PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bisiklet arıyorum

Misafir046
06/01/2013, 16:08
Izmir ici bisiklet satan,kenarda bisikleti olan yada 125 ramzey sport motorumla takas edebilecegim arkadas varmi?

yardimci olacaginizi dusunur iyi pazarlar dilerim.

Birkan61
06/01/2013, 16:11
Bisiklet ile ilgili aradığınız her şey sahibinden.com'da (https://www.sahibinden.com/spor-bisiklet?hasPhoto=true&address_city=35)

:)

Gorky
06/01/2013, 16:37
Ne tür bisiklet ama? Şehir bisikleti ? yol bisikleti? dağ bisikleti? bmx , ride, downhill , dj , fixie vs.. :D

Hatayye81
06/01/2013, 16:55
Elimde sıfır aldığım bianchi marka bisikletim var garanti belgesi faturası bulunmakta 10 gün kullandım çiziksiz tertemiz düşünürseniz pm atın.

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-acill-sahibinden-bianchi-21-vites-sifir-101638571/detay

iPad’imden gönderildi

Gorky
06/01/2013, 17:31
Selenin altındaki o kocaman motosiklet amortisörü ve altınızdaki 20 kg çelikten yapma teneke sizin yolda gitmenizi imkansız hale getirir. Ben olsam o gereksiz alet iPad'i satar. O parayla düzgün bir bisiklet alırım. Bu teneke parçaları ülkede çok yaygın olduğu için millet gerçek bisiklet göremez oldu.

Haziran ayında 900 tl lik Kron marka bir bisiklet aldım ve millet "sen deli misin bisiklete o kadar para verilir mi? - yarışcı mısın ne gerek var - lüks bisiklet almayıver" gibi şeyler söyledi. Halbuki aldığım ucuz , giriş seviye bi bisikletti. :) Konu spor olunca kimse para harcamak istemiyor. Gereksiz olduğunu düşünüyor. 10bin tl lik bir bisikleti almak için illa yarışlara falan katılmamız gerektiğini zannediyorlar , beyaz eşya marketlerindeki bianchilerle aynı olduğunu düşünüyorlar..İlanınızı kötülemek gibi bi amacım yok sadece bilgi vermek istedim. Dağ bisikletini şehir bisikleti kategorisine koyunca bilginiz olmadığını bi nebze anladım. Hayırlı satışlar.

Berkan bey , asfaltta gidecekseniz şehir yada yol bisikleti almanızı tavsiye ederim (ince teker) , dağ bisikleti arazi içindir. Ama dağ bisikletlerinde 700 - 800 tllik ucuz seçenekler var. Yol ve şehir bisikletlerinde bu kadar ucuzlar yok. Fazla param yok diyorsanız bir dağ bisikleti alıp 1.75 düz lastik takabilirsiniz. Önerim Kron Xc 500 yada Carraro 915'dir. Yol bisikletinde ise önerim Sedona 601'dir.

Hatayye81
06/01/2013, 17:45
Selenin altındaki o kocaman motosiklet amortisörü ve altınızdaki 20 kg çelikten yapma teneke sizin yolda gitmenizi imkansız hale getirir. Ben olsam o gereksiz alet iPad'i satar. O parayla düzgün bir bisiklet alırım. Bu teneke parçaları ülkede çok yaygın olduğu için millet gerçek bisiklet göremez oldu.

Haziran ayında 900 tl lik Kron marka bir bisiklet aldım ve millet "sen deli misin bisiklete o kadar para verilir mi? - yarışcı mısın ne gerek var - lüks bisiklet almayıver" gibi şeyler söyledi. Halbuki aldığım ucuz , giriş seviye bi bisikletti. :) Konu spor olunca kimse para harcamak istemiyor. Gereksiz olduğunu düşünüyor. 10bin tl lik bir bisikleti almak için illa yarışlara falan katılmamız gerektiğini zannediyorlar , beyaz eşya marketlerindeki bianchilerle aynı olduğunu düşünüyorlar..İlanınızı kötülemek gibi bi amacım yok sadece bilgi vermek istedim. Dağ bisikletini şehir bisikleti kategorisine koyunca bilginiz olmadığını bi nebze anladım. Hayırlı satışlar.

Ben sizin kadar prof değilim olmamda zaten gerek yok bir hevesle aldım kısa mesafe evden marina marina ev arası taş patlasın 200 metre gidiyorum yazın. Ayrıca o gereksiz alet derken terjih meselesi diyelim.

Misafir046
06/01/2013, 18:03
ben karsiyakada oturuyorum.yuksek vadi evleri.isyerim balcovada.araba ile bostanliya inicem.oradan bisikletle bistanlidan vapurla ise gidicem.araba yoruyor hergun glt gel.

bisikleti dusunuyorum.

Hatayye81
06/01/2013, 18:09
ben karsiyakada oturuyorum.yuksek vadi evleri.isyerim balcovada.araba ile bostanliya inicem.oradan bisikletle bistanlidan vapurla ise gidicem.araba yoruyor hergun glt gel.

bisikleti dusunuyorum.

Bende kısa mesafe kullandım zaten:)

Gorky
06/01/2013, 19:21
Ben sizin kadar prof değilim olmamda zaten gerek yok bir hevesle aldım kısa mesafe evden marina marina ev arası taş patlasın 200 metre gidiyorum yazın. Ayrıca o gereksiz alet derken terjih meselesi diyelim.

Ben de profesyonel değilim. Bunu profesyonellik olarak algılamayın :) Olması gereken bu bence

alperd
06/01/2013, 20:02
Izmir ici bisiklet satan,kenarda bisikleti olan yada 125 ramzey sport motorumla takas edebilecegim arkadas varmi?

yardimci olacaginizi dusunur iyi pazarlar dilerim.

Ben varım :)
Eşimle gaza geldik 2011 Mayıs'ta Mavişehir Carefour'dan aldık sadece 2 tur bindik. Biri Mavi biri Pembe renkli, ön-arka amortisörlü, 18 vites, 26 jant dağ bisikleti, markası UNİTED, garanti belgesi ve faturaları duruyor. Tanesi 180 TL idi.

Aliağa'dayım, mavi renkliyi verelim işe yarasın balkonda paslanmasın 70 TL'ye gel al götür :)

Misafir046
06/01/2013, 20:24
Eşimle gaza geldik 2011 Mayıs'ta Mavişehir Carefour'dan aldık sadece 2 tur bindik. Biri Mavi biri Pembe renkli, ön-arka amortisörlü, 18 vites, 26 jant dağ bisikleti, markası UNİTED, garanti belgesi ve faturaları duruyor. Tanesi 180 TL idi.

Aliağa'dayım, mavi renkliyi verelim işe yarasın balkonda paslanmasın 70 TL'ye gel al götür :)

bir kac fotografini atabilirmisin abi.?

aykut_1914
07/01/2013, 00:54
abi selamlar, ufaklık falan var ona hediye manasında açtın sandım ilk, ufakken bindiğim bisikletimi yiğenime vermediysem sana vereyim dicektim ama sen baya prof bişey bakıyomuşun :)

Tayfun-E30
07/01/2013, 01:30

Berkan bey , asfaltta gidecekseniz şehir yada yol bisikleti almanızı tavsiye ederim (ince teker) , dağ bisikleti arazi içindir. Ama dağ bisikletlerinde 700 - 800 tllik ucuz seçenekler var. Yol ve şehir bisikletlerinde bu kadar ucuzlar yok. Fazla param yok diyorsanız bir dağ bisikleti alıp 1.75 düz lastik takabilirsiniz. Önerim Kron Xc 500 yada Carraro 915'dir. Yol bisikletinde ise önerim Sedona 601'dir.

Dostum iyi hoş yazmıssında banada senin 900 tllik bisikletin 2 hafta dayanmaz.. Bu işler kullanım amacına göre değişir..O bisiklette iş görür kullanım amacına göre değişir.. Bu işi bu kadar abartmayın önemli olan binmek sürmek 20 kg bisiklet ne güzel kondisyon yapar city bike işte adam weight weeniese koymamış ya.. Bende ipadimden yazıyorum bu arada elim ayağım işle ilgili çok yardımcı oluyor..

Misafir046
07/01/2013, 10:43
abi selamlar, ufaklık falan var ona hediye manasında açtın sandım ilk, ufakken bindiğim bisikletimi yiğenime vermediysem sana vereyim dicektim ama sen baya prof bişey bakıyomuşun :)

Sagol kardeşim cok tesekkur ederim.

Senin gonlunun guzelliği yeter...

Saygılarımla
BBYILDIZ

alperd
07/01/2013, 11:00

Mavisini sattık, Pembesini isteyen var mı?
Kızını, yeğenini, kardeşini sevindir :)

Misafir046
08/01/2013, 11:30
Mavisini sattık, Pembesini isteyen var mı?
Kızını, yeğenini, kardeşini sevindir :)

Alper abi fotografını beklyorum Abi :)

Misafir046
21/01/2013, 09:32
Aracım için bisiklet taşıma aparatı arıyorum.

Satan yada uygun fiyata satılan yerleri biliyorsanız ve soylerseniz sevinirim.

uurknkc
21/01/2013, 10:53
Abi bende kullanmadigum balkonda duran bi bisiklet var dusunursen fotosunu ceker atarim.cift amortisorlu en onemliside FENERBAHÇE renklerine sahip :) yalniz sase demirleri asiri kalin

uurknkc
21/01/2013, 10:57
Aracım için bisiklet taşıma aparatı arıyorum.

Satan yada uygun fiyata satılan yerleri biliyorsanız ve soylerseniz sevinirim.

Bu aparatida en uygun bulabilcegin yer cankayadaki bisikletciler

Evren_c
21/01/2013, 12:16
Berkan kardeş (yaşını bilmiyorum ama :)) benim uzun süredir kullanmadığım bir taşıyıcım var, iki bisiklet kapasiteli, hatchback ve sedan araçlara takılabiliyor. Uzuuun zaman oldu o yüzden net hatırlamıyorum ama sanırım Thule markaydı. Acelen yoksa, Bostanlı'ya, aileme uğradığım bir gün evi karıştırıp bulmaya çalışayım. Fotoğraf falan gönderirim belki işine yarar.

Bunun dışında işin gereği sivil kıyafet giyiyorsun sanırım :) biz bankacılar takım elbiseye mahkumuz maalesef. Sivil giyinebilsem ve güzergahım uygun olsa ilkbahar ve yazın kesinlikle bisikletle işe gider gelirdim. Nacizane tavsiyem, katlanır bisiklet alman. Böylece arabana askı almaktan kurtulursun, olası çizikleri engellersin, vapurda-otobüste-metroda kolaylık sağlar, kimse "bununla binemezsin" demez (taşıma çantaları var, içinde ne olduğu belli olmuyor), hayatın kolaylaşır, ufaktan da spor yapmış olursun.

Katlanır bisiklet deyince Türkiye'de bulunabilecek ve dünyanın en iyilerinden olan iki marka var; Dahon ve Tern. Bir de Brompton var ama Türkiye'de yok sanırım. Bu üçü çok iyi ve o derece pahalıdır, özellikle Brompton. Arabalardan örnek verecek olursam Brompton Rolls Royce oluyor. Dahon BMW, Tern Mercedes, Kron Ford ve B'twin de Fiat oluyor :D Bianchi ise (katlanır sınıfında) Cherry oluyor. Ucuza işimi görsün dersen Kron veya B'twin (Gaziemir Optimum Decathlon'da var) gönül rahatlığıyla alınabilir.