PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP Dynamıc'lerde esp yok mu?

ykaya1983
07/01/2013, 17:27
Arkadaşlar sahibinden ilanlarında grande punto dynamıc dıesel araçları araştırdığımda hemen hemen hepsinin ön konsoldaki tuşlarında asr off tuşu göremedim.Birçok ilanda zaten esp olduğunu belirtmemişler.Ben açıkçası tüm dynamıc gp leri esp li biliyordum ama ilanlara bakınca anladım ki sanırım dynamıc gp lerde esp yok.Bu durumda sadece emotıon modelllerde mi asp var?Eğer böyleyse dynamıc gp lerin activelerden üstün yanı hava yastığı sayısı(sanırım 4),üç satırlı ekran dıgıtal klima ve birkaç özellikten ibaret.

krm1983
07/01/2013, 17:41
Arkadaşlar sahibinden ilanlarında grande punto dynamıc dıesel araçları araştırdığımda hemen hemen hepsinin ön konsoldaki tuşlarında asr off tuşu göremedim.Birçok ilanda zaten esp olduğunu belirtmemişler.Ben açıkçası tüm dynamıc gp leri esp li biliyordum ama ilanlara bakınca anladım ki sanırım dynamıc gp lerde esp yok.Bu durumda sadece emotıon modelllerde mi asp var?Eğer böyleyse dynamıc gp lerin activelerden üstün yanı hava yastığı sayısı(sanırım 4),üç satırlı ekran dıgıtal klima ve birkaç özellikten ibaret.

Paket olarak alınıyor sanırım. Dynamic te dediğiniz gibi 4 airbag, 3 satır yol bilgisayarı,deri direksiyon simidi,deri vites topuzu,sis farı, gövde rengi kapı kolu ve yan aynalar. Farklar bunlar

Sent from my iPad using

Ziyaretçi048
07/01/2013, 17:44
aracım dinamik ama esp var gayet işe yarıyor..Güvenlik paketiyle birlikte alınıyor. Asr , esp ve hillholder

https://imageshack.us/a/img651/7136/dsc01971fg.jpg

kadir07
07/01/2013, 18:11
Dyanmiclerde esp opsiyonel olarak güvenlik pakette mevcut(asr,esp,hba,hill hollder) eğer bu paket alınmışsa esp vadır aksi halde yoktur...

Honor COOPER
07/01/2013, 18:46
Dualogic olmayıp ta ESP paketi olan dynamic oranı %5 i bulmaz!
Mesala ben benim aracım dışında fire dynamic evoya rastlamadım ESP li.Multiair larda baya var ama Fire lardada çok kısıtlı Evo için.

ykaya1983
07/01/2013, 19:18
O zaman ileride benzinliden dıesel'e geçersem active bu özelliklerle yeter bana.Şahsen 4 hava yastığı,3 satırlı ekran,dijital klima için fazla para vermek istemiyorum.Benim dynamıc düşünmemdeki tek neden esp'ydi .Şu fıat neden dynamıc modellerinde esp kullanmaz acaba.Şu an yeni model clio 4 lerin en baz versiyonunda bile esp standart.