PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Noter satış belgesi ve geçici belge ile hgs alınır mı?

ykaya1983
09/07/2013, 12:06
Arkadaşlar 1 hafta önce hgs den kaçak geçmek zorunda kaldım.Yarın aracı muayeneye götüreceğim için hgs alayım diye bankaya gittim.Fakat bankadaki çalışan noter satışı ve geçici belge ile hgs veremeyiz dedi.(Ruhsatın birinci yaprağındaki altı rakamı eşleştiriyorlarmış)Ben de yarın muayene de hgs cezası ile karşılaşmamak için mutlaka hgs almalıyım.03.07.2013 tarihinde kaçak geçiş yaptım.Bugün ayın 9u olduğu için 7. gün.

Arkadaşlar sizce muayenede sorun yaşamamak için nasıl yapmam gerek.

outlife
09/07/2013, 12:12
valla ben ptt ye gittim. sadece plakayı söylememi istedi benden. zaten form dolduruyosun. ptt ye git ordan almayı dene bence. benim ruhsat cebimdeydi çıkarmadım bile. görevli de istemedi. formun girişini yaptı siisteme. oldu bitti.

ykaya1983
09/07/2013, 12:18
valla ben ptt ye gittim. sadece plakayı söylememi istedi benden. zaten form dolduruyosun. ptt ye git ordan almayı dene bence. benim ruhsat cebimdeydi çıkarmadım bile. görevli de istemedi. formun girişini yaptı siisteme. oldu bitti.

En iyisi böyle yapmak galiba.Bizim ilçedeki ziraat bankası ve ptt bişey beceremezler.En iyisi şehire gitmek.