PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir yolunda basınçlı su var mı?

OzzY
07/07/2013, 13:30
Eskişehir yolunda 1 tl ile çalışan basınçlı su makinası olan benzinci var mı?

oliverkan
07/07/2013, 13:49
Tahsin Banguoğlu yurdu yanında 2 3 tane petrol istasyonu var ama onlarda yıkama bölümleri de 1 tl ile çalışan sistemlerden değil malsef. En az 4 5 tl alıyorlar :) Dekocity'nin oralardaki istasyonlarda belki vardır ordaki istasyonlara hiç girmedim.

elbruz
07/07/2013, 13:57
Eskişehir yolunda 1 tl ile çalışan basınçlı su makinası olan benzinci var mı?

Ozan ben de o tarafta oturuyorum ama ben de bulamadım öyle bir yerde görmedim, kendim yıkamayı tercih ediyorum bu yüzden gimata gideceğim hatta beraber gidelim fırsat olursa bir gün...

OzzY
07/07/2013, 14:08
Ozan ben de o tarafta oturuyorum ama ben de bulamadım öyle bir yerde görmedim, kendim yıkamayı tercih ediyorum bu yüzden gimata gideceğim hatta beraber gidelim fırsat olursa bir gün...

olur :) ZR53 etkisinide görmüş olursun :)

elbruz
07/07/2013, 14:22
olur :) ZR53 etkisinide görmüş olursun :)

Bildiğim bir yer var hiç gitmedim ama oraya söylediler, hafta içi ve akşam saatlerinde daha boş oluyormuş, beraber yıkayalım o zaman bir gün belirlersek....

OzzY
07/07/2013, 14:48
Bildiğim bir yer var hiç gitmedim ama oraya söylediler, hafta içi ve akşam saatlerinde daha boş oluyormuş, beraber yıkayalım o zaman bir gün belirlersek....

tamam, tarif edebilirmisin? yada google mapsten işaretleme çok iyi olur :) bu akşam gidebilirim ben :)

elbruz
08/07/2013, 14:08
tamam, tarif edebilirmisin? yada google mapsten işaretleme çok iyi olur :) bu akşam gidebilirim ben :)

Tarif edeyim gitmediysen, gimat yolunu biliyorsan Türk traktör fabrikasının önünden giden yol, gimatta halk ekmek fabrikasının yanında opet var orda varmış dediler bana da...

OzzY
08/07/2013, 15:07
Tarif edeyim gitmediysen, gimat yolunu biliyorsan Türk traktör fabrikasının önünden giden yol, gimatta halk ekmek fabrikasının yanında opet var orda varmış dediler bana da...

bugun gidicem büyük ihtimalle. birde gordionun oradaki POda varmış oraya gitmek daha mantıklı sanırım.

messi78
08/07/2013, 15:18
Yaşamkent'e gelin Sonax'a verin adamlar yeni açmış heralde 10 numara yıkıyolar ilgi alaka süper. Arabanın içini hava tutarak temizliyolar vs. Ha yıkayan adam bahşiş bekliyor o ayrı ben vermedim :D

elbruz
08/07/2013, 15:34
bugun gidicem büyük ihtimalle. birde gordionun oradaki POda varmış oraya gitmek daha mantıklı sanırım.

orada da varsa orası bana da daha yakın o zaman beraber bakalım ben de yıkayım...

OzzY
08/07/2013, 16:34
orada da varsa orası bana da daha yakın o zaman beraber bakalım ben de yıkayım...

8 uygun mu?

OzzY
08/07/2013, 16:35
Yaşamkent'e gelin Sonax'a verin adamlar yeni açmış heralde 10 numara yıkıyolar ilgi alaka süper. Arabanın içini hava tutarak temizliyolar vs. Ha yıkayan adam bahşiş bekliyor o ayrı ben vermedim :D

kaç para? hadi parasını geçtim kendim yıkamayı seviyorum ben :)

yoksa kapı gibi meguiars var :)

elbruz
08/07/2013, 16:42
8 uygun mu?

Tamam sekiz uyar bana özelden numaramı yazıyorum haberleşelim...

Scottie
08/07/2013, 18:33
Eskisehirde kendin yika var... 1 tl ye 2 bucuk dakika sure ile kopuk veya su yada supurge calistiriyorsun... ben 7 liraya kendim yikiyorum... ilk basta su iki kere kopuk uc kez su ve son olarak supurge... sonra siliyorum bir guzel... hepsini kendim yapiyorum...

Sent from my GT-9500 Galaxy S4 using 2

onur1986
08/07/2013, 18:45
Eskisehirde kendin yika var... 1 tl ye 2 bucuk dakika sure ile kopuk veya su yada supurge calistiriyorsun... ben 7 liraya kendim yikiyorum... ilk basta su iki kere kopuk uc kez su ve son olarak supurge... sonra siliyorum bir guzel... hepsini kendim yapiyorum...

Vaaay bu sistem çok iyimiş yaa..

Scottie
08/07/2013, 21:07
Vaaay bu sistem çok iyimiş yaa..

Sira oluyor... kalabalik cok...

OzzY
08/07/2013, 23:39

benimde aradığım buydu :)

ilk gittiğimiz yer tadilattaymış. gimata gittik süpürge su köpük var. ama biz köpük kullanmıyoruz tabi :D önce suyla kabasını aldık sonra şampuanladık sonra durulayıp kuruladık hem geç olduğundan hemde pek gerek olmadığından içine girmedik. şampuan bez vs saymazsak 2şer tlye hallettik :)

biraz yakında bir yerde olsa en kötü haftada bir yıkarımda 13 km :(

OzzY
09/07/2013, 00:04
Tamam sekiz uyar bana özelden numaramı yazıyorum haberleşelim...

abi senin girdiğin opettede varmış,
Girişte hemen sağda kalıyor hocam. Yıkama yerinin sağ tarafında biraz ileride.
yazdı birisi DHde. Bakıma ağaçlıya gitmeyi planlıyorum haftaya bakarım.

messi78
09/07/2013, 11:22
kaç para? hadi parasını geçtim kendim yıkamayı seviyorum ben :)

yoksa kapı gibi meguiars var :)

20 Lira.

Golbasi
09/07/2013, 12:39
Kucukesatta Bp benzinlikte 1 liraya 1.5 dakika kopuk, 1 liraya 3 dakika basincli su ve yine 1 liraya 5 dakika elektrik süpürgesi. Çokta kalabalik olmuyor 3 peron var

GT-I9100 cihazımdan 4 Beta ile gönderildi

elbruz
09/07/2013, 14:58
abi senin girdiğin opettede varmış,
Girişte hemen sağda kalıyor hocam. Yıkama yerinin sağ tarafında biraz ileride.
yazdı birisi DHde. Bakıma ağaçlıya gitmeyi planlıyorum haftaya bakarım.

Orada da varsa bizim için daha iyi, haber bekliyorum o zaman..:)

bora.sen
09/07/2013, 15:15
istanbul yolunda acity avm yi geçince shellde ücretsiz yıkama yapabilirsiniz arkadaşlar;
yıkama benzinliğin arkasında olduğu için kimse bilmiyor,genelde boş;
isteğe bağlı 1tl ile çalışan köpük makinasıda var
normal basınçlı su makineleri var iki adet,onlar ücretsiz :)

tab
09/07/2013, 22:36
anse yi geçince TP var iç-diş 10 tl ye iyi yikiyorlar

blackpunt006
13/08/2013, 17:46
istanbul yolunda acity avm yi geçince shellde ücretsiz yıkama yapabilirsiniz arkadaşlar;
yıkama benzinliğin arkasında olduğu için kimse bilmiyor,genelde boş;
isteğe bağlı 1tl ile çalışan köpük makinasıda var
normal basınçlı su makineleri var iki adet,onlar ücretsiz :)
konuyu hortlatmış oldum malesef :) Dediğiniz yere bugün gittim çok güzel tam istediğim gibi teşekkürler :)

bora.sen
13/08/2013, 18:30
konuyu hortlatmış oldum malesef :) Dediğiniz yere bugün gittim çok güzel tam istediğim gibi teşekkürler :)

rica ederim :)