Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumda Vestel Manisa da çalışan varmı acaba?

iyte
07/02/2013, 16:14
Arkadaşlar Vestele iş başvurusunda bulunmuştum sınavlara mülakatlara felan girdim en son dijital arge yöneticisi zafer beyle görüşme yaptıracaklar. Fakat süreç çok yavaş işliyor sürekli haftaya haftaya diye erteliyorlar. Aramızda vestelde çalışıp bana yardımcı olabilecek enazından neyin ne olduğunu öğrenebileceğimiz arkadaşlar varmıdır?

Misafir046
07/02/2013, 17:08
Çağatay ben bu aksam arkadasımla konusayım bana ozelden sureci kimle gorustugunu ve departmanı yazarsan aksam sana konusup donerim.

aykut_1914
07/02/2013, 21:29
kardeşim ben varım,zafer beyle mi görüştün bir tek?

Şu ara işe alımda sıkıntılar var ama içini rahat tutmanı tavsiye ederim.

tayfux
07/02/2013, 22:18
Aykut hocam bu arada konu dışı ama benim evde komple vestel inox serisi var çeyiz kampanyasından almıştım inox serisi olması çok cezbetmişti beni paslanmaz çelik..nasıldır şikayet var mı bu ürünlerden?

aykut_1914
07/02/2013, 22:28
abi komple set mi var?
güle güle kullan :)
beyaz eşya tarzı ev aletleri yeni yeni gelişmekte şirkette şimdilik 2006 ve öncesi yapımı buzdolapları harici geri dönüş olmadı.
Hadi foruma bir kıyağım olsun. Vestel Terranova Design ı ne kadar uygun bulursanız bulun almayın :) Ödül aldık, evinize koyun para vericez deseler bile almayın :)
diğer bütün tv ve beyaz eşyalara güvenebilirsiniz.

tayfux
07/02/2013, 22:59
abi komple set mi var?
güle güle kullan :)
beyaz eşya tarzı ev aletleri yeni yeni gelişmekte şirkette şimdilik 2006 ve öncesi yapımı buzdolapları harici geri dönüş olmadı.
Hadi foruma bir kıyağım olsun. Vestel Terranova Design ı ne kadar uygun bulursanız bulun almayın :) Ödül aldık, evinize koyun para vericez deseler bile almayın :)
diğer bütün tv ve beyaz eşyalara güvenebilirsiniz.
kardeşim şöyle anlatayım o çeyiz kampanyasını hatırlıyorsundur hatta aşağı fotolarını koyayım yanında tv hediye dediler yalnız ben çamaşır makinesi yerine çift bölmeli fırını aldım o da inox üstüne de 7 yıl garanti verdiler her ürün için..inox serisi için iyi şeyler söylemişlerdi..
https://i33.photobucket.com/albums/d65/tayfux/616_IMAGE_NORMALjpeg_zps7a25d2d3.jpg
https://i33.photobucket.com/albums/d65/tayfux/untitled_zps1ceeca9b.png

iyte
09/02/2013, 12:37
kardeşim ben varım,zafer beyle mi görüştün bir tek?

Şu ara işe alımda sıkıntılar var ama içini rahat tutmanı tavsiye ederim.

valla aykut zafer beyle pazartesi veya salı günü görüştüreceklermiş. istanbuldan da vodafonla anlaştık adamlar işe başlama tarihi istiyorlar, vestele diyorumki benden sonra başvuran arkadaşlarıma dönmüşsünüz bana niye dönmüyorsunuz olumsuzsa söleyin işimize bakalım başka yerden haber bekliyorlar beni oyalamayın diyorum, yok yöneticiden haber gelmedi, yok yönetici ankarada yok bilmemne... sürekli haftaya haber vercez diye diye erteliyorlar.

aykut_1914
09/02/2013, 18:58
valla aykut zafer beyle pazartesi veya salı günü görüştüreceklermiş. istanbuldan da vodafonla anlaştık adamlar işe başlama tarihi istiyorlar, vestele diyorumki benden sonra başvuran arkadaşlarıma dönmüşsünüz bana niye dönmüyorsunuz olumsuzsa söleyin işimize bakalım başka yerden haber bekliyorlar beni oyalamayın diyorum, yok yöneticiden haber gelmedi, yok yönetici ankarada yok bilmemne... sürekli haftaya haber vercez diye diye erteliyorlar.
güzel kardeşim vodafone la anlaşmışın vestel i neden zorluyorsun daha?
Bende olcak öle birşey arkama bakmam :)

yakın bir arkadaşım vodafone de 2 mizin şartlarını da iyi biliyorum. Bence istanbuldaki işin sana hayırlı olsun :) kulvarlırımız farklı seninle ama yinede aynı şirket ve sıfatlar, bence vodafone u fazla bekletme

siyahinci83
09/02/2013, 22:27
bir zamanlar vestel'de çalışmış biri olarak "VESTEL İĞNE YAPSA ALMAM"

nightblue_35
09/02/2013, 22:53
bir zamanlar vestel'de çalışmış biri olarak "VESTEL İĞNE YAPSA ALMAM"

+1

SteinGP
09/02/2013, 23:23
Vestelin yakınından geçmeyin

Send from my Samsung Galaxy S3 using 2

aykut_1914