PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : akp REYHANLI buluşması 25 mayıs 2013

malebow
26/05/2013, 21:28
Reyhanlı'ya Miting İçin Getirtilen Ücretli İşçiler - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=ubnHIPJb1zE)

SteinGP
26/05/2013, 23:40
Bunun olduğu herkes biliyor zaten. İzmir mitinginde de aynısı olmuştu, başka şehir plakalı arabalar sağda solda cumhuriyet meydanını soruyorlardı. Normal bir durum yani :)

cihankardes
26/05/2013, 23:53
we are all living in amerika, amerika, wunderbar diyordu Rammstein bir şarkısında :)

ametist
27/05/2013, 00:22
Bunun olduğu herkes biliyor zaten. İzmir mitinginde de aynısı olmuştu, başka şehir plakalı arabalar sağda solda cumhuriyet meydanını soruyorlardı. Normal bir durum yani :)

evet evet, aynısı Bursa'da da olmuştu... bir sürü yabancı plakalı araç Cumhuriyet mitingine gidebilmek için fomara meydanını soruyordu ....

cemdogu
27/05/2013, 00:30
Malesef ankarada harbi yalakalar var.gerek kalmıyor böyle şeylere :)

SteinGP
27/05/2013, 00:30
evet evet, aynısı Bursa'da da olmuştu... bir sürü yabancı plakalı araç Cumhuriyet mitingine gidebilmek için fomara meydanını soruyordu ....

Tarif ettiniz mi bari? Biz ettik çünkü soran arkadaşlara, o kadar yoldan gelmişler kişi başı 100 lira için, paralarını alsınlar en azından.

SteinGP
27/05/2013, 00:32
we are all living in amerika, amerika, wunderbar diyordu Rammstein bir şarkısında :)

Rammstein - Amerika - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=yydlX7c8HbY)

Cihan Kardeş kardeşimizden, tüm Amerika sevenlere gelsin :)

cihankardes
27/05/2013, 00:58
Rammstein - Amerika - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=yydlX7c8HbY)

Cihan Kardeş kardeşimizden, tüm Amerika sevenlere gelsin :)

rammstein bizimdir aga :) link için teşekkürler.

SteinGP
27/05/2013, 01:01
rammstein bizimdir aga :) link için teşekkürler.

Bu memlekette bizim kardeşim :) Ne de olsa parayla pulla işimiz yok, kalbimizle sevmişiz :)

krm1983
27/05/2013, 07:49
https://www.focushaber.com/redhack-ten-akp-reyhanli-mitingi-icin-adam-topladi-iddiasi-h-314961.html

Cumhuriyet mitinglerinde parti yoktu. Anlı şanlı TÜRK BAYRAĞI vardı.

Parti mitingleriyle aralarındaki farklar:-
Millet cebinden para verip, uykusuz kalıp vatanına sahip çıkmaya gitmişti.
Bindirilmiş kıta yoktu cumhuriyet mitinglerinde.

Sent from my iPad using

Evren_c
27/05/2013, 08:33
İşin daha acı tarafı tüm basın yayın organları bu durumun farkındadır fakat yazamıyorlar, yayınlayamıyorlar. Çünkü satılmışlar. Bir ülkede televizyon kanallarını ve gazeteleri ele geçirirseniz, halkı çok rahat kontrol altında tutabilirsiniz. Şu an Türkiye'de, hatta dünyada uygulanan taktik bu. Şu an derken lafın gelişi, yıllardır uyguluyorlar bunu. Elimizde bir tek internet var, onu da ele geçirmeye çalışıyorlar fakat biraz zaman alacak gibi.

Dünyayı yönetenlerden Rockefeller ailesinden Jay Rockefeller'in bir sözü var; "internet should've never existed" yani "internet asla var olmamalıydı". Bu bile birçok şeyi açıklıyor.

outlife
27/05/2013, 08:49
ben şahsen istanbul ankara izmir samsun mitinglerine katıldım. her seferinde yanımda 3-4 arkadaşım vardı ve cebimizden gittik. ne bir parti arabasıyla ne de ücretsiz ulaşımla. kiminde add aracıyla kiminde çydd aracıyla ikisinde de kendi aracımızla gittik. her seferinde cebimizden adam başı minimum 150 tl yol parası gitti. artı orada yeme-içme vss.

eşim esenlerde öğretmen. müdür bütün öğretmenlere talimat veriyor bugün il milli eğitim müdürlüğünün tahsis ettiği araçlarla başbakanın açacağı bakırköy adliyesinin açılışına gidiyoruz öğrencilerle birlikte diye. ve bütün okul el mahkum o gün açılışa katılıyor. 6 otobüs ile. sıkıysa gitme. ve aynı şekilde adliyelerdeki bütün memurlar o gün açılışa gidiyor. bunu da abim avukat olduğu için ve ertelenen duruşmalarından biri benim arkadaşımın icra davası idi ve 8 ay sonraya ertelenmişti arkadaşım isyan etmişti oradan biliyorum. ve aynı gün bende vodafone mobil baz istasyonu aracında çalışan arkadaşımla açılışa gittim. binlerce öğrenci üniformaları ve bir okadar takım elbiseli memur oradaydı... ve akp araçları insanlara ücretsiz iftar yemeği gibi mitinge gelenlere döner pilav çorba salata ve tatlı dağıttı. şapkalar bayraklar stickerler falan cabası....

şimdi kimse bana cumhuriyet mitingleri şöyle böyle demesin... yahut reyhanlıda veya diğer akp mitinglerinde gönüllü gelen halk vardı demesin... akp bartın il teşkilatının seçimlerde 67 köy muhtarına muhtar başına sadece mitinge katılmaları ve köylüyü getirmeleri için 2500 tl dağıttığına ben gözlerimle şahit oldum. ki oy için verilen paralar da cabası... vatandaşa ücretsiz miting otobüsü, yemek su vss gibi şeyler ve üstüne üstlük harçlık verilmese vatandaş yerinden kalkıp gitmez keza gitmiyorda...

ne olursa olsun reyhanlı mitinginde reyhanlı halkı bile olsa suriyeli mültecileri savunup reyhanlı halkı dönüp kendisine bir bakmalıdır denmez... 51 canı gitmiş vatandaşa suçlar gibi sözler söylenmez... burayı büyükşehir yaptık yakında buralar çok gelişecek deyip 51 canın karşılığı para yatırımı yapıyoruz gibi laflar edilmez...

gerçi mavi marmara saldırısının karşılığını sadece tazminat olarak alıp kapatmaya çalışanlardan -ki ailelere baskı yapılıp tazminat talebinden vazgeçirmeye çalıştıkları deşifre edildi orası ayrı- reyhanlı için buraya yatırım yapacağız tamam diyerek susturmaya çalışması normaldir...

hepsini geçtim binlerce polis ve özel koruma başbakan gelince mi oraya konuşlanmalıydı. katliam önce böylesine karışık bir bölgede bu güvenlik önlemleri alınamaz mıydı???

allah müslümanlara karşı abd ve israille müttefik olanlara akıl fikir ihsan eylesin...

ametist
27/05/2013, 09:42
siz, sizden başka herkesi satılmış, nereye oy vereceğini bilmeyen, üç kuruşa tamah edenler olarak kabul ediyorsunuz. bu memleketin insanının en az yarısını da bu şekilde namussuz ilan ediveriyorsunuz. parti çalışmaları ve organizasyonu için devletin verdiği paranın harcanmasına, miting ve gelmek isteyenler için ulaşım aracı tahsisi için para harcanmasına bile rüşvet gözüyle bakıyorsunuz. bu gizlenecek bir şey değil ki, bu zaten olagelen ve kanuni olarak suç teşkil etmeyen bir şey, partiler bunları gider kalemi diye her sene bütçelerinde gösteriyorlar. eğer herhangi bir partinin kapısından geçmiş olsaydınız tüm partilerin kendi destekçileri için bu şekilde organizasyon yaptıklarını bilirdiniz. kendi kibrinizden dünya ve ülke gerçeklerini göremeyen, bir avuç müfterisiniz. azıcık eliniz kalem tutuyor da internette forumlarda ahkam kesebiliyorsunuz diye kendinizi bir anda "aydınlanmış" insan sanıveriyorsunuz. değilsiniz! cumhuriyet mitinglerinin ne için kimin için olduğunu biliyoruz, kimlerin cumhurbaşkanı öldürmek için plan yaptığını, kimlerin başbakanları hastanelerde uyuşturup sefil duruma getirdiğini, kimlerin altı defa gittim deyip yedinciye herkesi götürmeye niyetlendiğini biliyoruz. siz bunları göremiyorsanız peşinden gittiğiniz adamları fazlasıyla hakediyorsunuz demektir.

ibrahim06
27/05/2013, 09:57
Dostlar siyaset malesef insanları birbirine düşürme noktasına getiriyor. Bence bu konuyu kapatalım.hepinizden özür dileyerek konuyu kilitlemek istiyorum

SteinGP
27/05/2013, 10:25
Konu kilitlendiği için yazdığım mesajı sildim.