PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Varex egzoz yardım

EMK
25/04/2013, 15:53
Arkadaşlar birkaç ay öncesine kadar güzel bir egzozum olmasına rağmen 15 gün içinde polise 2 kere yakalanınca mecburiyetten söktürdüm ve şuanda sessiz olarak yaşamımı sürdürmekteyim :D ama kaşıntı gene başlası ve bunun üzerine eskiden yapılan cikleli tarzında bir egzoz düşündüm açıkcası,istediğim zaman kapatıp açayım sıkıntı olmasın,varex var ama onunda 2. eli 1000 tl :) o yüzden sizden de öneri bekliyorum arkadaşlar :)

delta0o
25/04/2013, 16:02
biraz tuzlu ama bunun tek çözümü varex . 3-4 ceza parasına maliyeti çıkıyor zaten :)

StrawBeeRy
25/04/2013, 16:07
Varex candir gerisi heyecandir bence hem ses hemde kullanim rahatligi acisindan parasini fazlasiyla hakediyor.airmass kullaniyorum boyle bi ses yok basmadiginiz zaman gayet tatli bir ses ama bastiginiz zaman ne cam ne cerceve kaliyor yalniz cok ziriltili heleki yasadiginiz mahalle dar sokaklardan olusuyorsa saksi yemeniz yuzde yuzdur. 5 ay oldu bir kere baglandik 3 gun ugrastik ama yine taktim devam bence puntoda en ideal orjinal silencerli hks tavsiye ederim.custom yapimi kumandali egsoz cok kotu ve basit bir ses cikartiyor o ise girmeyin

GT-I9300 cihazımdan 2 ile gönderildi

EMK
25/04/2013, 16:45
Varex candir gerisi heyecandir bence hem ses hemde kullanim rahatligi acisindan parasini fazlasiyla hakediyor.airmass kullaniyorum boyle bi ses yok basmadiginiz zaman gayet tatli bir ses ama bastiginiz zaman ne cam ne cerceve kaliyor yalniz cok ziriltili heleki yasadiginiz mahalle dar sokaklardan olusuyorsa saksi yemeniz yuzde yuzdur. 5 ay oldu bir kere baglandik 3 gun ugrastik ama yine taktim devam bence puntoda en ideal orjinal silencerli hks tavsiye ederim.custom yapimi kumandali egsoz cok kotu ve basit bir ses cikartiyor o ise girmeyin

GT-I9300 cihazımdan 2 ile gönderildi

valla hocam sağolasın açıklayıcı bir şekilde ifade etmişsin anlamışsın beni :D istediğim zaman kapatmak istiyorum sesi :D yada dediğiniz gibi silencer li egzoz almak lazım ondada arabadan in tak sıkıntısı var,diğerinde bas düğmeye herşey tamam :)

Eduardo
25/04/2013, 17:59
Otto spec candir polisin cezasida heyecandir 4 kere baglattim arabayi ama hala vazgecilmezim ;)

EMK
25/04/2013, 20:56
otto spec nedir hocam hiç duymadım kusura bakma biraz bilgilendirirmisin nasıl bişidir sesi nasıldır :D