PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu takas sizce mantıklı olur mu?

delta0o
05/06/2013, 16:29
Fiat Punto Grande 1.3 Multijet Emotion 2006 Model 22.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 127014913 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-90-beygir-2006-model-6-ileri-sunroof-lu-dizel-cok-temiz-127014913/detay/)

Herkese merhaba.ilandaki araçla takas yapmayı düşünüyorum.Boya-değişen durumunu bilmiyorum.Daha ayrıntılı araca bakmadım ama bu donanımda olupta bu fiyatta olması düşündürücü tabi.muadillerinin fiyatları belli.Eğer alınacak gibiyse bu km de bu araçla takas yapmak mantıklı mı sizce?

Buda benim araç;

Fiat Punto Grande 1.4 Fire Dynamic 2007 Model 21.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 122758373 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-kirmizinin-farki-122758373/detay/)

10ursbf
05/06/2013, 17:04
İşyerinde malum siteye giriş yasak o yüzden açıp bakamadım ilanlara ancak ben durumu pek anlamadım..

Sizin amacınız belli benzinli yerine dizel bir araca sahip olmak, bu gayet makul..

Ancak diğer arkadaş için durum biraz karışık, model yalnızca 1 yaş yükseliyor, dizel emotion yerine benzinli dynamic alıyor ve görünen o ki eline de pek para geçmiyor, benim aklıma yatmadı..

Siz çok mu düştünüz takas fiyatı olarak..?

onur1986
05/06/2013, 17:12
Ayrıca sadece görünüş itibariyle bile senin araç ezer onu be abi :)

kadir07
05/06/2013, 17:13
İlanda emotion yazmış ama araç dynamic haberiniz olsun.Fotoğraflar yanıltıcı olabilir ama araç diri durmuyor sanki en azından bana öyle gözüktü...

msi
05/06/2013, 17:17
bana kalsada senin araç daha diri duruyo 88000 binde arac yerine 135000 araç almak bana mantıklı gelmiyor.

delta0o
05/06/2013, 17:24
İşyerinde malum siteye giriş yasak o yüzden açıp bakamadım ilanlara ancak ben durumu pek anlamadım..

Sizin amacınız belli benzinli yerine dizel bir araca sahip olmak, bu gayet makul..

Ancak diğer arkadaş için durum biraz karışık, model yalnızca 1 yaş yükseliyor, dizel emotion yerine benzinli dynamic alıyor ve görünen o ki eline de pek para geçmiyor, benim aklıma yatmadı..

Siz çok mu düştünüz takas fiyatı olarak..?
Ewet benım amacım 90'lık dizele geçmek.Skydome bonus olur.Fiyat daha konuşmadım ama biraz sıkışık arkadaş.

Ayrıca sadece görünüş itibariyle bile senin araç ezer onu be abi :)
sağol kardeşim.kıRmızın farkı :)

İlanda emotion yazmış ama araç dynamic haberiniz olsun.Fotoğraflar yanıltıcı olabilir ama araç diri durmuyor sanki en azından bana öyle gözüktü...
evet araç dynamic.Dediklerinize katılıyorum.Tel'de bunaltmak istemedim herşeyi konuşmadım.görünce herşey ortaya çıkıcak bakalım.

GP COSKUN
05/06/2013, 17:58
aracın durumuna bakmadan bir sey soylemek doğru olmaz
ancak sunu söyleyebilirim eğer kendi aracınız kadar temiz ve orjinal bir araçsa mantıklı bir takas hatta kazançlıda diyebiliriz

10ursbf
05/06/2013, 20:01
İlanlara şimdi bakabildim, görünüş olarak sizin araç çok daha iyi duruyor, diğer araç pek diri gelmedi gözüme, emotion jant da yakışmış sizin araca...

Dizel araç tabi daha ekonomik yakıtta, benimki de benzinli anlayabiliyorum sizi...

delta0o
06/06/2013, 09:05
aracın durumuna bakmadan bir sey soylemek doğru olmaz
ancak sunu söyleyebilirim eğer kendi aracınız kadar temiz ve orjinal bir araçsa mantıklı bir takas hatta kazançlıda diyebiliriz
benim aracım kadar temiz olacağını sanmıyorum.bana büyük masraf çıkarmıcak olsun,satarkende sıkıntı yaratmıcak kazası belası olmasın yeter .ufak tefek hatalarla uğraşmak zor gelmıyor bana hoşumada gidiyor.

İlanlara şimdi bakabildim, görünüş olarak sizin araç çok daha iyi duruyor, diğer araç pek diri gelmedi gözüme, emotion jant da yakışmış sizin araca...

Dizel araç tabi daha ekonomik yakıtta, benimki de benzinli anlayabiliyorum sizi...
Teşekür ederim.orjinal ve sadeliği seviyorum.Diğer benzinlilere göre fena yakmasada meret pahalı işte *** sporgazetesi :)

Leoapricorn
06/06/2013, 09:08
Dizele geçmekle en mantıklısını yaparsın. Ancak senin araba daha şıkduruyor.

cosworth20
06/06/2013, 09:42
dizelin 140.000 i demek benzinlinin 240.000 i demek arkadaşım. Salla şutla takasa fln da girme masrafın büyük olur sonra kafanı duvarlara vurursun sana yazık olur ; )

ahmet4646
06/06/2013, 10:19
hocam hiç yaklaşma bence senin aracın ona göre çok temiz görünüyor hem emotion dediği araçta arka cam manuel kol dayama yok jant yok bu nasıl emo ????

taret
06/06/2013, 21:02
aklından bile geçirme bence cam tavana aldanma senin aracın maşlh daha güzel. diğer araç kendini salmış.

delta0o
07/06/2013, 11:36
dizelin 140.000 i demek benzinlinin 240.000 i demek arkadaşım. Salla şutla takasa fln da girme masrafın büyük olur sonra kafanı duvarlara vurursun sana yazık olur ; )[/QUOTE

Doğru söylüyosun arkadaşım.arabasına göre değişir ama bu araba süpriz..

[QUOTE=ahmet4646;840629]hocam hiç yaklaşma bence senin aracın ona göre çok temiz görünüyor hem emotion dediği araçta arka cam manuel kol dayama yok jant yok bu nasıl emo ????
evet emotion değil araç.ya aracını tanımıyor ya da salağa yatıyor arkadaş.

aklından bile geçirme bence cam tavana aldanma senin aracın maşlh daha güzel. diğer araç kendini salmış.
bu cam tavan zaten benı cezbeden ama araç kötü duruyor.

sezerism
07/06/2013, 12:06
ARkadaşım boşver dizeli falan senin kendi araban daha kıyak .

delta0o
10/06/2013, 12:27
araba gübre çıktı :) fikir verenlere teşekürler..
aslında arabamdan cok memnunum.Bunu alırken kafamda hep dizel vardı ama cok temız hesaplı oldugu ıcın kacırmak ıstedım bu aracı.Dizel yakıt-performans acısından 1.4 fire dan üstün mecburen dizel almak ıstıyorum.Bursa forumdaşlardan üstüne verebilcek şekilde dizel takaslık bilen varsa paylaşırlarsa sevinirim.