PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plastik Site Tanıtım Kartı

1ekim
02/08/2007, 19:41
Arkadaşlar site tanıtım kartı başlığı altında gördüm, sanırım çok az kişide bu tür bir kart mevcut eğer değilse yada mevcutsa bu kartlardan yaptırıp Gp cilere maliyetleri karşılığı dağıtmayı düşünüyormuyuz. İyi bir tasarımla kredi kartı şeklinde hem indirim hem tanıtım ve etkinliklerdende öncelikle yararlanmak için; lütfen hepimiz bunu hayata geçirmeye çalışalım.

Gkhan
02/08/2007, 20:18
Site kartlarımız zaten mevcut ;)

erdiyilmaz
02/08/2007, 20:19
böyLe bir kartımız var evet. önceden yaptırıLmıştı. cüzi bir ücret karşıLıgında isteyen arkadaşLara gönderiLmiş ve bazı şirketLere de haber veriLip, tarafımıza indirimLer, koLayLıkLar yapıLması sagLanmıştı. şu an için ikinci bir kart basımı gündemde degiL ancak geLen taLepLer dogruLtusunda yeniden GrandePuntoTR kart bastırabiLiriz.

Ziyaretçi047
02/08/2007, 20:30
Bence site kimlik kartından daha önemlisi yeniden site tanıtım kartımızın bastırılması. Bence gündeme getirilmesi gereken daha acil ve önemli konu budur.

memat
02/08/2007, 20:49
+100000000

memat
02/08/2007, 21:48
edebilirsiniz ama daha basım işi yok basım işi olunca haber verilecektir

1ekim
02/08/2007, 22:05
Arada bu durum gündeme geldiğine göre bu sitede bu kart üyeliğinin koşullarının bildirildiği bir başlık olmalı diye düşünüyorum .Artık bu topluluk bir olma aşamasına geldiyse bireysel hareketler, öneriler ve az sayıda basılmış ve sadece çok az GP kullanıcısın elinde olan kartlar yerine (buraya üye olan her kişinin bu kartlardan ve onun saglayacagı menfaatlerden yararlanmak yada o kartı bulundurmak hakkıdır diye düşünüyorum) otolarımızın arkasındakı sticker ler haricinde yeni,işlevli güncel ve grandepuntotr ye yakısır bir kart hayata sokalım. Sevgili GP ci arkadaşlar ve sitenin çalışkan ve gerçekten yaptıkları işlerle saygın yöneticileri bu konuda neler yapabiliriz?

Bu arada konuda geçen kart; kredi kartı şeklinde isim ,plaka yada serino kabartma basımlı kalieli bir karttır. Maaliyetlerininde 1 ytl nin çok altında olduğunu öğrendim .İy i bir grafik düzenleme ve logo ile iyi bir şeyler çıkartabiliriz diye düşünüyorum.

erdiyilmaz
02/08/2007, 22:44
hocam kartLar sınırLı sayıda degiLdi.. eski şartLarımızda sitede yüz civarı üyemiz vardı, nerdeyse tüm üyeLer bastırdıLar. şimdi şartLar degişti tabi, binbeşyüzLeri aştık. hani üye ayrımı vs. yaptıgımız yok asLa..

yeni site kimLik kartı konusunda eskiden tüm site üyeLerinden yardım istemiştik.. bu sefer de öyLe birşey yapabiLiriz. herkes tasarımLarını gönderir.. demoktarik şekiLde oyLarız.. en fazLa begeniyi topLayan kartı basıma verir.. sonra da üyeLere uLaştırırız, tabi bunLar bir süreci gerektiriyor. zaman içerisinde haLLediLebiLecek durumLar.

iLginiz için teşekkürLer.

femoli
29/10/2009, 12:21
hoşgeldin keremcem :)

serdar2362
29/10/2009, 13:33
hocam kartLar sınırLı sayıda degiLdi.. eski şartLarımızda sitede yüz civarı üyemiz vardı, nerdeyse tüm üyeLer bastırdıLar. şimdi şartLar degişti tabi, binbeşyüzLeri aştık. hani üye ayrımı vs. yaptıgımız yok asLa..

yeni site kimLik kartı konusunda eskiden tüm site üyeLerinden yardım istemiştik.. bu sefer de öyLe birşey yapabiLiriz. herkes tasarımLarını gönderir.. demoktarik şekiLde oyLarız.. en fazLa begeniyi topLayan kartı basıma verir.. sonra da üyeLere uLaştırırız, tabi bunLar bir süreci gerektiriyor. zaman içerisinde haLLediLebiLecek durumLar.

iLginiz için teşekkürLer.

O zaman burda yapılması gereken bu konu ile ilgili bir konu açmak ve katılımın miktarını (kaç kişi) öğrenmek. Düşünülen talep yeterli ise kart dizaynı konusunda yarışma dahi yapılabilir. Sonraki adımlar belli zaten anlaşmalı servis, tamirci, mağaza, benzin istasyonu, lokanta, cafe, sinema vs. gibi yerler ayarlamak. Gerek yönetim gerek üye arkadaşların bu konuyu takip etmesi de bence uygundur.

erdiyilmaz
29/10/2009, 13:39
iki sene oncenin konusu hortlamis : )

serdar2362
29/10/2009, 13:40
iki sene oncenin konusu hortlamis : )

Demekki talep var....!!!

KaGaN
29/10/2009, 21:29
Herşeye tamamda Keremcem Arkadaşımız Yeni Üye olmuş ve ilk mesajını 2007 tarihli konuya Sadece "Teşekkürler" yazarak Kendini göstermiş..::D
keremcem nerden buldun taaa 2007nin konusunu yaa :D:D

hoşgeldin bu arada :D

HugemaN
29/10/2009, 22:26
Arada bu durum gündeme geldiğine göre bu sitede bu kart üyeliğinin koşullarının bildirildiği bir başlık olmalı diye düşünüyorum .Artık bu topluluk bir olma aşamasına geldiyse bireysel hareketler, öneriler ve az sayıda basılmış ve sadece çok az GP kullanıcısın elinde olan kartlar yerine (buraya üye olan her kişinin bu kartlardan ve onun saglayacagı menfaatlerden yararlanmak yada o kartı bulundurmak hakkıdır diye düşünüyorum) otolarımızın arkasındakı sticker ler haricinde yeni,işlevli güncel ve grandepuntotr ye yakısır bir kart hayata sokalım. Sevgili GP ci arkadaşlar ve sitenin çalışkan ve gerçekten yaptıkları işlerle saygın yöneticileri bu konuda neler yapabiliriz?

Bu arada konuda geçen kart; kredi kartı şeklinde isim ,plaka yada serino kabartma basımlı kalieli bir karttır. Maaliyetlerininde 1 ytl nin çok altında olduğunu öğrendim .İy i bir grafik düzenleme ve logo ile iyi bir şeyler çıkartabiliriz diye düşünüyorum.

+10000

Bencede bu kartları cıkartıp tüm turkiyedeki arkadaşlarımızında desteği ile uyeliği bir avantaj haline getirelim...

pdr42
29/10/2009, 23:41
enteresan bir durum olmus gercekten

femoli
30/10/2009, 09:59
Valla keremcem canı sıkılmış galiba ben teşekkür edeyim bize bir eğlence çıkar demiş bizde hoşgeldin diyelim ona :)

plastro
01/11/2009, 13:21
Keremcem aramıza ilginç bir giriş yapmışsın bende sana teşekkür ediyorum aramıza hoşgeldin :D:D