PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şile Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

Porque
05/08/2013, 01:31
Herkese merhabalar. Bayramdan sonra kız arkadaşım ile Şile'de izin durumumuza göre 1-2 gün tatil yapmaya gideceğiz. Sessiz sakin kafa dinleyebileceğimiz bir yer olsun yeter. Tam pansiyon falan olması gerekmiyor, olmasa da olur. Şile'yi bilen biri ya da daha önce gitmiş olan biri yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar... :)

Gokdeniz34
05/08/2013, 01:40
az daha ilerle ağvaya uğra göksu nehri kıyısında süper otelller var 2 hafta önce gittim mükemmel günlük kişi başı 100 tl sabah kahvaltı akşam yemeği dahil havuzuda var denizede 100 metre

Porque
05/08/2013, 01:53
az daha ilerle ağvaya uğra göksu nehri kıyısında süper otelller var 2 hafta önce gittim mükemmel günlük kişi başı 100 tl sabah kahvaltı akşam yemeği dahil havuzuda var denizede 100 metre

Bungalow evler hakkında bir bilgin var mı peki hocam?

tayfux
05/08/2013, 02:02
Bungalow evler hakkında bir bilgin var mı peki hocam?
Mehmet benim o evler çok hoşuma gidiyor aslında ama tek oda olduğu için sıkışmış gibi oluyor bazen..onun yerine ufak mutfaklı apart kiralamak ta mantıklı..

Porque
05/08/2013, 02:45
Mehmet benim o evler çok hoşuma gidiyor aslında ama tek oda olduğu için sıkışmış gibi oluyor bazen..onun yerine ufak mutfaklı apart kiralamak ta mantıklı..

Hocam valla bungalovlar kadar şirin olmuyor apartlar. Bizim Avşa Adası'nda apartımız var oradan biliyorum :D

tayfux
05/08/2013, 03:07
Hocam valla bungalovlar kadar şirin olmuyor apartlar. Bizim Avşa Adası'nda apartımız var oradan biliyorum :D
amaç şirinlik ise evet ama bende amaç kullanım kolaylığı :)

Porque
05/08/2013, 03:36
Western Otel'de yarın rezervasyon yaptıracağım büyük ihtimalle hocam. En iyisi orası gibi...