PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klima kanalın içine kaçan parça

burkion
24/07/2013, 12:53
Merhaba Arkadaşlar,

Araçta kullandığım araç parfümünün klimaya tutturduğumuz ucunda ince bir plastik vardı. O plastik parça klima çıkışının içine düştü .

Klima kanalını çıkarmayı denedim ama sanki içten tutturulmuş gibi olmayınca fazla zorlamadım.Sıkıntı olur mu acaba ?

dexter
24/07/2013, 14:16
ufak klipslerdense sorun olmaz çünkü benim de kaçtı 2 senedir sorun yok

Evren_c
24/07/2013, 14:19
En fazla tıkırtı yapar diye tahmin ediyorum. Belki de kanalların içinden geçip polen filtresine takılabilir :) Emin değilim ama. Benim eski aracımın ön camın altındaki difüzörünün içine de minik bir nazar boncuğu kaçmıştı. Bozuk yollarda bazen tıkırdıyordu, çıkarmak için komple göğüsü sökmemiz lazım dedikleri için ellememiştim. Bir sorun da yaratmadı açıkçası.

Arrest
24/07/2013, 15:22
ya klima borularından ön orta havalandırmaların ordan sanırım borunun içindeki etiket tam üfürme yerinin oraya kadar gelmişti benim aracımda. arkadaş tel melde girmiyo deli ediyo kağıdı param parça yaptım telle. Anca öyle çıkardım cok sinir bozucu bişey bide klimayı acınca pırr pırr ses geliyor deli ediyor adamı :D Allah sabır versin eğer ses yaparsaa

tayfux
24/07/2013, 15:30
aslında klimalarda bu tür olaylara karşı bir önlem alınmalı yada kaçan şeyleri bir yerden almak için bir bölüm olmalı..

Evren_c
24/07/2013, 17:56
Aslında kaçan şeyleri almak için bir bölümden ziyade, bir şey kaçmasının engellenmesi lazım :D