PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursalı arkadaşlar: Cam filmi, folyo vs için kim/neresi?

tonymontana
20/03/2013, 20:23
Merhaba,

Bursa'da cam filmi yaptırmak istiyorum ancak 1 yıldır buradayım ve kim iyidir ucuzdur bilmiyorum. Beşyolda sordum binbir farklı fiyat verdiler. Tek bir amacım var yanlardan gelen ışık bir nebze olsun kırılsın. O yüzden en açık renklisinden çektirmek istiyorum. Ve en ucuzu olsun istiyorum. Bu işin fiyatı nedir? 4 cam için soruyorum. Nerede yaptırabilirim?

Ayrıca ayna kapağı ve tampon ortasını kaplatıp logonun olduğu ızgarayı siyaha boyatmak istiyorum. Bunu yapacak bi yerde söylerseniz sevinirim.

Son olarak, yetkili servis harici aracınızı kime götürüyorsunuz? Power kayışımın falan değişmesini istiyorum malum 2008 model, kauçuk eskmiştir. Bir de debriyaj seti değiştirmem gerekebilir. İşçiliği düzgün makul fiyatlı yer arıyorum.

thb
20/03/2013, 20:52
Fiyata bakıyorsan seçenek çok.. Ancak kaliteli olsun dersen SOLARMASTER öneririm. Daha önceki aracımda da kullandım. Bu aracımda da çok memnunum .. Beşyolda inerken solda yerleri .. Aracımın detaylı resimlerini inceleyebilirsin ..

https://forum.grandepuntotr.com/uye-garaji/39956-beyaz-inci.html

tonymontana
20/03/2013, 21:00
Fiyata bakıyorum hocam.

ligdevi
20/03/2013, 21:19
Merhaba,

Bursa'da cam filmi yaptırmak istiyorum ancak 1 yıldır buradayım ve kim iyidir ucuzdur bilmiyorum. Beşyolda sordum binbir farklı fiyat verdiler. Tek bir amacım var yanlardan gelen ışık bir nebze olsun kırılsın. O yüzden en açık renklisinden çektirmek istiyorum. Ve en ucuzu olsun istiyorum. Bu işin fiyatı nedir? 4 cam için soruyorum. Nerede yaptırabilirim?

Ayrıca ayna kapağı ve tampon ortasını kaplatıp logonun olduğu ızgarayı siyaha boyatmak istiyorum. Bunu yapacak bi yerde söylerseniz sevinirim.

Son olarak, yetkili servis harici aracınızı kime götürüyorsunuz? Power kayışımın falan değişmesini istiyorum malum 2008 model, kauçuk eskmiştir. Bir de debriyaj seti değiştirmem gerekebilir. İşçiliği düzgün makul fiyatlı yer arıyorum.

Aracı 3-5 sene kullanacaksanız cam filminizi kaliteli olandan taktırmanızı tavsiye ederim, ucuz cam filmleri baloncuk sıcaktan hemen solma çizilme vs gibi dandik malzemeden oluyo, ben eski aracım tipoya taktırmıştım ön cam hariç komple olmuştu artı ön camın üst kısmına kuşak filmi taktırmıştım güneşlik gibi 110 tl vermiştim iki sene önce ama sonra pişman oldum işçilik kötü malzeme kötü, onun için aracı uzun soluklu kullanacaksanız iyisini tavsiye ederim, iyiside 200-250 tl civarı, ucuzu 4 camı 100 tl civarıdır tahminim, benim tavsiyem beşyolda tali yolda 3M diye bi yer var oranın işçiliği falan iyidir, real tarafından bursa istikametinde tali yolda meguiars var bilinen bi markadır, yine nilüfer-üç evler ve yalova yolu üzerinde ziebart var malzeme ve işçilikleri iyidir ...

tonymontana
20/03/2013, 22:32
hocam istemiyorum öyle aşırı kaliteli bişey. teşekkür ederim ilgin için ancak en ucuz neyse onu istiyorum. 100TL bile fazla bence. 4cama izmirde 60TL diyorlardı, bu aralar gidemicem gidecek olsam bakımı da a yaptırcam zaten.

Tayfun-E30
20/03/2013, 23:13
Malzeme tabiiki onemlide iscilik tutuyo parayi dandik film daha cabuk cizilir (daha cekerken ciziliyo) rengi mavilesir gunesi yedikce vs. Vs..

Ben kendim cekiyorum (sevmedigimden yok arabamda zaten cok dikkat cekiyo polis amcalara koz vermemek lazim) ve oyle 60-100 tlye ugrasilmaz o isle ciddi emek istiyor duzgun cekmek o yuzden ya hic yaptirma ( sokerken arka rezizstansa ister istemez zarar veriyo) yada duzgun kaliteli bir film yaptir... Bu arada megin cam filmi yok uygulama yapiyodur onlar sadece marka olarak 3m lumar vs bilindik markalar iyidir..

tonymontana
20/03/2013, 23:59
arka cam'a çektirmicem arkadaşlar. yan camlara istiyorum göze batmayacak olsa sadece ön camlara yapardım. tek amacım güneşi kırması biraz.

ligdevi
21/03/2013, 00:13
amacınız sadece güneş ışığını kırmaksa araç içi perde de olabilir, en azından hem yasak değil hemde klas görünür ,,,

tonymontana
21/03/2013, 00:16
ön yan camlar için var mı?

tonymontana
21/03/2013, 16:26
Bursadan kimse yok galiba

GT-N7100 cihazımdan 2 ile gönderildi