PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Need For Speed Carbon oynayan varmı?

kadoku
06/08/2007, 13:57
Arkadaşlar eminimki aramızda bu oyunu oynayanlar bu oyunun tutkunları vardır hiç sıkılmadan oynanabilecek bir oyun bilgilerimizi ve deneyimlerimizi buradan paylaşalım istedim, yaklaşık 2 haftadır fırsat buldukça bu oyunu oynuyorum gerçekten muhteşem bir oyun her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş modifiyede sınır yok gibi özellikle polislerle kovalamaca oynamak çok zevkli, şu anda Kariyer modunda oynuyorum %30 u yeni geçtim yarışları kazanmak genelde kolay oluyor ama gerçeği itiraf etmek gerekirse driftta ve özellikle Carbon vadisindeki Wolf la olan kapışma baya bir zorladı ama sonra aldık onunda anahtarını dayanamadı garibim yol verdi :) Araç olarak Alfa Brera ile başladım ama şimdi yetersiz geliyor daha güçlü bir modelle değiştirmek istiyorum bunun bir yolu varmı yoksa kariyerin sonuna kadar aynı arabayla mı yarışmak zorundayız?

memat
06/08/2007, 14:02
abi benim bildiğim belirlmi bir bölüme gelince ikinci araba alabiliyorsun tıpkı underground 2 deki gibi

Daywalker
06/08/2007, 14:51
Ben PS2 de oynuyorum bu oyunu ama Gran Turismo gibi bir şaheser varken açıkçası çok ta tatminkar gelmedi.
Kullandığım araba Mazda RX7 idi. Şimdi bir Porsche aldım. O da sadece Porsche ile sokaklarda dolşamak hoş olduğu için tercih ettiğim bir oyun. Tüm bölgelerin kontrolünü ele geçirdim. Sadece Drift yarışları biraz eğlenceli, diğerlerinde geçilmek imkansız gibi birşey neredeyse.. Rakipler kolay lokma....

kadoku
07/08/2007, 13:17
Ben PS2 de oynuyorum bu oyunu ama Gran Turismo gibi bir şaheser varken açıkçası çok ta tatminkar gelmedi.
Kullandığım araba Mazda RX7 idi. Şimdi bir Porsche aldım. O da sadece Porsche ile sokaklarda dolşamak hoş olduğu için tercih ettiğim bir oyun. Tüm bölgelerin kontrolünü ele geçirdim. Sadece Drift yarışları biraz eğlenceli, diğerlerinde geçilmek imkansız gibi birşey neredeyse.. Rakipler kolay lokma....

gerçekten de oyuna alışınca rakipler kolay lokma olmaya başlıyor, biraz Bosslar birazda Driftler biraz yorucu oluyor onun haricinde bencede kolay, ama Gran Turismo gibi bir efsane karşısında bencede NFS tatmin etmez sırf o oyun için PS2 almayı düşünüyorum açıkçası ama Ps3 çıkıncada kararsız kaldım bu aralar PS2 lerin fiyatıda baya bi düştü galiba.

SteinGP
07/08/2007, 13:31
ben bitirdim bu oyunu..son bölümü geçmek bi hafta sürdü sonundada audi R8 verdi :)haritada ev gibi görünen car lot lar var aracınızı ordan değiştirebiliyorsunuz kullandığınız aracı satınca %50 fiyatına gidiyor..bence satmayın derim çünkü çok zarar ediyorsunuz..nissan 350Z bu oyunda çok iyi onunla lamborghini leri bile tokatladım tavsiye ederim..

Daywalker
07/08/2007, 13:42
gerçekten de oyuna alışınca rakipler kolay lokma olmaya başlıyor, biraz Bosslar birazda Driftler biraz yorucu oluyor onun haricinde bencede kolay, ama Gran Turismo gibi bir efsane karşısında bencede NFS tatmin etmez sırf o oyun için PS2 almayı düşünüyorum açıkçası ama Ps3 çıkıncada kararsız kaldım bu aralar PS2 lerin fiyatıda baya bi düştü galiba.

Bana da PS aldıran Gran Turismo olmuştu. Sanırım 2000 falan PS One. :-) Sonra GT 3 çıktı ardından GT4 şimdi de bir ara versiyon var, GT 4 HD. High definition yapmışlar oyunu. Zaten aslında oyun olrak değil Real Driving Simulation olarak geçiyor. Oyunun hazırlanması ile ilgili bir belgesel izlemiştim, oyunun baş tasarımcısı japon kardeşmiz oyundaki tüm otomobilleri kullandığını söylemşti. (Yanlış hatırlamıyorsam 740'tan fazla otomobil var :) ) Bir de daha enteresan bir konu ki çok acaip birşey bence, oyundaki pistlerin gerçekler ile ancak 1 cm'lik hata payı olduğundan bahsetmişlerdi de dumur olmuştum...

ben bitirdim bu oyunu..son bölümü geçmek bi hafta sürdü sonundada audi R8 verdi :)haritada ev gibi görünen car lot lar var aracınızı ordan değiştirebiliyorsunuz kullandığınız aracı satınca %50 fiyatına gidiyor..bence satmayın derim çünkü çok zarar ediyorsunuz..nissan 350Z bu oyunda çok iyi onunla lamborghini leri bile tokatladım tavsiye ederim..

Oyunda para sorunu yok aslında. Bol bol kazanabiliyorsunuz... Ben hiç ikinci aracı tutmadım. Daha iyisini alınca doğrudan sattım öncekini. (birkaç test sürüşü sonrasında tabii )

BGRAYS
10/10/2007, 02:35
beyler ya komık olack ama en basında bı arabayla kapısıyorum bende brerayı sectım ama napcam bısılerı bılmıyorum napcagımı bı el atın bea .. actıve edıcem de napmam gerekıyo karıyere baslamak ıcın ???

SteinGP
10/10/2007, 03:17
career dan başlanıyo abi kariyere ya..haritadaki ev gibi yere gidip araba alabiliyosun ama ilk başlarda tek araban var o da alfa brera yol tutuşu baya kötü ama virajları el freniyle süper dönüyo arabalar iyileştikçe bu el freni filan yalan olcak o yüzden tadını çıkar şimdilik :D

oguzhan ozcan
10/10/2007, 08:51
Valla süper bi oyun bende %35 bitirdim ama harddisk'im yandı ondan baştan başlıyorum.Benim bilgisayarda 2 tane oyun var zaten biri most wanted diğeride carbon araba yarışlarını çok seviyorum.Araba olarak favorim fiat punto ve mazda rx8 ikiside süper araba :D

BGRAYS
10/10/2007, 19:38
career dan başlanıyo abi kariyere ya..haritadaki ev gibi yere gidip araba alabiliyosun ama ilk başlarda tek araban var o da alfa brera yol tutuşu baya kötü ama virajları el freniyle süper dönüyo arabalar iyileştikçe bu el freni filan yalan olcak o yüzden tadını çıkar şimdilik :D

kardesm anlatamadım career a baslarken bı araba secıyosun ve ve o arabayla ılk bı arabayla yarısıyorum o arabayı gecıyorum ama gene restart yapıyo napmam gerekıyo onu anlamadım ..