PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüzümü ilk defa Edremitte kızarttı

aykut_1914
21/07/2013, 22:02
Bugün tatil dönüşümüzü yapıcaktı. Eşyalarımızı yerleştirdim vs tam hareket için oturduk anahtarı 1 konumuna getirdim ki ibreler saçma saçma oynamaya başladı.

Eyvah dedim galiba forumda okuduklarım başıma geldi.

Akü bitmişti.

1 dene 2 dene dedim şarj kablosu lazım neyse taksici sagolsun marşı bastık yola koyulduk. 2 kere direksiyon kitlenmesi mi dersiniz farlarımın kısılıp,kapanıp,açılması mı..

Akü değiştirince sıkıntı kalmaz heralde değil mi abiler?

Birde hafta içi işten dolayı her gün kullanamıyorum aracı yeni akü yü hergün açmamak sıkıntı yaratır mı?

brembo1
21/07/2013, 22:33
Aküyü değişin sorun gider yeni akü sarjlı gelir ama cok yatırmamak iyidir geçmiş olsun

femoli
22/07/2013, 10:37
Aykut akü değişince düzelir düşük voltaj bazen sapıttırıyor. yeni akü alınca ilk bir ikigün adaptasyon için kullan daha sonraları yatsada bişi olmaz ama 2 , 3 günde bir mutlkaka marşa bas bir iki dakika çalıştır.

aykut_1914
23/07/2013, 21:34
Aykut akü değişince düzelir düşük voltaj bazen sapıttırıyor. yeni akü alınca ilk bir ikigün adaptasyon için kullan daha sonraları yatsada bişi olmaz ama 2 , 3 günde bir mutlkaka marşa bas bir iki dakika çalıştır.

anladım abi teşekkürler tavsiye için :)

Bugün öğrendim ki Varta marka aküler 2 yıl garantiliymiş ve benim 2 yılım agustosta dolmakta. Servisi aradım kullanıcı hatasıdır tarzı bişey etti tav oldum o herife. Neyin hatası bu? Akü suyunu vs ben sizin servisinizde yaptırıyorum bakımlarımı, siz bakıcaksınız. Birşeyi açık bıraktıysam ( ki bırakmam kontagı kapatmadan 10 kere herşeye bakarım, hem motor-turbo yaglanır bahanesiyle) belli bir süre sonra akü kesiyor elektriği. Bakalım bol kapısma bekliyor beni servisle :) 11 agustos çıkışlı aracımda akünün bu sürede bitmesi beni baya şaşırttı, garantisinide alıcaz inş bakalım bunca zamandır övdüğüm Poyraz servis nasıl bir yol izliycek

aykut_1914
27/07/2013, 00:37
Poyraz oto yine güzel bir davranış sergileyerek, garantiden akümü değiştirdi :)