PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaputu boyatayım mı?

masumasik89
11/05/2013, 11:51
KAPUTUMDA 3 CM BI EZILIK VAR AMA ARACIN RENGI EVO GRISI OLDUGU ICIN BELLI BILE OLMUYOR BABAM BOYATALIM DIYOR BEN KIYAMIYORUM boyatmaya?? s.zce ne yapayım :S:S:s

malebow
11/05/2013, 11:56
Benim kaputada motorsiklet devrildi, direksiyon ucu 2 tane göçük yarattı, servise götürdüm. göçüğe denk gelen yerin altında bir panel oldugu için içerden çekiçle düzeltemediler. boyatılmadan olmaz dediler. Dudak gibi birşeyle çektirdim. biraz giderdi ama yinede belli oluyor, boyatmadan hallolmuyor herhalde. Aracı uzun süre kullanacaksanız boyatabilirsiniz ama satma ihtimaliniz varsa tavsiye etmem. Ben folyo kaplama yapıcam kaputa, daha garanti olur.

ametist
11/05/2013, 12:58
autoking gibi PDR yapan yere gösterin.. benim bravo kaputunda benzer bir göçük vardı, adamlar boyamadan şahane düzelttiler.

fotobelit
11/05/2013, 14:34
Belli olmuyorsa bence hiç elleme..Eğer edersende mutlaka fotosunu çek kenarda tut..

frç
12/05/2013, 00:53
autoking gibi PDR yapan yere gösterin.. benim bravo kaputunda benzer bir göçük vardı, adamlar boyamadan şahane düzelttiler.
mantıklı...

sfkbrtn
12/05/2013, 01:32
benzer durum benim kaputta da var öncelikle autoking i denemek lazım ben sormuştum pdr ile yapılabilirse yaparız yapamazsak lokal boyarız demişlerdi başka da çözüm yok sanıyorum...