PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayramda isparklar ücretsizmiş peeehh

hakanka
01/08/2013, 15:08
Bayram dolayısıyla iki gün boyunca Yol üstü İSPARK'lar ücretsiz olacak.

Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, İSPARK, 8-9 Ağustos'ta kent genelinde yaklaşık 500 noktadaki yol üstü otoparklarında İstanbullular'a ücretsiz hizmet verecek. Vatandaşlar, yol üstü otoparklarından ücretsiz faydalanırken açık ve katlı otoparklar ise ücretli olacak..

Her yeri çevirdiniz eşkiya gibi,bizim yerlerimizi bize kiraladınız üç beş kuruşta veririz yani aman hakkınız geçmesin........

cihankardes
01/08/2013, 15:16
İstemezük!

outlife
01/08/2013, 16:40
lütfetmişler canlarım benim. bankalar yasal tefeci, ispark yasal değnekçi... ne diyelim ara sokakları bile parsellediniz ve bize parayla kiralıyorsunuz yaa... ne diyeyim allahınızdan bulun inşallah...eski mafya değnekçiler gitti yerine prezantbl kurumsal mafya geldi... ne diyelim aynısının kahverengisi... ben bayramda yokum umrumda da değil...

tayfux
01/08/2013, 17:27
ispark heryerde var. Vallahi aracı parkedemiyoruz artık Allahtan avm ler var..onlarda alışveriş zorunluluğu getirmeye başlamışlar..

outlife
01/08/2013, 17:31
beylikdüzü bauhause da fiş alıyorsun çıkarken kasaya işletmen gerekiyor. öyle bir sistem getirmişler. illa uğruyorsun yani kasaya. arkadaş millet park etsin ne olacak. onu da paraya çeviriyor küfür yiyorsunuz yaa... avcılar pelikanın arkasındaki otopark çok iyi. abimler süreklşi oraya park ediyor. şuan düzenleme yapıldı ama kontrol sağlandı mı bilmiyorum. cevahirde falan 3 saat ücretsiz. sonra ücrete tabi diye biliyorum.

hakanka
01/08/2013, 19:35
cevahirde neden ücretsiz çünkü bakanın biri gidince otopark parası istemişler sonuç 3 saat ücretsiz

fatihhhh
02/08/2013, 09:04
başlık ve içerik çok güzeldi.
elinize sağlık. :)

PuntoMan
02/08/2013, 14:01
Arkadaslar kusura bakmayin herbirinize ayri ayri saygi duymakla birlikte bircogunuzdan farkli dusunuyorum; İspark'in hizmetinden cok memnunum. Her sokagin parsellenmesine benim de canim sikiliyor ama bu kurumsal hizmeti, ozellikle yanimda esim falan varken, ne idugu belirsiz -afedersiniz- bir serseri ile muhatap olmaya tercih ederim.
Saygilar.

hakanka
02/08/2013, 14:08
Arkadaslar kusura bakmayin herbirinize ayri ayri saygi duymakla birlikte bircogunuzdan farkli dusunuyorum; İspark'in hizmetinden cok memnunum. Her sokagin parsellenmesine benim de canim sikiliyor ama bu kurumsal hizmeti, ozellikle yanimda esim falan varken, ne idugu belirsiz -afedersiniz- bir serseri ile muhatap olmaya tercih ederim.
Saygilar.

katılıyorum fakat ne ispark nede serseriler hiçbiri olmasın dimi,sen devletsen vatandaşını korucaksin o serserileride barındırmicaksın,isparkta yasal serseri bence

arenas
02/08/2013, 14:15
belediye bu hizmeti inşaat projelerinden aldığı bedellerden dolayı bedava vermek zorunda.isparkın olmasının bi avantajı özel otoparkların fiyatlarını aşağı çekmesi.rekabet sağlıyor.