PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam filmi

halitaxoy
23/07/2013, 04:48
merhaba arkadaşlar. Aracımın arka camlarına cam filmi taktıracam. Acaba 3M yada bunun gibi kaliteli malzeme kullanan yerler nekadara yapıyorlar. arka kapılar ve arka bagaj kapağı camı.

henky
23/07/2013, 07:13
Bursada altay otocam diye bir yer var. o arkadaşlara 180 tl ye yaptırmıştım ben piyasadaki en kaliteli cam filmini ömür boyu garantili

rohan4421
27/07/2013, 10:42
konu ölmesin bende yaptırcam cam filmi çünkü :D bilgi verecek arkadaslara şimdiden ty

umutsaygin
27/07/2013, 15:52
bende cam filmi yaptıracağım muayeneden sonra. .tüm camları yaptırmayı düşünüyorum. .nasıl yaptırmalıyım koyulukları falan? birde yaptırdıktan sonra ceza falan kezmezler değil mi ? artık kalktı diye biliyorum filme ceza durumu ? birde izmir-manisa civarında bu işi kaliteli yapan bildiğiniz yer var mı ?saygılar cvplarınız bekliyorum

hakanka
27/07/2013, 16:10
ben yeni taktım yapı marketlerde 25 tl içinden ragle ve falçata çıkıyor ne gerek var o kadar para vermeye kendiniz yapın ben öyle yaptım valla mis gibide oldu

karakushasan
27/07/2013, 18:19
dediğiniz kadar kolay değil ısı tabancası olmadan arka camı yapmak zor

cdogu
28/07/2013, 05:12
Bir zaman sonra camda sökülmeler olacaktır..

Cam filmi,profesyonel uygulama gerektirir.

Motorola Atrix cihazımdan 2 aracılığı ile gönderildi.

Golbasi
28/07/2013, 20:39
bende cam filmi yaptıracağım muayeneden sonra. .tüm camları yaptırmayı düşünüyorum. .nasıl yaptırmalıyım koyulukları falan? birde yaptırdıktan sonra ceza falan kezmezler değil mi ? artık kalktı diye biliyorum filme ceza durumu ? birde izmir-manisa civarında bu işi kaliteli yapan bildiğiniz yer var mı ?saygılar cvplarınız bekliyorum

Cam filmi için muayneyi beklemenize gerek yok en koyu rengi bile hafif kusurlu geçiyor, sorun çıkarmıyor muayene istasyonlari ama ne kadar dogrudur ki polislerimiz filmli arabalara ceza yazabiliyorlar. O anki psikolojilerine bağlı birazda.

GT-I9100 cihazımdan 4 Beta ile gönderildi

bordom22
29/07/2013, 03:12
yaptıracak arkadaslara nacizane tavsiyem.
bagaj camı 3 numara
diğer camlar 2 numara yaptırın.
Ben hepsini 2 numara yaptırdım yapan arkadas bagaj için ısrar etmişti 3 numara olsun diye şimdi pişmanım ama yinede çok iyi oluyo be klima için takılır arkadaslar anlarsınız dediğimi taktırdığınızda

ThePhenoM
29/07/2013, 08:53
Ziebarta yaptır hocam, biraz pahalıdır ama ömür boyu garantili + aşırı kalitelidir. Hem kaliteli film aracın estetiğinide inanılmaz arttırıyor.

rohan4421
29/07/2013, 09:35
ön camlar 1 numara arka camlar ve bagaj 2 numara yapayım diyorum, sanırım önler 1 numara olunca cezade yemeyiz

fotobelit
29/07/2013, 11:04
Valla bana hala cam film sökülmüş araç fotoları geliyor tab için..Polisler cezayı kesmiş.Hala ceza uygulanıyor..kaç nolu film diye sordugumda''farketmiyor''diyorlar..Haberiniz olsun..

henky
29/07/2013, 11:07
Bu sıcaklarda filmden dolayı ceza kesen polis arkadaşlar oturup tekrar düşünmeli bence.

rohan4421
29/07/2013, 11:09
Valla bana hala cam film sökülmüş araç fotoları geliyor tab için..Polisler cezayı kesmiş.Hala ceza uygulanıyor..kaç nolu film diye sordugumda''farketmiyor''diyorlar..Haberiniz olsun..

:( yapma yaa simdi 2 kere düşünmeli:S

Anakhaa
29/07/2013, 11:44
bende aracıma ya film kaplama yada BOD almayı düşünüyorum ama kararsızım. Özellikle bazı filmlerin arka cam residanslarını söktüğünü ve arka camın mecburi değiştirildiğini öğrendim. Bilgisi olan var mı?

rohan4421
29/07/2013, 11:56
yahu arkadas benmi tuhafım bizim kanunlarmı sacma anlamadım, orjinal siyah cam ser oluyoda , aynı koyulukta film neden değil ben hala cözemedim, ayrıca cam filminin kaza anında cam parçalarının surata fırlamaması acısından tedbiri olduğunuda biliyorum, biraz arastırdım baska yasaklayan ulke yok

umutsaygin
29/07/2013, 12:21
yahu arkadas benmi tuhafım bizim kanunlarmı sacma anlamadım, orjinal siyah cam ser oluyoda , aynı koyulukta film neden değil ben hala cözemedim, ayrıca cam filminin kaza anında cam parçalarının surata fırlamaması acısından tedbiri olduğunuda biliyorum, biraz arastırdım baska yasaklayan ulke yok

devlete para lazım :D vergiler yetmiyor tabi bide böyle faydalı bir aksesuardan ceza kesiyorlar.misal ş.arası bölünmüş yolda 70-80 km ile gibip radarlar mı yemezsin :) çok ilginç buluyorum. diğer ülkelerde serbet ötesi ser :)

umutsaygin
29/07/2013, 12:27
birde eş dost hep taktırıp duruyor kimse de ceza yemedi şahit olmadım en azından. .forumlardan okudum hep film yüzünden ceza yiyen arkadaşları..demem o ki herkez çatır çatır taktırıyo. .ben kaç senedir cesaret edemiyorum cezasından değil tekrar söktürmesi ıvırı zıvırıdan. . bu konularla ilgili emsal niteliğinde mahkeme açılıp kazanmıştı birkaç avukat ve kişiler. .haberlerde çok döndü bir ara ama bişey değişmemiş demekki polis hala ceza kesiyormuş arkadaşların dediğine göre

dimetokavi
29/07/2013, 14:11
Ceza işi biraz il yönetiminin keyfiyetine kalıyor arkadaşlar. Zirâ, filmler batı illerimizde biraz daha "sıkı" takip edilirken doğu illerimizde (Aşırı sıcak memleketlerimizde :)) daha "esnek" davranılıyor.

Ben, hemen hemen bir ay önce, 2 numara -markasının da 3M olması lâzım- film çektirdim. Çeken ustanın eli de iyi olduğu için sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Yakın illerde bulunan arkadaşlara yardımcı da olurum, arzû ederlerse.

rohan4421
29/07/2013, 15:26
vallaha bişi sölimmi el alemin devleti milletine bakıyor, bizde millet devlete bakıyor hakkaten yazık bize ya. Arkadas en yuksek vergi en yuksek yakıt alayı zaten bizden cıkıo bide cezaların aptallıgına bak , git alkol alıp yolda basanla uğraş kardeşim yada yasaklarını adam gibi yap , Siyah cam ser orjinalmiş diye, sen film yapınca yasak nerde mantık ben çözemedim

2012punto54
07/08/2013, 14:58
yaptıracak arkadaslara nacizane tavsiyem.
bagaj camı 3 numara
diğer camlar 2 numara yaptırın.
Ben hepsini 2 numara yaptırdım yapan arkadas bagaj için ısrar etmişti 3 numara olsun diye şimdi pişmanım ama yinede çok iyi oluyo be klima için takılır arkadaslar anlarsınız dediğimi taktırdığınızda

Hakan aynı aracı kullanıyoruz.Senden ricam cam filmini nerede kaplattın yardımcı olabilir misin?

burak64
07/08/2013, 16:15
ben aracı aldığım gün yaptırmıştım ön cam hariç bütün camlar 3m 2numara 400tl tutmuştu yanlış hatırlamıyorsam.1 seneden biraz daha fazla oldu okadar şehir gezdim hiç bir sıkıntı olmadı sadece çevirmeye girdiğimde hemen tepe lambasını yakıyorum laf etmesinler diye tedbir amaçlı.yakın zamanda ön camada yaptırmayı düşünüyorum 2numara çok açık oldu belki biraz daha karartır güneşi keser diye.herkese de tavsiye ederim ;)

Scottie
07/08/2013, 23:25
Gecen ay bende cektirdim. Arkalar 3 numara onler 2 numara... sicaklarda ve tatile gidrrken cocuk arkada yanmasin diye...

Sent my GT-9500 Galaxy S4 using 2

ultraslan33
07/08/2013, 23:36
bod perde ısrarla tavsiye edilir...film yerine

metinguren
07/08/2013, 23:41
ben aracı aldığım gün yaptırmıştım ön cam hariç bütün camlar 3m 2numara 400tl tutmuştu yanlış hatırlamıyorsam.1 seneden biraz daha fazla oldu okadar şehir gezdim hiç bir sıkıntı olmadı sadece çevirmeye girdiğimde hemen tepe lambasını yakıyorum laf etmesinler diye tedbir amaçlı.yakın zamanda ön camada yaptırmayı düşünüyorum 2numara çok açık oldu belki biraz daha karartır güneşi keser diye.herkese de tavsiye ederim ;)

internette aracınızın ilanını görmüştüm sanırım kaza yapmıştınız aracı sattınız mı?

burak64
08/08/2013, 00:03
internette aracınızın ilanını görmüştüm sanırım kaza yapmıştınız aracı sattınız mı?

hayır istediğim fiyatı veren çıkmadı daha bende kullanmaya devam ediyorum

metinguren
08/08/2013, 00:11
Bin gitsin ustam millet ölü mal istiyor :D onlara sorsan bedavaya ver diyecekler...

burak64
08/08/2013, 00:20
Bin gitsin ustam millet ölü mal istiyor :D onlara sorsan bedavaya ver diyecekler...

ölücülerden arayan çok ama benim satma zorunluluğum yok tek derdim scirocco almaktı keyif için de okadar zararı göze alamam şimdilik kullanıyoruz bakalım :)

thezula
08/08/2013, 00:32
arkadaşlar 100 küsür vermenize gerke yok ben 2 saat önce kendim yaptım ,aksesuarcıdan 20 tl ye çizilmez film altım evdede sabunlu su ile bol bol sıkıp yapıştırdım tek hava kabarcığı olmadan cillop gibi oturdu.Biraz arka camda zorlandım ,4,5 hava kabarcığı kaldı köşelerde altındaki su kuruyunca onlarda yapıştı hiç iz kalmadı.CEza ihtimaline karşı sadece arka kapı ve bagaj camını yaptım şöför ve yan camda yok

punto98
09/08/2013, 13:14
arkaşlar önceki sahibi arabaya ziebarttan arka ve yan 2 cama yaptırmış ama çok ince ve yeşile yakın görünüyor. bende ön iki cama yaptırmak istedim 150tl dediler sizce ne yapmalıyım .veya aynı renkte nerden daha ucuza yaptırırım..