PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 100 Liralık Doğalgaz Alamadım! Hayrola BOTAŞ?

ibrahim06
07/06/2013, 20:50
Ankara'da doğalgaz abonelerinin çoğu kartlı sayaç kullanıyor. Yani doğalgazınızı ön ödemeyle kontör şeklinde alıyor ve sayaca yüklüyorsunuz. Bugün optimum AVM'de satış yerinde 100 TL'lik gaz almak istedim. ''O kadar veremeyiz kota var'' dediler. 70 TL'lik verdiler. Ve 1 ay geçmeden bir daha gaz alamayacağımı söylediler. Adama ' hadi gaz bitti ne yapacağım '' diye sordum. Cevap '' bitmez, bitmez'' . Yarın başka bir gaz satış noktasına gidip biraz daha almaya çalışacağım. Bakalım ne olacak? Buyrun burdan yakın.

Maksadı anlıyorum: Kışın zam yapacağım ve sen gazını şu anki fiyattan alamazsın.

...

shellcininabisi
07/06/2013, 22:21
biz ankarada okurken de öyleydi hocam kota var diyorlardı ve 50 tl yüklüyorlardı...

didi77
07/06/2013, 22:40
Ne kotası arkadaşlar yokluk günlerimi yada yogun kışmı varki kota olsun şaştım kaldım :::(((

ABNEW
07/06/2013, 22:57
İbrahim, son birkaç ayda yanlış hatırlamıyorsam maksimum 350TL lik gaz veriyorlardı.70TL gerçekten komik bir rakam olmuş.Hani daha fazla satsalar kendileri için de daha iyi olacak, neticede sıcak para girişi olmakta :)

Umarım aldığın gaz bir ay içinde tükenmez...

femoli
08/06/2013, 09:11
sen yine iyi almışsın ibrahim bana 60 tl lik verdiler :) bir ay içerisindede alamıyormuşum. enteresan.

cdogu
08/06/2013, 09:29
Botaş değil de,ing banktan bi deneyin? Ben baya oldu alalu sonra normal sayaca gectik ama? Kizilay metro altgecidindekine bi bakin abi isterseniz

2 aracılığıyla Motorola Atrix cihazımdan gönderildi.