PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arac çakmaklığı bozuldu ::(((

didi77
23/07/2013, 00:11
Arkadaşlar bugün araca yolcuklarda lazım olur diye arac içi soğutucu aldım deneme amaçlı çakmak bölümüne taktım güzel çalıştı sonra eliyle biraz bastırdım hafif yana kaydı sonra soğutucu lambası söndü tekrar tekrar taktım çalışmadı telefonun sarsını taktım oda çalışmadı sanırım cakmaklık bozuldu nasıl yaptıracam ne kadara mal olur tşk

yavuzselim
23/07/2013, 00:16
bir oto elektrikçiye gidin sigortası atmıştır. iki dakkada halledilir.

didi77
23/07/2013, 00:22
Sigorta atmıştır yani cakmaklık içindeki bir seyler koptu sandım ben yada kırıldı servis kabul ederse yarın serviste baktırayım olmadı dediğiniz gibi oto elektirikçiye gideyim

yavuzselim
23/07/2013, 00:27
Sigorta atmıştır yani cakmaklık içindeki bir seyler koptu sandım ben yada kırıldı servis kabul ederse yarın serviste baktırayım olmadı dediğiniz gibi oto elektirikçiye gideyim

çakmaklık ucuz bişey içinde birşey kırılsa bile çakmaklığın sıfırı 10tl'ye satılıyor sanayide parçacılarda :) ama merak etmeyin sizin sadece sigortayla hallolur.

didi77
23/07/2013, 00:31
Tamam yarın ilk işim bu olacak

didi77
23/07/2013, 22:08

arkadasım dedigin gibi sigorta atmış fiat servisinde 3 tl degiştirdiler bu arada arka bagaja aydınlatma yanına 2 ci bir cakmak girişi gibi fiş yaptırdım buzdolabı gibi seyleri ordan kullanacam onuda işçilik almadılar 48 tl taktırdım

hasanalisumer
24/07/2013, 14:17
Aynen sigorta. Basima geldi benimde. 7,5 tl di sifiri :)