PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şu araba hakkında lütfen yardım!

falkonx
31/01/2013, 20:36
arkadaşlar ben uzun zamandır otomatik punto arıyodum bir tane buldum ilan no 113164117 nolu sahibinde com beceremedim kopyalamayı kusura bakmayın noyu yazdım acaba sizce alınırmı araçta arka iki çamurlukta lokal olduğunu söylediler değişen yok dediler tabiki servise koyacağım birde plakayı nasıl sorguluyoruz yardım

dogus618
31/01/2013, 20:39
Plakayı yazıp5664 e msj atın hasar kayıtları cıkıyo

falkonx
31/01/2013, 20:39
teşekkürler

falkonx
31/01/2013, 20:49
arkadaşlar 5664 e mesaj gönderdim 1 adet hasarı mevcuttur kayıtlarımızda yazıyor çarma diyo fiyat falan yok ne dersiniz serviste çıkarmı sonuç

dogus618
31/01/2013, 20:53
Şasi no motor no ile detayli sorgulama yapilabilir yada bi kasko acentisinde tanidiginiz var ise hasar tutarini detayini gorebilir dusuncesindeyim

malebow
31/01/2013, 20:53
araç yeni zaten, garantisi devam ediyor olmalı. yani bakımları vs. herşeyi serviste yapılmıştır. araç sahibinden kesin bilgi alın çürüğü çarığı yoksa serviste baktırın. az para almıyolar sonucta. ha servis kayıtlı değilse bu model araba, zaten boşverin :)

falkonx
31/01/2013, 21:04
arkadaşlar araç sahibiyle görüştüm şimdi kesinlikle aracımda değişen yok diyor ben aracıma güveniyorum istediğiniz servise sokabilirsiniz diyo aracımın arkasındayım bu fiyata vermemin sebebi ev aldım bir an önce satmam gerekiyor dedi fiyatını 26250 çektim pazarlıkla ne dersiniz teşekkürler şimdiden

malebow
31/01/2013, 21:22
aracın öğretmen tarafından satılması.
ev alacağı için satması vs. bunlar çelişkili şeyler. bin türlü numara dönüyor biliyorsunuzdur. aynı model ve özelliklerde araçlara baktığınız zaman fiyatları buna göre biraz daha yüksek. araç renginin siyah olması fiyat düşüklüğünü bir nevze olsun etkiler. açıkçası güvenemedim ben hiç olmadı mekanikten şüphelenirim.

ayrıca istanbulda araçtan bol ne var, bence acele etmeyin. ama bu araç üzerindede ısrarcı olmayın :) zorla iyimser olmayın ben oldum ve yandım.

bunada bakabilirsiniz;
Fiat Punto EVO 1.4 Fire My Life Model 27.150 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 111377986 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-8000-km-de-otomatik-punto-111377986/detay)

biancoangelo
31/01/2013, 21:39
Muhtemelen 4 binliralık bi hasarı vardır.... bin tl aşşa olur yukarı olur ama ben sizin yerinizde olsam 26 binlirayı hasarlı bi araca bağlamam. 2 model düşüğüne bakarım temizini alırım. Tercih sizin Normal şartlarda aracı 31.000 e satmalı yada 30.000....

biancoangelo
31/01/2013, 21:42
aracın öğretmen tarafından satılması.
ev alacağı için satması vs. bunlar çelişkili şeyler. bin türlü numara dönüyor biliyorsunuzdur. aynı model ve özelliklerde araçlara baktığınız zaman fiyatları buna göre biraz daha yüksek. araç renginin siyah olması fiyat düşüklüğünü bir nevze olsun etkiler. açıkçası güvenemedim ben hiç olmadı mekanikten şüphelenirim.

ayrıca istanbulda araçtan bol ne var, bence acele etmeyin. ama bu araç üzerindede ısrarcı olmayın :) zorla iyimser olmayın ben oldum ve yandım.

bunada bakabilirsiniz;
Fiat Punto EVO 1.4 Fire My Life Model 27.150 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 111377986 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-8000-km-de-otomatik-punto-111377986/detay)

150 tl lik bi hasar hasardan sayılmamalı bence bi şeyler varrr bu araçta. Fiyat çok düşük.

biancoangelo
31/01/2013, 21:43
arkadaşlar araç sahibiyle görüştüm şimdi kesinlikle aracımda değişen yok diyor ben aracıma güveniyorum istediğiniz servise sokabilirsiniz diyo aracımın arkasındayım bu fiyata vermemin sebebi ev aldım bir an önce satmam gerekiyor dedi fiyatını 26250 çektim pazarlıkla ne dersiniz teşekkürler şimdiden

biraz zorla bakalım 25 e de verir bence....

adrentos
31/01/2013, 21:47
araç dışarıdan güzel gözüküyor fiyat olarakta iyi,almaya niyetliyseniz aracı expertize götürün ve araç sahibine söyleyin araçta dediğiniz dışında birşey çıkarsa expertiz ücretini ödemeyeceğinizi zaten aracına güveniyorsa kabul eder.

Başımdan geçen bir olayı anlatayım galeriden megan 2 alırken galericiye teklifte bulundum fakat kabul etmedi araç temiz filan dedi servis illaki kusur bulur vs bişeyler dedi daha sonrasında araç hoşuma gitmişti aldım götürdüm servise herşey okey son anda motora baktılar motor suyuna yağ karıştıyor götürdüm galericiye geri verdim.

Puntomu alırken dediğim şekilde anlaştım ve adam aracımda bir kusur varsa herşey bana dahil dedi bende güvenerekten gittim ve dediği gibi temiz çıktı aldım.

Sizede hayırlı alışverişler dilerim.

falkonx
31/01/2013, 22:03
arkadaşlar yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkürler içime kurt düştü bu saatten sonra vaz geçiyorum araçtan

iyte
01/02/2013, 00:20
benim araba satılık ya uzaklarda aramayın puntoyu :)

Fiat Punto EVO 1.4 Multiair Dynamic Model 29.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 113012118 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ogretmenden-temiz-2011-punto-evo-113012118/detay/)

fotobelit
01/02/2013, 11:21
Bencede,bu donanım ve özelliklere bu fiyat anormal..En mantıklısı şase no dan sorgulama ama dışarda özel bir servista yaptırdıysa,sorguda çıkmaz...Bence ustanıza gösterin(Kaporta ve makaniğe)iyicene baksın..Onun doğrultusunda hareket edin derim..

milanrapajc
01/02/2013, 11:57
ilanda kaza değişen yok yazıyor demekki boya var.Çok fazla boyası yoksa fiyat normal.Burdaki uçuk abartılı kazıkçı fiyatlara kanmayın.Bu arabaların piyasası bu.Boş yere vazgeçmişsiniz.

fotobelit
01/02/2013, 16:42
ilanda kaza değişen yok yazıyor demekki boya var.Çok fazla boyası yoksa fiyat normal.Burdaki uçuk abartılı kazıkçı fiyatlara kanmayın.Bu arabaların piyasası bu.Boş yere vazgeçmişsiniz.
Biraz usluba dikkat edelim..Saygılı olalım lütfen..Kazıkçı lafı pek yakışık almamış..Burası satış sitesi değil..Sadece araçlarını satmaya karar verince,ilan veren arkadaşlar bulunuyor..Puntonuzda yok ama üyesiniz ve bu yorumu yapıyorsunuz..Bana art niyetli oldugunuz düşüncesini verdi..Bu araçların piyasası buysa kazasız,hasarsız bir kaç örnek verin görelim..

falkonx
01/02/2013, 22:25
arkadaşlar ben yurt dışından görüştüm araç sahibiyle ama sizlerden yorum almak istedim ben kimseyi küçük düşürmek istemedim yanlış anlaşılmasın sadece ben bu foruma ve burdaki arkadaşlara güvendiğim için konuyu açtım ve mesajlarımı aldım tavsiyeler içinde çok teşekkür ederim bütün arkadaşlara sadece ben şunu anladım kimseye güvenilemez en iyisi ben yurt dışından 16 sında dönüyom kendim göriyim kararım bu yönde oldu yorumlara göre herkeze teşekkür ederim

ozay06
02/02/2013, 11:10
Biraz usluba dikkat edelim..Saygılı olalım lütfen..Kazıkçı lafı pek yakışık almamış..Burası satış sitesi değil..Sadece araçlarını satmaya karar verince,ilan veren arkadaşlar bulunuyor..Puntonuzda yok ama üyesiniz ve bu yorumu yapıyorsunuz..Bana art niyetli oldugunuz düşüncesini verdi..Bu araçların piyasası buysa kazasız,hasarsız bir kaç örnek verin görelim..

Yazıyı yazan arkadaşı yanlış anladığınızı düşünüyorum "Buradaki" derken sahibinden.com daki ilanları kastetmiş olduğunu düşünüyorum ve zaten doğrusunu söylemiş Sahibinden.com da bir çok kazıkçı, üçkağıtçı, dolandırıcı tipler var Yazan arkadaşın forumla alakalı bir şey yazdığını düşünmüyorum

Ayrıca sizin yazdığınız "puntonuz yok ama üyesiniz" yorumu bence daha talihsiz bir yorum Benimde puntom yok Bende yazmayım, üyeliğimi sildireyim olur mu?

milanrapajc
02/02/2013, 11:51

aşağıda başka bir arkadaşında dediği gibi ben sahibinden.com için söylemiştim.Sizin yazdığınızın tamamen artniyetli olduğunu düşünüyorum.Aracım yok diye isterseniz üyeliğimi sildireyim.Bence burda kocaman bir özür borçlusunuz!

milanrapajc
02/02/2013, 11:51
Yazıyı yazan arkadaşı yanlış anladığınızı düşünüyorum "Buradaki" derken sahibinden.com daki ilanları kastetmiş olduğunu düşünüyorum ve zaten doğrusunu söylemiş Sahibinden.com da bir çok kazıkçı, üçkağıtçı, dolandırıcı tipler var Yazan arkadaşın forumla alakalı bir şey yazdığını düşünmüyorum

Ayrıca sizin yazdığınız "puntonuz yok ama üyesiniz" yorumu bence daha talihsiz bir yorum Benimde puntom yok Bende yazmayım, üyeliğimi sildireyim olur mu?
oluyor böyle şeyler napalım.. idare edicez..

fotobelit
02/02/2013, 11:54
aşağıda başka bir arkadaşında dediği gibi ben sahibinden.com için söylemiştim.Sizin yazdığınızın tamamen artniyetli olduğunu düşünüyorum.Aracım yok diye isterseniz üyeliğimi sildireyim.Bence burda kocaman bir özür borçlusunuz!
Tartışma uzamadan son cümle ediyim..Buraya yazıp buraya diyorsanız osöz burası içindir..Ama yanlış yazmışım diyip özür dilerseniz,bende seve seve özür dilerim..Yazdıgınız yorumu dikkatlice okudum merak etmeyin..Gelişi güzel yazmadım..

milanrapajc
02/02/2013, 11:56
Tartışma uzamadan son cümle ediyim..Buraya yazıp buraya diyorsanız osöz burası içindir..Ama yanlış yazmışım diyip özür dilerseniz,bende seve seve özür dilerim..Yazdıgınız yorumu dikkatlice okudum merak etmeyin..Gelişi güzel yazmadım..

şaka mısın gerçek mi ? ben malum aracın olduğu siteyi belirttim.Ayrıca burası desem kimden çekinicem ne korkum olacak.Yaptığın ayıp üstüne ayıp.Terbiye sınırlarını aşma.Artık özür dilesende kabul etmiyorum.Senin gibi insanlada muhatap olmuyorum.Yazılanlar silinmesinde senin nasıl bir insan olduğunu tüm forum görsün.

fotobelit
02/02/2013, 12:05
şaka mısın gerçek mi ? ben malum aracın olduğu siteyi belirttim.Ayrıca burası desem kimden çekinicem ne korkum olacak.Yaptığın ayıp üstüne ayıp.Terbiye sınırlarını aşma.Artık özür dilesende kabul etmiyorum.Senin gibi insanlada muhatap olmuyorum.Yazılanlar silinmesinde senin nasıl bir insan olduğunu tüm forum görsün.
uslubundan ve yazdıklarından belli..Düşüncemi doğruladıgın için teşekkür ederim..

milanrapajc
02/02/2013, 12:10
uslubundan ve yazdıklarından belli..Düşüncemi doğruladıgın için teşekkür ederim..

işine kardeşim ben senin yerinde olsam buralardan çeker giderdim