PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo arka silecek kumanda kolu

sehzadeamasya
06/01/2013, 20:02
arkadaşlar bu evonun arka silecek çalıştırma butonu ne kadar kullanışsız ya garndelerdede mi öyle merak ettim? :merhaba:

can-asan
06/01/2013, 20:13
ben pek kullanmadığım için fazla fonksiyon aramadım ama bence yeterli :)

segin
06/01/2013, 20:51
ne konuda kötü?

EvoKoray
06/01/2013, 20:57
gayet rahat bence , siz nasıl birşey bekliyordunuz :)

GUNES
06/01/2013, 21:12
nasıl bişe olmalı sizce anlamadım doğrusu?....diğer araçlarda da hemen hemen aynı...

lektonstar17
06/01/2013, 23:01
Sık kullanılan bir özellik olmadığı için pek de önemli değil.Ayrıca kullanmak ön silecekleri çalıştırmak kadar kolay bence.

tolgabaydar
07/01/2013, 00:19
Daha önce dikkatimi cekmemişti yeni farkına vardıgım bişeyi danısmak istiyorum bende on silecekler acık konumda arka silecek acık olsun olmasın geri vitese taktıgınızda arka silecek deli gibi silmeye baslıyor durmadan geri vitesden alana kadar acaba bu bi özellikmi yoksa sorunmu?

byspayn
07/01/2013, 00:25
Geri vitese takıldığında sürekli silmeye başlıyor. Bazen kötü bir özellik olabiliyor bu...

aykut_1914
07/01/2013, 00:32
Daha önce dikkatimi cekmemişti yeni farkına vardıgım bişeyi danısmak istiyorum bende on silecekler acık konumda arka silecek acık olsun olmasın geri vitese taktıgınızda arka silecek deli gibi silmeye baslıyor durmadan geri vitesden alana kadar acaba bu bi özellikmi yoksa sorunmu?

sadece yağmurlu havalarda bunu yapıyor olması gerekli yada ön silecekleriniz aktif çalışır durumdaysa. Yoksa günlük güneşlik havada hiçbir silecek çalışmıyorken arka vitese taktıgınızda silmeye başlaması bence sorun. Şahsen benim araçta bu şekilde çalışmakta :)

ayrıca başlık sahibi neyden şikayetçi herkes gibi bende anlayamadım.

tolgabaydar
07/01/2013, 01:01
sadece yağmurlu havalarda bunu yapıyor olması gerekli yada ön silecekleriniz aktif çalışır durumdaysa. Yoksa günlük güneşlik havada hiçbir silecek çalışmıyorken arka vitese taktıgınızda silmeye başlaması bence sorun. Şahsen benim araçta bu şekilde çalışmakta :)

ayrıca başlık sahibi neyden şikayetçi herkes gibi bende anlayamadım.

dediğim gibi ön silecekler acık konumdayken oluyor demekki bi özellikmiş sorun yok:thumbs_up2:

sehzadeamasya
07/01/2013, 16:03
kullanım acısından diyorum ön silecekleri çalıştırmadan onu çalıştırmak zor oluyor biraz daha belirgin olsaymış veyahutta biraz çentikli olsaymış bence daha rahat olurmuş gibime geliyor

shellcininabisi
07/01/2013, 16:07
bence gayet kullanışlı arka silecek yeri evomuzda ya da benim parmaklar büyük diye bana kolay geliyordur. gerçi ben de arka camı sildireceğim zaman kolu ileri itiyorum biraz su püskürtüp siliyorum yağmurda sürekli açık bırakmıyorum ..

icngz
07/01/2013, 18:48
ön olsun arka olsun sileceklere laf denmez.çalıştırma sistemleri de dahil.

segin
07/01/2013, 20:34
önü kullanmadan arkayı kullanabılıyorsunuz sanırım siz yanlış kullanıyorsunuz

yengecbaris
07/01/2013, 23:05
Bence çok zevkli hatta arka cam suyunun akması için silecek kolunu iteklemek çok zevkli :)

van_hoijdonk
10/01/2013, 16:52
Bence çok zevkli hatta arka cam suyunun akması için silecek kolunu iteklemek çok zevkli :)

Şu arka cam suyu olayını bir türlü çözemedim ben. Onu nereden atıyor? 2 yönlü gösteriyor ama ne tarafa çekersem çekeyim sadece ön cama su atıyor. Oysa ok 2 şekilde de gösteriyor.

krm1983
10/01/2013, 16:54
Cama doğru ittirirseniz arka cama atması gerek suyu

Sent from my iPad using

comanchee
10/01/2013, 22:55

Sent from my iPad using

aynen :shifty:

van_hoijdonk
10/01/2013, 22:56

Sent from my iPad using

Her yöne ittirmiştim ama sadece öne atmıştı. Yarın sabah deneyeyim diyeceğim ama yarın sabah araba çıkmaz.

Bugün 40 cm karda çok zorladı beni. Altını sürte sürte gittim içim cız etti ama yolda bırakmadan işe getirdi beni. Hiç kimsenin çıkamadığı binada (12 araba var) bir tek ben çıktım sabah. :D

Dönüşte ufak bir sıkıntı yarattı ama onu da hallederiz yarına, park lambalarını kontrol edin diyordu. Sanırım biri patlamış.

billypostman
11/01/2013, 09:16
Ben de 1,5 senedir kullanıyorum arabayı, arka cama silecek suyu akıtıldığını bilmiyordum. Çok denemiştim ama su gelmemişti arka cama. Onun su deposu farklı bir yerde mi? Kaputu açtığımızda farklı bir hazneye mi su doldurmak gerekiyor arka silecek suyunun çalışması için?

Düzenleme:

Uzun süre bastırınca kırmızı stop lambasının oradan su geldi :)

shellcininabisi
11/01/2013, 16:18
yoo aynı yerde

shellcininabisi
11/01/2013, 23:40
Ben de 1,5 senedir kullanıyorum arabayı, arka cama silecek suyu akıtıldığını bilmiyordum. Çok denemiştim ama su gelmemişti arka cama. Onun su deposu farklı bir yerde mi? Kaputu açtığımızda farklı bir hazneye mi su doldurmak gerekiyor arka silecek suyunun çalışması için?

Düzenleme:

Uzun süre bastırınca kırmızı stop lambasının oradan su geldi :)

uzuuun süre kullanmayınca 1,5 sene kadar hortumları tıkanmıştır :) ondan geç gelmiştir hocam.. güzel bir özellik

mike51
11/01/2013, 23:59
deposu aynı ama suyun oraya ulaşması biraz zaman alıyor 6 7 saniye kadar