PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehirde yapılan trafik uygulamaları

ecosi26
08/05/2013, 08:33
Son zamanlarda şehir içerisindeki mobese kameralarından alınan görüntüler ile oluşan kazaları hepbirlikte izliyoruz dolayısıyle trafik şube müdürlükleride bu konuda hassas davranmaya başladı. Geçenlerde bir kardeşimize araç içerisinde telefonla konuştuğu için (şehir içinde) adresine ceza yollanmış ki aracında telefonla bağlantı sistemi olmasına rağmen. Bir arkadaşımıza sigara içmekten bir ceza gelmişti. Trafik kuralları sanırım en ince ayrıntısına kadar uygulanacak hale gelmiştir.İnşallah herkes buna uyar boşuna kimse ölmez maddi hasarlarda olmaz...herkese iyi sürüşler güvenli ve huzurlu...

aykut_1914
08/05/2013, 10:16
Sigara içmenin ne gibi cezası var ki

ato
08/05/2013, 14:42
Sigara içmenin ne gibi cezası var ki

77 tl olabilir dikkat dağıtıcı unsur sonuçta

SteinGP
08/05/2013, 15:00
Yuh artık. Arabada sigara içmeye ceza yazacaklarsa tuvalette de gazete okumaya yazsınlar. O da dikkat dağıtıcı unsur olabiliyor bazen.

Ersal
08/05/2013, 16:57
Son zamanlarda şehir içerisindeki mobese kameralarından alınan görüntüler ile oluşan kazaları hepbirlikte izliyoruz dolayısıyle trafik şube müdürlükleride bu konuda hassas davranmaya başladı. Geçenlerde bir kardeşimize araç içerisinde telefonla konuştuğu için (şehir içinde) adresine ceza yollanmış ki aracında telefonla bağlantı sistemi olmasına rağmen. Bir arkadaşımıza sigara içmekten bir ceza gelmişti. Trafik kuralları sanırım en ince ayrıntısına kadar uygulanacak hale gelmiştir.İnşallah herkes buna uyar boşuna kimse ölmez maddi hasarlarda olmaz...herkese iyi sürüşler güvenli ve huzurlu...

Öyle birşey yok kafanızdan sallamayın lütfen.Araçta sigara içmekten ceza gelmiş.Varsa elinizde belge ekleyin foruma herkes görsün.

Araçta sigara içme diye bir ceza varsa birdaha bu foruma girmeyeceğim.Yoksada siz girmeyin anlaştıkmı?

Araçta telefon kulağındaysa ceza gelir bende yedim ceza.Bağlantısı varmışta ceza yemiş.Uydurmayın lütfen.İspat edin.Ceza tutanağını görmeden inanmam.Telefon bağlantısını kullanmazsa arkadaşınız ceza yer tabi.

celenlee
08/05/2013, 17:27
Telefonla birlikte yasaklanmamışmıydı sigara da?

Direskyion başında telefon ve sigara olayı??

SteinGP
08/05/2013, 17:38
Telefonla birlikte yasaklanmamışmıydı sigara da?

Direskyion başında telefon ve sigara olayı??

Türkiye'de yasak değil. Arjantin ve İngiltere'de yasakmış biraz bakınınca gördüm.

ecosi26
06/06/2013, 07:54
Öyle birşey yok kafanızdan sallamayın lütfen.Araçta sigara içmekten ceza gelmiş.Varsa elinizde belge ekleyin foruma herkes görsün.

Araçta sigara içme diye bir ceza varsa birdaha bu foruma girmeyeceğim.Yoksada siz girmeyin anlaştıkmı?

Araçta telefon kulağındaysa ceza gelir bende yedim ceza.Bağlantısı varmışta ceza yemiş.Uydurmayın lütfen.İspat edin.Ceza tutanağını görmeden inanmam.Telefon bağlantısını kullanmazsa arkadaşınız ceza yer tabi.

Üslubun bana insanca gelmedi öncelikle saygılı olmak lazım bundan yoksun olduğunu görüyorum, ben benimle paylaşılanların doğruluğuna inanırım söyleyene kalkıpta sizin üslubunuzla yaklaşmam eğer forumdan gitmek istiyorsan hemen çık bu şekilde insanlara sanırım burada zaten ihtiyaç duyulmaz.

Honor COOPER
06/06/2013, 17:12
Yakında osuranada ceza yazarlarsa şaşırmam.