PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : Grande Punto Mp3 Çalabilir mi?

hayaleturk
02/08/2007, 17:52
Arkadaþlar cuma günü 450 km lik yola çýkcam gp ile mp3 cd si çalýþtýrýrmý punto

erdiyilmaz
02/08/2007, 17:56
dynamic, emotion modeLLer çaLýþtýrýr

nasrettinhoca
02/08/2007, 21:16
Erdi nin dediði gibi Active lerde mp3 çalar yok...Ama istersen Digital Mp3 ünün,Taþýnabilir mp3 yada dvd çalarýnýn (Varsa)sesini aracýnýn hoparlöründen dinleyebilirsin...

https://forum.grandepuntotr.com/ses-goruntu-sistemleri/2222-aux-cikisi.html

https://forum.grandepuntotr.com/ses-goruntu-sistemleri/3459-dvd-playerin-sesini-gp-min-hoparlorlerinden-nasil-alablrm.html

BERKAY
03/08/2007, 01:58
dyn ve emolar calabýlýyo

aayhan36
18/09/2007, 17:26
çakmaða takýlan mp3 cihazlarý eðer cihazinda mp3 özelliði yoksa bu cihahýzý kullanabilirsin,
ben kullanýyorum gayet iyi yaklaþýk 250 þarký kapasitesi var. uzaktan kumandasý bile var.

puntobilo
18/09/2007, 19:01
arkadaþlar bilgisayardan cd ye parçalarý klasör olarak deðilde tek tek elle atarsanýz ve bu þekilde yazdýrýrsanýz mp3 leri çalýyor ben denedim ve kullanýyorum illa emotiona gerek yok yani türk milletiyiz biz
1.4 fire egzotik kýrmýzý

misafir3
18/09/2007, 19:05
babamýn arabasýda normak cd calr ben ona mp3 olarak degýlde muzýk cd sý olarak yukluyorum orda calýyo babamýn arabasýda hýc bý sorun olmuyo deneye býlrýsýn mp3 azaran 15 sarký fýlan alýyo artýk okadarda olsun aza az dýnleyý verýrýsýnýz..kolay gelsýn..

misli1
18/09/2007, 20:09
Müzik sisteminin cd giriþinin üzerinde mp3 diye yazýyor, eðer mp3 çalýyorsa.

Linos
18/09/2007, 20:10
arkadaþlar bilgisayardan cd ye parçalarý klasör olarak deðilde tek tek elle atarsanýz ve bu þekilde yazdýrýrsanýz mp3 leri çalýyor ben denedim ve kullanýyorum illa emotiona gerek yok yani türk milletiyiz biz
1.4 fire egzotik kýrmýzý

Bülent, senin aracýn Dynamic! Zaten MP3 çalabiliyor... Buna gerek yok ki... ;)

ABNEW
18/09/2007, 23:38

Murat a katýlýyorum.
Dosyalarýn içinde de olsa çalýþtýrýr mp3 leri.(Dynamic-emotion)

BB
19/09/2007, 00:41
Eðer bluetooth interface taktýrýrsan hem taþýnabilir bellekten Mp3 dinleyebilirsin hem de teyp cep tel. ile uyumlu olur. Ýstersen cep telefonundaki þarkýlarý bile bluetooth ile teypten dinlersin.

Honor COOPER
19/09/2007, 12:41
+ kentrilyon:Flush000:

Lordrivendel
19/09/2007, 12:57
mp3 çalarlarýn türlü türlü huylarý var.
Bence de en temizi tüm mp3 dosyalarýný tek tek cdnin ana folder'ýna atmakta yarar var.
Klasörler halinde attýðýnýzda bazen okumama ihtimali oluyor.
Elbette cd içinde karmaþýk bir görüntü oluþturuyor ama bu þekilde en saðlamý :)

þekerlioðlu
19/09/2007, 16:55
1.4 fire egzotik kýrmýzý

mp3 den kasýt,format olaraksa,tek tek atmaya gerek yok.bir dosya içine yükleyip cd'ye aktarabilirsiniz.ben mp3 formatýndaki parçalarý bu þekilde bilgisayardan cd'ye aktarýp,aracýmýn cd çalarýnda dinleyebiliyorum.piyasada cd'ler 60 dakikalýk'dýr.parça sürelerine göre 10-17 parça yüklenebilir.
eðer mp3'den kasýt (sýkýþtýrýlmýþ,çoklu) onlarca parçanýn yüklenmesi ise fire aktivler mp3 dediðimiz sýkýþtýrýlmýþ bu cd'leri çalamýyor.
ben son olarak e.korayýn mp3 (sýkýþtýrýlmýþ çoklu)cd'sinden 3 tane albüm yaptým

pdr42
19/09/2007, 23:10
yahu durduk yere aklýmýzý karýstýrmayýn activeler mp3 calmýyoooooooooor

fatihhhh
21/09/2007, 09:21
arkadaþlar býrakýn CD lerle felan uðraþmayý. (bizim arabalarda mp3 çalsa bile takýlýyo, atloy CD yi geri vermiyo tam bi bela)
ben ne buldum
Fm Transmitter (Aktarým) Cihazlarý (https://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryID=258076)

çok kullanýþlý aletler.
flash diskete yükle ve bu aletten dinle.
mp3 çalarýna yükle ve bu aletten dinle.
SD kartýna yükle ve bu aletten yükle.
ses kaybý hiç yok çooook kulllanýþlý.
ben dün arkadaþýmýnkini ödünç aldým, çok memnun kaldým, ve dün internetten de sipariþini verdim herkese tawsiye ederim.

Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | Fm Transmitter (Aktarım) Cihazları (https://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=258076)
yukardaki link bahsettiðim alet çeþitleri

Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | DİGİMAX USB,SD KART GİRİŞLİ MP3 FM BANDINDANSINIRSIZ MP3 KEYFİ 251195 (https://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=258076&productid=otm251195)
bu link ise benim denediðim ve GittiGidiyor Anasayfa - Ýkinci el ve sýfýr elektronikler, bilgisayarlar, koleksiyonlar & fazlasý en ucuz fiyatlarla burada (https://www.gittigidiyor.com) da benzerini sipariþ verdiðim alet.

herkese tawsiye ederiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimm mmmmmmmmmmmmmmmmm.........
(kahrolmayasýca CD den çok çektim çünkü. en kaliteli cd lere, 8 k yada 4 k gibi en yawaþ þekilde yaktým, sonuna kadar doldurmadým falan filan ama gene de olmadý. CD ler takýlýyo atlýyo ve çýkmýyo aletten yaaa.... :( )

unik06
21/09/2007, 10:03
biraz forumda araþtýrma yapsaydýn sayýn emekli.

bu aletler ile ilgili bir sürü mesaj yazýldý, konuþuldu!

bir de üstüne üstlük... iki ayrý bölümde ayný konuyu açmýþsýn..gereksiz olmuþ bir parça (!)

fatihhhh
21/09/2007, 11:34
walla 2 den fazla da açtým sanýrým,(çok sewindirik olunca heyecan yaptým biraz sanýrým)
kusura bakmayýn.
ben siteyi yakýndan takip ettiðimi düþünürdüm hep, ama bu konuya daha önce rastlayamamýþým.
ilk kez verliyo sanmýþtým.

pdr42
21/09/2007, 16:48
bende ilk gordugumde forumda yoktu bu konu ben acmýstým kimisi buyuksehirlrde calsýmaýgýndan sozeiyodu.. saðlýklý olmadýgýndan bahsedildi falan filan ama ufak ileçlerde iyi netice alýnýyor sanýrým

hakanyigit
12/10/2007, 18:14
bu arada ben bir þey eklemek istiyorum mp3 dediðimiz format hakkýnda ses mühendisi arkadaþlarýmla görüþtüðüm kadarýyla mp3ler normal audio formatlardan %50 daha düþük kalitede ses verirmiþ bir çok ses kaybý olurmuþ ben müzisyen olduðum için her sesi duymak istiyorum ve kesinlikle audio diyorum

hephahistos
19/10/2007, 08:10
KArdeþim çok kötü bir durum deðil aslýnda... normal bir audio CD 18-20 parça alabiliyor... Yolda zaten en fazla 5-6 CD dinlersin ki bunlarý deðiþtirmekte çok sorun olmaz + tanesi 25Ykr olan plastik parçalarý gönlünü ferah tut... yaz normal müzik CD si olarak çünkü araban Active olduðu için MP3 çalamýyor...