PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonradan sport kit paketi yaptırabilir miyiz?

ken01
22/02/2013, 01:58
İlgili arkadaşlara sormak istiyorum. 2012 Yeni Puntoma fiatın sitesinde yazılı opsiyonlardan SPORT KİT paketini yaptırmak istesem acaba yine görünen liste fiyatından (1.175 TL) yaptırtmam mümkün olur mu?

Birkan61
22/02/2013, 02:02
Sport Kit'te gördüğüm kadarıyla fark olarak ;

• Marşbiyel
• Spoyler
• Karartılmış arka camlar
• Punto logolu alüminyum kapı eşiği çıtası
• Gövde rengi yan çıtalar var.

Yapılabilir gibi duruyor.

Servis yapar mı bilemiyorum o şekilde.. Ama en basitinden arka cama film çekerseniz onu en basit yöntemle halletmiş olursunuz :D

Marşbiyel ve Sporylerı forumda satılık bölümlerine bakarsanız daha uygun şekilde temin edebilirsiniz. Diğerlerinide servis yapsın..

quick
22/02/2013, 02:16
Sport Kit'te gördüğüm kadarıyla fark olarak ;

• Marşbiyel
• Spoyler
• Karartılmış arka camlar
• Punto logolu alüminyum kapı eşiği çıtası
• Gövde rengi yan çıtalar var.

Yapılabilir gibi duruyor.

Servis yapar mı bilemiyorum o şekilde.. Ama en basitinden arka cama film çekerseniz onu en basit yöntemle halletmiş olursunuz :D

Marşbiyel ve Sporylerı forumda satılık bölümlerine bakarsanız daha uygun şekilde temin edebilirsiniz. Diğerlerinide servis yapsın..

ayrıca sitede yazmamasına rağmen spor direksiyon da koymaktadırlar spor kitin içinde (kendimden biliyorum)

1ocak2011
22/02/2013, 09:30
Yaptırısınız neden olmasın ama maliyetini söyleyeyim.

Direksiyon, Marşpiye, Yan çıtalar, Spoiler, Eşik çıtaları, Karartılmış Camlar Ha birde HI-FI isterseniz. Toplamda 4500 TL'ye çıkartırsınız.