PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Easy 1.4 Dualogic ?

muslan
13/04/2013, 20:50
Hepinize iyi akşamlar Grandepunto forumcuları.

Size iki sorum var umarım yardımcı olabilirsiniz .

1) İlk seçeneğim Yeni Kasa 1.25 Trend Fiesta düz vites (Boş kasa)
2) Diğer seçeneğim Punto Easy 1.4 Dualogic .

Çevremdekiler Fiatın iyi olmayaca:help:ğını söylüyorum ama 2 yıldır Lancia Deltamız var Fiat üretimi ve çok memnunuz ayrıca malum İstanbul trafiğinde düz vites almak ne kadar akıllılık olur bilemiyorum. Sizce vereceğimiz paraya değer mi Punto? 10bin peşin gerisi krediyle alıncak araba. Park Sensörüde hediye ediyolar . Yorumlarınız çok değerli şimdiden teşekkürler..

ilyas87
13/04/2013, 21:55
Bende var aynı araçtan. memnunum. dolu araç. siz bu araca ek olarak -artık ekletiliyor benim aldığımda eklenmiyordu. konfor paketi diye bir şey var. 250 tl . hız sabitleyici ve arka cam otomatiği ekleyin derim. fiat sitesinde konfor paketi olarak yer alıyor. Süper rahat araç. Ben memnunum... tavsiye ederim. vitesi de rahat. Bence easy dualogic 1.4 fiesta boş kasadan iyi. dolusuyla da yarışır. ve geniş araç. ben 1.85 boyunda olmama rağmen rahatım.

muslan
13/04/2013, 22:02
konfor paketi dediğiniz gibi 250 tl gibi cüzi bir ücretse tabiki onuda ekletirim 4 cam otomatiği ve hız sabitleyici ikinci elde aracın değerini artırır gerçi en az 5 yıl bu aracı satmam cok seversem .)

ulusoy032
13/04/2013, 23:46
Fiat Punto 1.4 Fire Easy Fiyatı Özellikleri ve Yakıt Tüketimi (https://www.arabalar.gen.tr/fiat-punto-1-4-fire-easy-i3101.html)

Ford Fiesta 1.25i Trend Fiyatı Özellikleri ve Yakıt Tüketimi (https://www.arabalar.gen.tr/ford-fiesta-1-25i-trend-i112.html)

bu adresleri bi incele istersen karşılaştırmanı yap bende yaklaşık 20 gün önce 1.4 easy 2013 satın aldım ve aracımdan gayet memnunum senin gibi bende diğer internet sitelerinden baya bi araştırma yaptım fiesta ve punto arasında gittim geldim.yinede eski bir fiat kullanıcısı olarak punto ya yöneldim.yinede zevkler tartışılmaz ama soracak olursan bence PUNTO :)

biancoangelo
14/04/2013, 02:53
Tartışılmaz PUnto....

muslan
14/04/2013, 12:08
Teşekkürler Puntoyla ilgili tereddütüm kalmadı artık araç gelince Stickerı bende yapıştırırım arka camıma :)