PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım

etikEtEvo
26/05/2013, 19:55
Arkadaşlar Aracımın Altunu Bugun Hafif Vurdum Herhangi bir sorun yoktu ama dik bi rampada arabayi zorlayinca Taktaktak ses gelmeye basladi ama devirsiz kullandiğimda herhangi bi ses yok ani gaza yuklenince taktaktak gibi bi ses geliyor nedeni ne olabilir yardımcı olursaniz sevinirim..

yavuzselim
26/05/2013, 20:01
motorun altında egzos çıkışının orda koruma demiri var o yamulmuş. Arabanın altına eğil ve bak görürsün. Egzos borusuna çarpıyor. Bende 2-3 defa büktüm o demiri artık alıştım :)

etikEtEvo
26/05/2013, 20:14
motorun altında egzos çıkışının orda koruma demiri var o yamulmuş. Arabanın altına eğil ve bak görürsün. Egzos borusuna çarpıyor. Bende 2-3 defa büktüm o demiri artık alıştım :)

kardeşm cok urkutucu bi ses ama

yavuzselim
26/05/2013, 20:16
kardeşm cok urkutucu bi ses ama

Eline bir levye gibi bişey al düzelt çok basit bişey :) veya 15yada16 anahtarla iki tarafdan somunlarını sök çıkar demiri elinde düzeltip tekrar tak

etikEtEvo
26/05/2013, 21:27
Eline bir levye gibi bişey al düzelt çok basit bişey :) veya 15yada16 anahtarla iki tarafdan somunlarını sök çıkar demiri elinde düzeltip tekrar tak

denicem kardeşimde life kaldirmak gerek anlamiş değilim hiç bi koruma yok arabanin altinda evo larin tumu böylemi karter korumasi falan hiç birşey yok sadece o demir var