivitesiz olanlara bakıyorum tabi zevk meselesi geçen yıl eylül ayında çeşme de yapmıştım tatilimi çeşme ılıca da yapmıştım su inanılmaz derecede sıcaktı eşimle beraber denizden çıkasımız gelmemişti ayrıca ayın 18 inde gitmiştik okullar açıldığı için çeşme çok sakin ve güzeldi.

aalperdemir
05/08/2013, 12:44
Hocam mobilden baglandigim icin fiyatina bakamiyorum ama Delphin Botanik tavsiye ederim. 2 tatildir gidiyorum. Hem cocuklu hem cocuksuz gittim. Gercekten iyi. Cocuklu ailelere cok hitab ediyor. Restaurant ta cocuk bufesi var. Ve calisanlar inanilmaz derecede iyiler. Yemekler mukemmel. Cocuklu aileler icin ayri yemek yeri var icinde oyuncaklarin oldugu. Alakartlar mukemmel. Mini klup cok ilgili. Bundan sonra tek gidecegimiz oteldir. Bundan sonra turizm sirketiyle degil bizimle irtibata gecin demislerdi kart verdiler. Dusunurseniz ozelden atarim. Ha bir de deniz tasli alanya taraflarinda ama gidnce cocugunuz tenteli kaydirakli havuzlardan cikmak istemeyecek zaten :) bizimkini cikaramiyoduk.

Edit: bu arada lunapark ve kum be yüz boyama alanlari ve amfiyiyatro da cocuklar icin aktiviteler bol miktarda var.

outlife
05/08/2013, 13:17
valla otel gayet güzel görünüyor. fiyatlarına bakmadım. eğer kötü yorumda yoksa gidin. ben kuşadasına noa hotel e gittim. 30 yorumdan 3-4 tane kötü vardı. o da yok denizde kestane var, yok herkes yabancı türk yok falan gibi şikayetlerdi. gittik ve gayet memnun kaldık.

tatil konularında herkesin zevki tercihi standardı fakrlı olduğu için birebir gödip görmek lazım. başka türlü tavsiye ile gidilen yerlerde de çok pişman olduğumuz durumlar olabiliyor.

genel durumu iyi görünüyor, bütçenize de uygunsa gidin tadını çıkarın.

tayfux
05/08/2013, 15:33
didim venosa otel tavsiye ederim hocam süper bir otel kendine özel sahili falan herşeyi mevcut..