PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo = Mutluluk

biancoangelo
18/05/2013, 19:49
:melek:Arkadaşlar yaklaşık 1.5 senedir Evom var. Sıfır km aldım. Ufak tefek her araçta olabilecek sorunlar dışında Çok büyük bi şikayetim olmadı.

Bu hafta sonu Evomla gezinti yaptık. Bu arabayı kullanırken çok mutlu oluyorum. Hep sorunlardan bahsetmektense bi kerede mutlu olduğumuz zamanları paylaşmak adına konuyu açtım.

BEN PUNTO EVO yu SEVİYORUM.... Allah olmayanada nasip etsin işallah.

bvulgari
18/05/2013, 20:09
amin bizede daha iyilerini nasip etsin :D

byspayn
18/05/2013, 20:21
Arada böyle konular görmekte sevindirici oluyor. :)

Ben daha fazla km yapamadım ancak 17 bine ramak kaldı. Şu ana kadar sadece motor performansı beni tatmin etmedi (yeterli değil demiyorum). Onun haricinde konfor yol tutuş frenaj gibi konularda on numara. İç hacim de sınıfına göre gayet yeterli.

Allah herkese kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Daha iyilerini de nasip etsin inşallah...

chicknstrew
18/05/2013, 21:10
Bende 1,3 easy mjet kullanıyorum. Sonuçta ralli yapmıyoruz araçlarla 180 nm tork var ben çekişinden de yakışından da gidişinden de çok memnununm. Sürüşü çok keyifli gerçekten puntoların. Daha önce grande de kullandım. Fiesta, albea, palio, accent era, clio gibi araçlar kullandım. Bu araç daha keyifli kesinlikle. Fiesta da güzeldi ama sanırım punto daha güzel :)

bvulgari
18/05/2013, 23:09
benzinli araç 16v olsa cok guzel olur bence.. Mulltiair ıda satmıyorlar şu sıralar.. Bende dizelden performans konusunda şikayetçi değilim ama biraz fazla eğimli rampada 75bg lik araç durdugu zaman kalkarken zor toparlıyor gibi sanki..

cihankardes
18/05/2013, 23:12
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Bu araca supercharger takılır mı acaba :)

malebow
18/05/2013, 23:26
1 yıla yakındır multiair kullanıyorum. Konfor, performans, gösteriş hepsi var :) Kaskosu, harcı, sigortası ve uzatmalı garantisi canımı yakıyor biraz ama olsun 15 tl'ye 10dakika Go cart a bineceğime Evo'm hep yanımda oluyor :)

biancoangelo
19/05/2013, 13:35
1 yıla yakındır multiair kullanıyorum. Konfor, performans, gösteriş hepsi var :) Kaskosu, harcı, sigortası ve uzatmalı garantisi canımı yakıyor biraz ama olsun 15 tl'ye 10dakika Go cart a bineceğime Evo'm hep yanımda oluyor :)

Aynen araç on numara ancak dediğiniz gibi kaskosu, sigortası, vergisi yıllık 2,5-3 bin masrafı adamın canını acıtıyor.

Ersal
19/05/2013, 14:55
ALLAh kaza bela vermesin.Sağlıklı,mutlu,huzurlu bir şekilde kullanın arabanızı

paren
20/05/2013, 13:35
bende 3 ncü seneye yaklaşıyor gayet memnunum... ufak tefek sorunlar haricinde şimdiye kadar sorun çıkmadı....hanım biraz markadan dolayı begenmiyor...ama sorun değil...

comanchee
20/05/2013, 15:40
2 Sene 7 aydır 38.500 km dir bizimle skydomlu metalik beyaz incimiz.oğlumun yolda iken cam tavandan göküyüzünü seyretmesi hoşuma gidiyor.Yolda ne zaman bir fiat amblemi olan araç görse baba bak fiaaat diyor.Çok mutlu oluyorum.Onunla arabada müzik dinliyoruz.Oğlum henüz 3,5 yaşında ama kerata hareketli şarkı seviyor cıstak stayla yanii :D

amin bizede daha iyilerini nasip etsin :D

amin ecmain :D

erenemre
20/05/2013, 15:45
bende 3 ncü seneye yaklaşıyor gayet memnunum... ufak tefek sorunlar haricinde şimdiye kadar sorun çıkmadı....hanım biraz markadan dolayı begenmiyor...ama sorun değil...

markadan dolayı derken ? ne varki markasında punto b sınıfının en sevilen araçlarından biri

comanchee
20/05/2013, 16:00
markadan dolayı derken ? ne varki markasında punto b sınıfının en sevilen araçlarından biri

ülkemizin yok satanı hatta intenetde araç bekleme sırası bile satılan vw nin TSİ-ve DSG facialarından haberi olmamış yengenin.Yada toyotanın MMT beceriksizliğinden.Daha aklıma gelmeyen niceleri de mevcut.

biancoangelo
20/05/2013, 16:54
Marka tartışması yapmasak arkadaşlar. Rica ediyorum. Puntonuzla olan hoş anılarınızdan bahsediniz Lütfen.

dandun
20/05/2013, 18:02
2 Sene 7 aydır 38.500 km dir bizimle skydomlu metalik beyaz incimiz.oğlumun yolda iken cam tavandan göküyüzünü seyretmesi hoşuma gidiyor.Yolda ne zaman bir fiat amblemi olan araç görse baba bak fiaaat diyor.Çok mutlu oluyorum.Onunla arabada müzik dinliyoruz.Oğlum henüz 3,5 yaşında ama kerata hareketli şarkı seviyor cıstak stayla yanii :D

:-) İşte mutluluk budur Allah nazardan saklasın aracınızdan bu denli mutlu olmanız çok hoş

biancoangelo
20/05/2013, 21:04

Dünyanın en mutlu insanısınız. Evonuzun keyfini doya doya yaşamanız dileğiyle.:Ç

van_hoijdonk
20/05/2013, 21:13
Evo ile 46.500'ü devirdim darısı 146 bine. :)

shellcininabisi
20/05/2013, 21:20
vallaha ben de evo mu çok seviyorum amaaa sanırım 2 aya kadar VEDA zamanı geliyor... ev alacağım şimdiden soğutmaya çalışıyorum kendimi evomdan....

abahri
20/05/2013, 21:28
her gün ilk defa biniyormuş gibi mutlu oluyorum ben de. eski kasa puntom varken beyaz cam tavanlı grandelere imrenerek bakıyordum.Allah nasip etti 1 yıldır ,büyük bir hevesle aldığım arabama biniyorum.Allah daha iyilerini isteyen herkese nasip etsin.herkese nazarsız,kazasız belasız güvenli sürüşler dilerim.95 liğin gücü, otomatiğin konforu süper.Ekonomisi de cabası.Saygılarımla.
NOT:konuyu açan Kubilay beyi kutluyorum...

yengecbaris
20/05/2013, 21:31
Puntonuzla olan hoş anılarınızdan bahsediniz Lütfen.
Cumadan pazara kadar yaptığımız Narman Patnos Erciş Muradiye Çaldıran Doğubeyazıt Iğdır gezimizde 4 kişi gezip bagajda da yük olmasına rağmen 4.2 lik yakıt tüketimine ulaşması beni çok mutlu etti :)

biancoangelo
20/05/2013, 23:04
her gün ilk defa biniyormuş gibi mutlu oluyorum ben de. eski kasa puntom varken beyaz cam tavanlı grandelere imrenerek bakıyordum.Allah nasip etti 1 yıldır ,büyük bir hevesle aldığım arabama biniyorum.Allah daha iyilerini isteyen herkese nasip etsin.herkese nazarsız,kazasız belasız güvenli sürüşler dilerim.95 liğin gücü, otomatiğin konforu süper.Ekonomisi de cabası.Saygılarımla.
NOT:konuyu açan Kubilay beyi kutluyorum...

Bende tüm punto severleri kutluyorum. Hep tartışmaların kırıp geçirmelerin olduğu bi forum olmadığını ispatlıyoruz hep birlikte BRAVO-PUNTO 'cular....

biancoangelo
20/05/2013, 23:06
Cumadan pazara kadar yaptığımız Narman Patnos Erciş Muradiye Çaldıran Doğubeyazıt Iğdır gezimizde 4 kişi gezip bagajda da yük olmasına rağmen 4.2 lik yakıt tüketimine ulaşması beni çok mutlu etti :)

Ekonomiktir halden anlar bizim puntişlerimiz. Biblo gibidir. Oyuncak araba gibidir. Yeri gelir hırçın olur yeri gelir kedi gibidir. Candır, dosttur, arkadaştır puntolarımız.

falkonx
20/05/2013, 23:24
Bu konuyu açan kubilay beyi bende kutluyorum çok güzel ve yerinde bir konu açtığından dolayı ben de aranıza yaklaşık 5 ay önce katıldım ve 2 ay boyunca hep puntocuları takip ettim yani siz değerli arkadaşların yorumlarını ve 3 ay önce fiat punto evo fre dinamicg otomatik sanroflu aracımı aldım ve inanın aldığıma hiç pişman olmadım ve gerçekten severek hissederek kulllanıyoruz eşimde kullanıyor bende genelde işlerim yurt dışında olduğundan dolayı eşim kullanıyor ve bana yalvarıyor ille bu arabayı değiştirmeyelim diye benim c max sım vardı opelim vardı fordum vardı fakat puntom başka herkeze hayırlı kazasız neşeli sürüşler dilerim

Golbasi
23/05/2013, 18:22
30.000 e yaklaşıyor. Araba kirliyen tedirgin oluyorum içimden gelmiyor kullanmak,ama yıkadıktan sonrada karşısına geçip oturup izliyorum :)

ttayyllann
24/05/2013, 14:19
Bende daha alalı 1 ay oldu hergün kullanmak istiyorum işten geldiğimde dışarı çıkmak için bahanem oluyor :)

biancoangelo
28/05/2013, 08:35
Bu gün sabah beni işe getirdi yaa en güzel mutluluk bu benm için

etikEtEvo
28/05/2013, 08:55
5.30 da sabah yola ciktim ve şimdi eve geldim 200km yol yaptim ziplaya ziplaya ne yalan soliyim araba basik olunca uzun yol çekilmiyor :))

cezalandirici083454
28/05/2013, 16:25
Selamunaleyküm bende 1,4 dinamk otomatik var. Araç güzel aslında elektronik arızalar veriyor.