PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka Bagaj Camından Su sızıyor

outlife
01/08/2013, 14:09
Arkadaşlar aracın arkadan içeri su aldığın ı tespit etmiştim bi kaç ay önce. Lakin çok önemsememiştim. Geçenlerde yaptığım kontrolde aracın camının üst kısmından su aldığını tespit ettim. Muhtemelen eski sahibi çarptığında camıda patladı aracın değiştirirken servis sağlam yapamadı diye düşünüyorum.

Nasıl giderebilirim bu sızıntıyı? Ustaya mı götüreyim yoksa kendim slikon vs halledebilir miyim?Kenim temizlik dışında çokta müdahele etmek istemiyorum. açıkcası. Hem o camın nasıl monte edildiğini bilmediğimden hem de elimden böyle teknik işler çok gelmediğinden cesaret edemedim.

hakanka
01/08/2013, 14:21
maslağa git bence oto camcıya çok para vermeden halledersin:)

delta0o
01/08/2013, 14:42
camcıya müracat

mecit
01/08/2013, 15:49
Aracın eski sahibinin günahını almayın. Bu puntoların kronik hatalarından biri.Bir çok punto da aynı sorun var. Aracı yıkayınca arka camın tam orta üst kısmından pandizota sı damlıyorsa aynı sorun. Camcılar silikonla halleder.

outlife
01/08/2013, 16:37
Aracın eski sahibinin günahını almayın. Bu puntoların kronik hatalarından biri.Bir çok punto da aynı sorun var. Aracı yıkayınca arka camın tam orta üst kısmından pandizota sı damlıyorsa aynı sorun. Camcılar silikonla halleder.

araç daha önce geri gelirken arka tampon ve bagaj kapağı düzeltilmiş ve boyanmış. o tamirat yapılırken diye düşündüm. kaldı ki satıcıyı değil tamir edenden bahsettim.

bu sorunun kronik olduğunu ilkkez duyuyorum. öyleyse sıkıntı yok. servise götüreyimde bi slikon macun bişey attırayım :)