PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ford Otosan Kocaeli fabrikası

rafetyildiz
12/07/2013, 23:32
arkadaslar ısım geregı bırcok ıl ve fabrıkalarda calısıyorum bugun kocaelı ford fabrıkasına gıttım ıs ıcın kısaca bahsetmek ıstedım 1,600,000m2 buyuklugunde dev bır fabrıka gunde 1200 arac hazır hale getırıyorlar ve 7000 calısanı var muazzam bır yer hersey yerlı yerınde ve cok tıtız bır yer %41i kocunmus kalanıda almanlara aıtmıs motor dahıl tamamen burada uretılmekteymıs ıcerıye gırebılmek ıcın bıle bırsuru puresüdür var gelecek seneye fiorino tarzı arac uretıceklermıs resımlerını gördum ve devasa bır lımanları var buraya gırdıkten sonra bı dusundum aceba bursadakı fıatın fabrıkası nasıl sadece dısardan gördum acıkcası cok merak edıyorum ıcerısını

Evren_c
13/07/2013, 12:55
Türkiye'deki fabrikasını bilmiyorum ama o da buna benziyordur herhalde.

Toluca Assembly Plant Fiat 500 manufacturing footage - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=WV7zt4YTe_Q)

Scottie
13/07/2013, 15:10
Hem tofas hemde ford otosan hemde oyak renault fabrikalarini gezdim. 12 sene ford otosan inonu tesislerinde calistim...

Sent from my GT-9500 Galaxy S4 using 2

tayfux
13/07/2013, 15:48
kocaeli ford fabrikasının muhasebecisi ile tanışmıştım o da çok iyi olduğundan bahsediyordu fabrikanın..

therasmus
13/07/2013, 17:37
arkadaslar ısım geregı bırcok ıl ve fabrıkalarda calısıyorum bugun kocaelı ford fabrıkasına gıttım ıs ıcın kısaca bahsetmek ıstedım 1,600,000m2 buyuklugunde dev bır fabrıka gunde 1200 arac hazır hale getırıyorlar ve 7000 calısanı var muazzam bır yer hersey yerlı yerınde ve cok tıtız bır yer %41i kocunmus kalanıda almanlara aıtmıs motor dahıl tamamen burada uretılmekteymıs ıcerıye gırebılmek ıcın bıle bırsuru puresüdür var gelecek seneye fiorino tarzı arac uretıceklermıs resımlerını gördum ve devasa bır lımanları var buraya gırdıkten sonra bı dusundum aceba bursadakı fıatın fabrıkası nasıl sadece dısardan gördum acıkcası cok merak edıyorum ıcerısını

Bursa tofaş fabrikası videoları mevcut,internette kısa bir araştırma yaparsanız bolca bulursunuz.