PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tatil ve ANKARA

eyzira
05/09/2007, 02:26
Uzun süredir foruma giremiyordum,(11 gün benim için uzun) bu süre biraz daha uzuyacak ilk olarak 6 eylül 2007 sabah 07:00'da ankara'da olacağım,daha sonra 8 eylül akşamı istikamet bu sefer kelebekler vadisi olacak,burada 2 senenin yorgunluğunu attıktan sonra 14 eylül de tekrar ankara'da olacağım bu sefer ise ingilizce sınavı için....16 eylül'de ise istanbul'da eğer bir yamukluk olmazsa konser vermeye gideceğiz...17 eylül'de mersine dönüş ve 19 ile 22 arası ankara'ya okula kesin dönüş yapacağım....bu süreçte foruma giremeyeceğim,sizlerden ayrı kalacağım ama dönüşte hergün forumda olacağım ayrıca; odtü kampüsüne beklerim sizi,belpaya maçlara beklerim ve derslerimden artan kalan zamanlarda ise buluşmalara geleceğim....

dipnot:araba yalnız mersinde kalacak:(

Halook!!!
05/09/2007, 16:23
Hayırlı yolculuklar.
Kazasız belasız git gel.
Benim memlekete(Ankara) benden selam söyle :D :D :D

Linos
05/09/2007, 16:37
Güle güle git ve gel... Buluşmalara bekleriz! ;)

memat
05/09/2007, 17:30
gülü güle git ve geri gel
bu arada konser verecez demişsin müziklemi uğraşıyorsun

eyzira
05/09/2007, 19:27
gülü güle git ve geri gel
bu arada konser verecez demişsin müziklemi uğraşıyorsun
müzikle amatör uğraşıyorum ben sadece tek bir şarkı söyleyeceğim grubun geri kalanı ise profesyonel....ufak buluşmalarda görüşmek üzere...

Güle güle git ve gel... Buluşmalara bekleriz! ;)
geleceğim tabiki hem ufakl, hem de büyük buluşmalara(tabiki derslerden artan zamanlarda)

Hayırlı yolculuklar.
Kazasız belasız git gel.
Benim memlekete(Ankara) benden selam söyle :D :D :D
teşekkür ederim selam ederim senin memlekete...

memat
05/09/2007, 19:32
gel biz seni prof yapalım hehehe

femoli
05/09/2007, 19:34
Hadi bakalım güle güle gel artık ankara canlanmaya başlıyor puntonun sultanları :D:D:D:D:D:D

eyzira
05/09/2007, 19:37
Hadi bakalım güle güle gel artık ankara canlanmaya başlıyor puntonun sultanları :D:D
yarın oradayım canlandıracağım....femoli ustam arabayı getiremedim ama seninle birkaç fikir alışverişi yapacağım bu sene kesin getireceğim arabamı söz bak:):)hem artık msndde saymıyorum ankaraya 2 kala gibi:)

gel biz seni prof yapalım hehehe
bakalım enstruman konusunda geliştirmeye çalışacağım kendimi ondan sora prof olsamda olur olmasamda:D:D:D:)

femoli
05/09/2007, 19:48
yarın oradayım canlandıracağım....femoli ustam arabayı getiremedim ama seninle birkaç fikir alışverişi yapacağım bu sene kesin getireceğim arabamı söz bak:):)hem artık msndde saymıyorum ankaraya 2 kala gibi:)

Şükür yani her açılışta ankaraya 5 kaldı 4 kaldı 3 kaldı seninle beraber bende sayıyordum :D:D:D:D:D

tempesty
05/09/2007, 22:45
Hayırlı yolculuklar..Bekleriz her zaman.