PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir de gece radarı ve akşam akşam ceza yedim :)

shellcininabisi
12/04/2013, 22:03
Malum ayrancılarda oturuyorum eve dönerken bugün 20:46 da kısıkköy ışıklarına gelmeden biraz geç te olsa farkettim bize bakan polis aracını hatta o ne lan dedim kendi kendime :) kırmızıdan sonra bi 100 metre ileride trafik polisi amca ;) geç bakalım sıraya işareti yaptı neyse sıramız gelince de 166 tl lik makbuzu elime iliştirdi :)

uurknkc
12/04/2013, 22:15
geçmiş olsun :) Artık yapcak bişey yok... ben her yerde hız sınırına uyuyorum polis olsun olmasın.. çünkü hiç belli olmuyor...

onur1986
12/04/2013, 22:19
Geçmiş olsun.az para değilmiş cidden.

aykut_1914
13/04/2013, 01:41
galiba 1 saat önce bende yedim :(

güzelyalı sahilinde kırmızı ışıkta yanıma trafik amcam yanaştı plakama bakıp makbuz doldurdu, güzelde bi sırıttı bana iyi geceler dedi gitti

ecosi26
13/04/2013, 08:11
Geçmiş olsun. Hız kurallarına uymak ceza yememek için değil kendi canımızı korumak için olmalı bununla ilgili sanırım kendimize sürekli telkinde bulunmak lazım. Böyle bir ceza yediğimiz zaman inanın hem maddi hemde manevi çöküntü içerisine gireriz. Radarın konulma yerlerine baktığımızda her zaman şöyle deriz öyle bir yere koymuşlar ki görmedim. bence radar kuran ekiplerde şöyle diyordur, şimdi bi salak çıkar ağımıza düşer nasılsa. bende diyorum ki ben kendi canımı maximum korumak için hız kurallarına uyuyorum, ben sizin aradığınız o salak değilim bu şekilde olunca malum ne ceza ne durdurulma yaşamıyorum emniyet kemerimide takıyorum yanımdakilerede zorla taktırıyorum. huzurlu ve sağlıklı bir yolculuk olur her yola çıkışım. emniyet bile nasılsa radara giren olur bizim milletimiz dayanamaz basar gaza diyor böyle olmamalı kazanç kapısıda olmayalım, dikkatli olalım. durdurulunca bahanelerle savaşmak yerine hakkımızı savunacak durumda olalım. saygılarımla