PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön arka logoların, İstediğimiz resimle-amblemle yapılması?

Ziyaretçi033
28/02/2013, 17:44
Merhaba arkadaşlar.

Aracımın amblemlerinde solmalar mevcut, bunu değiştirmek yerine içine istediğim bir logoyu yaptırabilirmiyim?

Nerede yaptırabilirim :) Tahmini nekadara mal olur?
Bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Saygılar :)

never
28/02/2013, 18:14
Yaptırmak pahalıya gelir, orjinal almak daha uygun olur.

burYq
28/02/2013, 18:24
Bildiğim kadarıyla ön kapakları sökülüyor abi onların. Sökersin istediğin şeyi standart boyutlarda hazırlarsın sonra üzerini su geçirmeyecek şekilde sağlamca kapatırsın. Daha önce logosunu karartan biri vardı forumda konusunu bulamadım şimdi.

Ziyaretçi033
28/02/2013, 18:28
Bildiğim kadarıyla ön kapakları sökülüyor abi onların. Sökersin istediğin şeyi standart boyutlarda hazırlarsın sonra üzerini su geçirmeyecek şekilde sağlamca kapatırsın. Daha önce logosunu karartan biri vardı forumda konusunu bulamadım şimdi.

O konuyu bende okudum paşam da orda camın üzerinde fiat yazısı var, öyle bir cam (plastik) altına işlemek lazım sanki?

burYq
28/02/2013, 18:32
O konuyu bende okudum paşam da orda camın üzerinde fiat yazısı var, öyle bir cam (plastik) altına işlemek lazım sanki?

işte abi altına istediğin şeyi 200 gramlık kağıda basarsın öyle bir cam bulursun ya da 3-4 kat asetat kağıdı çekip su geçirmez hale getirirsin. beni aklıma gelen budur yani :)

Ziyaretçi033
28/02/2013, 19:24
Teşekkürler paşam ;)
Bende öyle olur mu diye dşünüyordum da asetat daha çabuk solacağı için pek uygulanabilir gelmedi bana.

Sağol ilginden dolayı.

Mobil olarak cevapladı
M.YILDIRIM