PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul-Altınoluk yol tavsiyesi

ERDEM1907
19/07/2013, 09:23
İstanbuldan Altınoluk'a gitmek için hangi güzargahı önerirsiniz?
Tekirdağ-Çanakkale istikameti mi?
Pendik İdo-Yalova-Bursa-Balıkesir istikameti mi?
Hangisinden daha rahat sıkıntısız gidebilirim?
Öneriler için şimdiden teşekkür ederim.

kimber
19/07/2013, 10:01
İstanbuldan Altınoluk'a gitmek için hangi güzargahı önerirsiniz?
Tekirdağ-Çanakkale istikameti mi?
Pendik İdo-Yalova-Bursa-Balıkesir istikameti mi?
Hangisinden daha rahat sıkıntısız gidebilirim?
Öneriler için şimdiden teşekkür ederim.

merhaba yılda 5-6 kez giden biri olarak, tam olarak hangi semtte oturdugunuzu sormak isterim.

ERDEM1907
19/07/2013, 10:13
merhaba yılda 5-6 kez giden biri olarak, tam olarak hangi semtte oturdugunuzu sormak isterim.
ümraniye de oturuyorum.

fraust
19/07/2013, 17:19
Tekirdağ-Çanakkale istikametinde yol çalışması vardı 1 ay önce.
Şu an ne durumda bilmiyorum.
Özellikle Malkaradan sonra yol berbattı.

kimber
19/07/2013, 17:29
ümraniye de oturuyorum.

Bursa uzerinden gitmeniz daha kısa olacaktır. Aracınız sanırım dizel değil, bu sebepten Eskihisar - Topçular hattını gemi ile geçersiniz, sanırım 50tl idi. Köfrezi dolanmanız saçma olur. Altınoluk'a kadar yol düzgün :)

therasmus
19/07/2013, 18:31
Bende ümraniye'de oturuyorum.O güzergah için yalova üzerinden gitmek çok mantıklı.Arkadaşın dediği gibi dizel yada lpg yoksa körfezi dolanmak masraflı olur.Bunun yanında erken bilet alırsanız 1 araç fiyatı 20 tl ye kadar düşüyor (pendik ido) bu durumda her türlü arabalı feribot avantajlı oluyor.
Eskihisara gitmek pek mantıklı değil onun yerine pendik-yalova hattından gidin yolu kısaltmış olursunuz.

umutsaygin
19/07/2013, 18:43
tekirdağ-çanakkale-altınoluk güzergahında 3-4 adet ayrı ayrı yerlerde yol çalışması var 2 hafta önce geçtim. yanlış hatırlamıyorsam tekirdağ çıkışında keşan-gelibolu arasında ve geliboluda var gemiyle karşıya geçtikten sonra da altınoluğa gelmeden olması lazım. .pek can sıkıcı değil ama . birde gece feribot sırası çok oluyor malum artık yaz ;) diğer güzergahı kullanmanızı tavsiye ederim saygılar

erkn44
20/07/2013, 03:06
ben geçen pazar akçaya kadar gittim yolda 1-2 yer hariç çok düzgün