PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abarth Spoiller

ZAK1980
08/01/2013, 00:08
Arkadaşlar bir ay önce Mehmet abiye sipariş ettiğim spoilerimi bu Cumartesi anca alabildim Mehmet abi gel artık kardeşim depo kirası alacam gunlerdır burada yatıyor demesi üzerine ve müsait olmam neticesinde spoileri taktık .
Gayette hoş olduu gırmızıma :))

volume23
08/01/2013, 00:10
Güzel olmuş güle güle kullan bide stopları abarth yaptınmı on numara olur.

OzzY
08/01/2013, 00:24
güle güle kullan abi süper olmuş :)

mfgunes
08/01/2013, 00:26
Güle güle kullan kazasın belasız

fethican
08/01/2013, 08:38
güzel olmuş güle güle kullanın

krm1983
08/01/2013, 09:19
Güle güle kullanın

Sent from my iPad using

Ziyaretci031
08/01/2013, 09:56
Tek kelime ile HARİKA bence

femoli
08/01/2013, 10:28
baktım geleceğin yok satacaktım hazır boyalı taliplisi çoktu :) güzel oldu güle güle kullan ;)

Ziyaretci037
08/01/2013, 11:06
Güzel olmuş güle güle kullanın ancak boyutu biraz küçük mü ? Kenarlardan baya boşluk kalmış gibi duruyo bana mı öyle geldi ?

aykut_1914
10/01/2013, 14:06
Güzel olmuş güle güle kullanın ancak boyutu biraz küçük mü ? Kenarlardan baya boşluk kalmış gibi duruyo bana mı öyle geldi ?

nedense banada öyle geldi

effect1903
10/01/2013, 14:46
Güzel olmuş, hayırlı olsun.

Misafir046
10/01/2013, 15:02
Banada kucuk geldi,

Fotonun cekim acısındanda olabilir.

femoli
10/01/2013, 15:30
fotoğrafı yandan ve alttan çektiği için boyut bire bir aynı.. no problem :)

blackpunt006
10/01/2013, 15:36
Güzel olmuş hayırlı olsun. yeni puntolara aynısı olabiliyo mu?

femoli
10/01/2013, 15:49
2006 ve sonrası tüm puntolara olur.

bandit2000tr
10/01/2013, 20:32
çok yakışmış bende bi ara fırsat bulunca işten güçten evoma takıcam... Aklımda.. :D

matadorcuk
10/01/2013, 21:39
Kardes senın spoıler barizz küçük yaa.Benım spolerım boyle durmuyor.karsılatırabılırısn

Ziyaretci037
10/01/2013, 22:58
Kardes senın spoıler barizz küçük yaa.Benım spolerım boyle durmuyor.karsılatırabılırısn

Aynen katılıyorum kalıptan yanlış çıkmış olabilir..

macit
11/01/2013, 04:44

hadiiii tam niyetlendik almaya mehmet abi ne diyosun bu duruma harbi küçük gibi

iyte
11/01/2013, 11:19
var bi sıkıntı bu spoilerde diyecektim ki herkez yazmış zaten :D

femoli
11/01/2013, 11:57
bırde bu açıdan bakın şimdiye kadar kimse kısa uzun muhabbeti yapmadı ağız birliği gibi herkes bu kısma takmış ve takanların hepside istanbul enteresan :)

kimseyi yargılamıyorum yanlış anlaşılmasın ama msj yazanlar neden yazdıklarını az çok anlayabiliyorum . spoilerimiz bu ve gerçekten güzel satıyoruz herkez memnun :) zaten memnun olunmasa kalıp değişimine çoktan giderdik saygılarımla..

eexelanss
11/01/2013, 13:39
Güzel olmuş. Güle güle kullan..

Ziyaretci037
11/01/2013, 15:43
bırde bu açıdan bakın şimdiye kadar kimse kısa uzun muhabbeti yapmadı ağız birliği gibi herkes bu kısma takmış ve takanların hepside istanbul enteresan :)

kimseyi yargılamıyorum yanlış anlaşılmasın ama msj yazanlar neden yazdıklarını az çok anlayabiliyorum . spoilerimiz bu ve gerçekten güzel satıyoruz herkez memnun :) zaten memnun olunmasa kalıp değişimine çoktan giderdik saygılarımla..

Kimle ağız birliği yapıcaz abi ben gördüğümü söyledim sadece.

Senin koyduğun fotoda gayet güzel durmakta ama yeni takılan arkadaşın aracında çekim açısından mıdır bilmiyorum kısa geldi bana hepsi bu.Sen düzgün diyosan öyledir ne diyelim.

Ayrıca İstanbul'la neden bağdaştırdığını da anlamadım benim gibi görenler yazmış zaten İstanbul'dan da İzmir'den de.Ben Abarth spoiler kullanmıyorum etmiyorum sadece arkadaş fotoğrafını koymuş yorumumu yaptım.

Kendisi memnunsa sorun yok güle güle kullansın..

matadorcuk
11/01/2013, 21:37

Bu fotodakı gayet normal ama kırmızı aractakı spolıer barız kucuk.fotolardanda kaynaklandıgını dusunmuyorum.Cızgılerınden bellı.kımseyle agız bırlıgı falan yaptıgım yok(kendı adıma konusuyorum)Istanbullu arkdaslarında gozlerı var ankaralı arkdaslarında ızmırlılerınde herkez gorduguu soyluyor ve ben sızı tanımam etmem.yazdıgım msjdan az cok neyı anlıyorsunuz.ben gordugumu soyledım.Eger sızın spoılerınızde hata yoksa fıatın hatası demek arkdasın bagaj kapagını bıraz uzun yapmıslar.Cok terbıyesızlık etmısler.(Bence kalıp degısımıne gıtmelısınız)SAYGILAR....

ZAK1980
12/01/2013, 23:14
Arkadaslar uygun bır zamanda yenıden fotograf çekecegım alttan veya yandan kısacası her acıdan ve metre ıle olculmus bır sekılde vede yakın cekım yogunlugum nedenıyle fark etmedım kısamı,normalmı dıye metre ıle olctugumde anlarız artık

matadorcuk
12/01/2013, 23:52
Arkadaslar uygun bır zamanda yenıden fotograf çekecegım alttan veya yandan kısacası her acıdan ve metre ıle olculmus bır sekılde vede yakın cekım yogunlugum nedenıyle fark etmedım kısamı,normalmı dıye metre ıle olctugumde anlarız artık
Zeynel bey yanlıs anlasılmasın bız kımsenın malına camur atmak ıcın yorum yazmıyoruz.Sadece benım gozume hos gemedı.kendı spoılerımıde paylastım sızınle kı karsılastırabılesınz dıye.Sonucta alan memnun satan memnunsa sıkıntı yok.Herkez fıkrını soyluyor.Tekrardan hayırlı olsun gule gule kullanın.

dogus618
13/01/2013, 00:06
Tipi muhtesem ama goz var izan var kucuk biraz yani ama o kadar siritmiyo kimsede urunu kotulemek icin yazmamis.
Fikrini solemis hata olabilir yanlislik olabilir fotolar yaniltici olabilir ama tum istanbul uyeleri birlesip bunu solese ne gecicek bu insanlarin eline .
Laf çarpitmak bence hos deil arkadas urunu paylasmis insanlarin fikruni aliyo ve insanlarda yorum yaziyo yanlislik hata olabilir bu en dogal sey bence fikirlere onem verilip kullanici isteklerine gore urun guncelenebilir.
Urunu asla kotulemek karalamak deil derdim.
Gule gule kullan arkadasim urunu arabanin renginide cok severim bu arada bende kirmizi istiyodum zamaninda

bdurak
13/01/2013, 13:52
Maliyeti Kaç Para Acaba Hocam ?

onur1986
13/01/2013, 14:07
Ben de bi İstanbul'lu olarak bariz küçük diyorum...Hem de alttaki yorumları okumadan direk resimlere ilk baktığımda bu yargıya vardım.saygılar...

ZAK1980
13/01/2013, 18:03
Arkadaşlar spoileri ınceledım hatta resmınıde dık acı ıle cekmeye calıstım ve urunun web safyasındakı spoıler ılede karsılastırdım resım bazında buyrun yorumlarınızı yazın tartısmadan ve gereken neyse o yapılsın.
Bu arada kımsenın urununu,kotulemek veya kucumsemek amacı ıle kımsenın yazdıgını dusunmemekteyım bır cogunuz kalıp kucuk demıs ,bazılarımız cekme acısından olabılır demıs kucuk veya buyuk kalıptan hatalı cıkmıs olabılır,alıcıda,satıcıda,kalıpçıda fark etmemıstır belkı koskoca otomobıl uretılerı dahı hata yapabılıyorken bız neden yapmayalım.
Sahsı gorusum beyaz arac ıle karsılastırdıgımda yanlardan ve boydan 1-2 cm kucuk gercekten sarı olarakta ısaretledım.
Beyaz aracta ust kısım ve yanlar tam oturmus ıken kırmızıda acıklık mevcut benım gorusum bunlar,sızlerde ne dusunuyorsanız buyrun (istanbullular ve Femolı) yazın bu arada dıger arkadasların kalıbı normal cıkmıstır benımkı kucuk cıkmıstır bunuda goz onunde bulundurarak tum kalıpları suclamayalım derım .

matadorcuk
13/01/2013, 19:01
Arkadaşlar spoileri ınceledım hatta resmınıde dık acı ıle cekmeye calıstım ve urunun web safyasındakı spoıler ılede karsılastırdım resım bazında buyrun yorumlarınızı yazın tartısmadan ve gereken neyse o yapılsın.
Bu arada kımsenın urununu,kotulemek veya kucumsemek amacı ıle kımsenın yazdıgını dusunmemekteyım bır cogunuz kalıp kucuk demıs ,bazılarımız cekme acısından olabılır demıs kucuk veya buyuk kalıptan hatalı cıkmıs olabılır,alıcıda,satıcıda,kalıpçıda fark etmemıstır belkı koskoca otomobıl uretılerı dahı hata yapabılıyorken bız neden yapmayalım.
Sahsı gorusum beyaz arac ıle karsılastırdıgımda yanlardan ve boydan 1-2 cm kucuk gercekten sarı olarakta ısaretledım.
Beyaz aracta ust kısım ve yanlar tam oturmus ıken kırmızıda acıklık mevcut benım gorusum bunlar,sızlerde ne dusunuyorsanız buyrun (istanbullular ve Femolı) yazın bu arada dıger arkadasların kalıbı normal cıkmıstır benımkı kucuk cıkmıstır bunuda goz onunde bulundurarak tum kalıpları suclamayalım derım .

Sızınle aynı fıkırdeyım.Beyazdakı kalıp o numara olması gerekende o.SAygılar.

Ziyaretci037
13/01/2013, 19:18
Bu arada dıger arkadasların kalıbı normal cıkmıstır benımkı kucuk cıkmıstır bunuda goz onunde bulundurarak tum kalıpları suclamayalım derım .

Aynen abi bende bunu anlatmak istemistim..

araciligiyla Htc HD 2'den gonderilmistir..

fiko
13/01/2013, 19:43
iyi günlerde kullan ...sürtme yapıyormu benimkinin iki tarafı sürtmeden ötürü boyası kalktı:wallbash: değiştireceğim....

ZAK1980
13/01/2013, 19:56
iyi günlerde kullan ...sürtme yapıyormu benimkinin iki tarafı sürtmeden ötürü boyası kalktı:wallbash: değiştireceğim....

hERHANGI BIR SURTME YOK ABI YINEDE IYICE DIKKATLICE BAKARIM YARIN TAVANA SURTMUYOR VE BAGAJ KAPAGI TAM ACILIYOR YINEDE IYICE BAKAYIM YARIN

tu_navy82
01/02/2013, 23:09
hocam bu spoilerin maliyeti nedir acaba.

malebow
01/02/2013, 23:12
istanbul gaziosmanpaşa'da buldum bende abarth spoiler, marşpiyel , arka tampon eki herbiri 150,00 tl boyasız hali tabi :) biraz daha indirebilmek için toplu yaptırmayı düşünüyorum.

matadorcuk
02/02/2013, 00:50
istanbul gaziosmanpaşa'da buldum bende abarth spoiler, marşpiyel , arka tampon eki herbiri 150,00 tl boyasız hali tabi :) biraz daha indirebilmek için toplu yaptırmayı düşünüyorum.

Kardeş abarth spoılere 150 fazla.Ben 100e aldım.On numara alcaksan yardımcı olurum.Ozelden yazarım bayrampaşadayım.