PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Römork bağlamak

SaFFeT
23/01/2013, 17:11
arkadaşlar bende 1.3 multijet dualogic var ben araca çeki demiri taktırıp max 600kg civarlarında tekne çekmek istiyorum sorun yaşarmıyım gerçi tekneyi hemen alamıyacağım ama kafama takıldı sorun yaşarmıyım acaba rampalarda fln diye

uurknkc
23/01/2013, 17:23
600 kg ysa biraz zor gibi geldi bana... 300 kg a kadar sorun olmaz gibi geliyo...

Misafir046
23/01/2013, 17:26
arkadaşlar bende 1.3 multijet dualogic var ben araca çeki demiri taktırıp max 600kg civarlarında tekne çekmek istiyorum sorun yaşarmıyım gerçi tekneyi hemen alamıyacağım ama kafama takıldı sorun yaşarmıyım acaba rampalarda fln diye

Teknede RAkı balık yapacaksan bana Sorunun cevabını verebilirim biraderim :)

uurknkc
23/01/2013, 17:28
Teknede RAkı balık yapacaksan bana Sorunun cevabını verebilirim biraderim :)

bu fikir banada mantıklı geldi :) bilsem cevap vermezdim :)

Ziyaretci040
23/01/2013, 17:30
Çekmesine çekerde çok yorarsın hocam. Fiber 3.65 teknemiz vardı ortalama 400 kg kadar geliyordu 1.3 corolla eski kasa araç ile baya zorlanıyorduk.

SaFFeT
23/01/2013, 17:31
Ayıp ediyon nurettin abi ben alayım hayırlısıyla ya ıldırdaki adada yada çeşme civarındaki herhangibir adada yaprız rakı balık mangal :D tadından yenmez ama işte muhtemelen hemen alamıcam ama olsun alınca zaten haberiniz olur şöle keyfini çıkarız :D

Misafir046
23/01/2013, 17:33
Ayıp ediyon nurettin abi ben alayım hayırlısıyla ya ıldırdaki adada yada çeşme civarındaki herhangibir adada yaprız rakı balık mangal :D tadından yenmez ama işte muhtemelen hemen alamıcam ama olsun alınca zaten haberiniz olur şöle keyfini çıkarız :D

Abim Nurettin dersen tanıyamazlar.SEn 2. adımla hitap et :D

SaFFeT
23/01/2013, 17:34
Çekmesine çekerde çok yorarsın hocam. Fiber 3.65 teknemiz vardı ortalama 400 kg kadar geliyordu 1.3 corolla eski kasa araç ile baya zorlanıyorduk.

Benim kafamada o takıldı bide ben baya yokuşluk biryerde oturuyorum sıkıntı yaratır gibi düşünürsem zodyakmı alsam diye arda gidip geliyorum

SaFFeT
23/01/2013, 17:36
Abim Nurettin dersen tanıyamazlar.SEn 2. adımla hitap et :D

Tamam BBYILDIZ abim sence abi sıkını yaratırımı ? zodyaklar daha hafif sonuçta şişme bot ama onada çok güven olmuyor :D

uurknkc
23/01/2013, 17:39
Benim kafamada o takıldı bide ben baya yokuşluk biryerde oturuyorum sıkıntı yaratır gibi düşünürsem zodyakmı alsam diye arda gidip geliyorum

ne amaçla aldığına bağlı.. bence zodiac alma hiç bi zevki yok... eğer balık içinse...

Misafir046
23/01/2013, 17:40
Tamam BBYILDIZ abim sence abi sıkını yaratırımı ? zodyaklar daha hafif sonuçta şişme bot ama onada çok güven olmuyor :D

Mesafe önemli ?

Birde sonucta sezon basında ve sonunda bir tasıyacaksın,o yuzden yol sartlarını goz onunde bulundurursan biraz fazla yakarsın o kadar...

SaFFeT
23/01/2013, 17:49
Oda doğru abi haklısın ben sezon başında muhtemelen çeşmeye bırakçam orda kalacak sezon sonunda izmire getireceğim ben balık ve gezme amaçlı almak istiyorum önecelik balık amaçlı eskiden bukadar ugraştırmıyorlardı şimdi baya tefauratlı olmuş römorkada pilaka ruhsat vize istiyorlarmış baklaım nasıl başa çıkçaz

SaFFeT
23/01/2013, 17:52
ne amaçla aldığına bağlı.. bence zodiac alma hiç bi zevki yok... eğer balık içinse...

balık için almak istiyorum biliyorsundur muhtemelen jig yapmak için jig baya harketli büyük balık çok geziyor oltaya takılınca zodyak çok yorar beni bilmiyorum ama fiber bi tekne kadar dengeli olduğunu sanmıyorum

uurknkc
23/01/2013, 17:53
Oda doğru abi haklısın ben sezon başında muhtemelen çeşmeye bırakçam orda kalacak sezon sonunda izmire getireceğim ben balık ve gezme amaçlı almak istiyorum önecelik balık amaçlı eskiden bukadar ugraştırmıyorlardı şimdi baya tefauratlı olmuş römorkada pilaka ruhsat vize istiyorlarmış baklaım nasıl başa çıkçaz

zodiac botla çok açılamazsın... hava 2-4 olsa bile çok tehlikeli olabilir... bu arada birgün tekneyle balık buluşması yapabiliriz Berkan abi... buluşmadaykende konuşmuştuk... katılım iyi gözüküyor... tekne organizasyonunda yardımcı olabilirim...

uurknkc
23/01/2013, 17:55
balık için almak istiyorum biliyorsundur muhtemelen jig yapmak için jig baya harketli büyük balık çok geziyor oltaya takılınca zodyak çok yorar beni bilmiyorum ama fiber bi tekne kadar dengeli olduğunu sanmıyorum

jig olayına girceksen hiç tavsiye etmem :) heleki balığı yakaladın mı bırak o botu gezdirsin :) motoru çalıştırmana gerek kalmaz :) fiber daha mantıklı

SaFFeT
23/01/2013, 18:00
Eyw hocam çok sağol zodyak hiç kullanmadım hiç binmedim ama işte dediğim gibi artık mecbur BBYILDIZ dediği gibi sezon başı bırakçam sezon sonu çekçem izmire benim aklımda gezerim kuşadası çeşme fln öle kafama göre diye ama oda aracı baya zorluyacak :(

uurknkc
23/01/2013, 18:10
Eyw hocam çok sağol zodyak hiç kullanmadım hiç binmedim ama işte dediğim gibi artık mecbur BBYILDIZ dediği gibi sezon başı bırakçam sezon sonu çekçem izmire benim aklımda gezerim kuşadası çeşme fln öle kafama göre diye ama oda aracı baya zorluyacak :(

valla bendede yelkenli hayali var :) dünyaya açılcam :)

SaFFeT
23/01/2013, 18:23
valla bendede yelkenli hayali var :) dünyaya açılcam :)

Hocam çok araştırdım şöyle güzel işe yarıyacak dünya olmasada ege karadeniz yada ege akdeniz,kktc arası gezebilecek birşey minimum 50,000 civarı haa 100,000 e güzel birşey olur ama benim hayalim katamaran yelkenli açıkça hem dengeli hem daha geniş hem marina bağlama ücreti pahalı hem kendi pahalı :D hayal dediğin böyle olur :D

uurknkc
23/01/2013, 18:28
Hocam çok araştırdım şöyle güzel işe yarıyacak dünya olmasada ege karadeniz yada ege akdeniz,kktc arası gezebilecek birşey minimum 50,000 civarı haa 100,000 e güzel birşey olur ama benim hayalim katamaran yelkenli açıkça hem dengeli hem daha geniş hem marina bağlama ücreti pahalı hem kendi pahalı :D hayal dediğin böyle olur :D

katamaran olayı çok güzel ama işte herşeyi pahalı..

motor delisi
23/01/2013, 22:57
ben fire dualogic ile yamaha r6 cektim hic sikinti yasamadim hemde kocaeli fatih arasi geldim gayet rahat gitmistik aractada. 3 kisi vardi

fatihhhh
30/01/2013, 14:13
bir de brnim ruhsatta römork çekemez diye yazıyordu.
sizin ruhsattada böyle yazıyorsa polisle başınız derde girmesin? ceza felan.?