PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm İller İçin Başkan Adayları Aranmaktadır...

femoli
10/12/2012, 16:30
Arkdaşlar buluşmalarda ve bazı sorunlarda öncülük edebilecek liderlik ruhu taşıyan :) arkadaşlar aranmaktadır .

Kendilerine bulundukları illerin konularında moderatörlük verilecektir.. başkanlar harici kimse buluşma düzenlemeyecek düzenlemek isteyenler görmezden gelinecektir ... üyelerden buluşma talep edenler başkanlar ile görüştükten sonra yetkisi dahilinde konu açabileceklerdir .. o il içerisinde problemi olanlar önce il başkanları ile iletişime geçmeleri gerekmektedir ..

Hafta sonuna kadar adaylığınızı koyabilirsiniz.. Aynı ilden birden fazla aday olmazsa yönetim insiyatifinde karar verilecektir

oylamayı aşşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz oylamalar oylayacağınız kişinin msjına teşeekür ederek yapabilirsiniz..
https://forum.grandepuntotr.com/genel/42764-il-baskanlik-aday-oylamalari.html#post776590

Ankara
İstanbul
İzmir
Kocaeli
Eskişehir
Konya
Bursa
Antalya

Ve istekte bulunan tüm diğer iller için başkanlar adaylıklarını koyabilirler..

Tüm üyelere kolay gelsin ..

1ocak2011
10/12/2012, 16:36
Ankara Kesinlikle Harun olmalı :)

yolgezer90
10/12/2012, 16:37
forumda manisadan zaten kaç kişi var ama yinede....benden daha uzun zamandır forumda olan biri varsa öncelik onun olsun ama kimse aday olmazsa manisa için ben olabilirim..

Ziyaretci040
10/12/2012, 16:38
İstanbul için elimden geleni yaparım ama bence asya avrupa olarak 2 olmalı diye düşünüyorum. Malum arada mesafe yok ama baya bi trafik faktörü olduğu için ortak bi buluşma bile yapamadık henüz.

Ziyaretci032
10/12/2012, 16:39
bence gereksiz bi uygulama. istanbul kocaman bi şehir, ben beykoz'dayım ve çoğu yere uzak. hele avrupa yakasındaki buluşmalar hepten ters. şimdi ben beykoz'da bi buluşma yapmak istesem ki küçük ölçekli olacaktır, beykoz'dan siteye üye belli insanlarız. başkana danışıp izin mi almam lazım?

bence bugüne kadar sorunsuz gitti gidiyor da buluşmalar. böyle bi kasvete girmeye gerek yok diye düşünüyorum nacizane.

karar çoğunluğundur tabi ki.

Ziyaretci031
10/12/2012, 16:39

Al işte ne yaptın abi sen.:)

Ziyaretçi051
10/12/2012, 16:41

bencede
:group000:

Ziyaretci031
10/12/2012, 16:43
bencede

Sendemi abi ?? :):):)

1ocak2011
10/12/2012, 16:43
bencede

Buluşmaya gelmeyenin akşam evini basar vallahi. Teli 3 kere aramış, Açmadın abi diye fırçayı yedim az önce... Ankaramızın Başkanı Harun olmalı :banlandi:

Ziyaretci040
10/12/2012, 16:44
bence gereksiz bi uygulama. istanbul kocaman bi şehir, ben beykoz'dayım ve çoğu yere uzak. hele avrupa yakasındaki buluşmalar hepten ters. şimdi ben beykoz'da bi buluşma yapmak istesem ki küçük ölçekli olacaktır, beykoz'dan siteye üye belli insanlarız. başkana danışıp izin mi almam lazım?

bence bugüne kadar sorunsuz gitti gidiyor da buluşmalar. böyle bi kasvete girmeye gerek yok diye düşünüyorum nacizane.

İzin gibi bi durum zaten olucağını sanmıyorum.Mesela Murat abi , Ben , Serkan ,Özkan abi , Ufuk , Birkan , Doğukan , Yusuf , Ömer ... gibi arkadaşlar telefonda bile çözüyoruz haberdarız birbirimizden. Onun dışında aslında yeni katılan arkadaşlar için falan iyi oluyor buluşma konuları yeni arkadaşlarla tanışıyoruz. Ama dediğinde haklısın 2 yaka var uç noktalarda mesafeler olmasada trafik faktörü vs. çok . O yüzden 2 mod olsa belki işe yarar İstanbul da.

Ziyaretci031
10/12/2012, 16:45
Buluşmaya gelmeyenin akşam evini basar vallahi. Teli 3 kere aramış, Açmadın abi diye fırçayı yedim az önce... Ankaramızın Başkanı Harun olmalı :banlandi:

Canımsın abim benim ne fırçası:):)

femoli
10/12/2012, 16:47

doğukan istanbulu ikiye ayıracağız . yinede kendi arkadaşlarınzla telefonla buluşabilirsiniz kimse bu bir şey diyemez ama buluşma olacaaksa ve bunu foruma yansıtacaksanız o zman başkana sormadan yapamayacaksınız ;)

Harun bence ankarayı sen almalısın kardeşim ;) bende seni destekliyorum :D onay verirsen adaylığa senin adını yazacam ;)

ABK
10/12/2012, 16:51

Doğru söze ne hacet, bunu yazmak için girmiştim :D

1ocak2011
10/12/2012, 16:52
doğukan istanbulu ikiye ayıracağız . yinede kendi arkadaşlarınzla telefonla buluşabilirsiniz kimse bu bir şey diyemez ama buluşma olacaaksa ve bunu foruma yansıtacaksanız o zman başkana sormadan yapamayacaksınız ;)

Harun bence ankarayı sen almalısın kardeşim ;) bende seni destekliyorum :D onay verirsen adaylığa senin adını yazacam ;)

Harun'un Aday olmasına bile gerek yok bence :kicking0:

Ziyaretci031
10/12/2012, 16:57
Doğru söze ne hacet, bunu yazmak için girmiştim :D

Harun'un Aday olmasına bile gerek yok bence :kicking0:

Verin coşkuyu :dj:

Misafir046
10/12/2012, 17:10
İzmire ben aday olsam ?

femoli
10/12/2012, 17:11
Aday olmak isteyen arkdaşlar hafta sonuna kadar açık olacaktır konu, bu süre içerisinde aday olabilirsiniz..

Budweiser
10/12/2012, 17:11
Ben oyumu istanbuldan değilde ankaradan kullanmak istiyorum, sebebi ankarada tanıdığım insanlar daha fazla istanbulda tanıdıklarım sayılı. Ankaradan ise kesinlikle Harun abi :D yüz yüze tanışmamış olsakta takip ediyorum buradan :D

Ziyaretci031
10/12/2012, 17:13
Ben oyumu istanbuldan değilde ankaradan kullanmak istiyorum, sebebi ankarada tanıdığım insanlar daha fazla istanbulda tanıdıklarım sayılı. Ankaradan ise kesinlikle Harun abi :D yüz yüze tanışmamış olsakta takip ediyorum buradan :D

Teşekkür ederim kardeşim:clapping:

rockforever
10/12/2012, 17:42
Adana ya ben aday olabilirim sn femoli...

Sparco34
10/12/2012, 18:02
paliocu olarak :D ben olmam ters :D gelebilir ama :D
teampalio'da zaten yöneticiyim 24 onlinem hemen hemen bende adaylığımı kuyuyorum :)
vede nasıl olsa sadece buluşma v.s değildir önemli olan şehiri ayakta tutmakdır.

Syg.

volume23
10/12/2012, 18:04
Bursa dan ben aday olabilirim.

femoli
10/12/2012, 18:12
paliocu olarak :D ben olmam ters :D gelebilir ama :D
teampalio'da zaten yöneticiyim 24 onlinem hemen hemen bende adaylığımı kuyuyorum :)
vede nasıl olsa sadece buluşma v.s değildir önemli olan şehiri ayakta tutmakdır.

Syg.istanbul hangi bolge asya avrupa

jakopsVE207
10/12/2012, 18:43
tekirdaga baskan yok mu yada tüm trakyaya

naczo
10/12/2012, 18:53
ISPARTA dan bende adaylığımı koyuyorum .

Sparco34
10/12/2012, 18:58
istanbul hangi bolge asya avrupa

asyadayım ben ataşehirde

Ziyaretci031
10/12/2012, 21:36
Oylamaya devam o zaman.

aalperdemir
10/12/2012, 21:52
ISPARTA dan bende adaylığımı koyuyorum .

Ispartadan ikinci aday :)

Ispartadan forumda birileri varmi merak ediyodum valla .

Sent from my iPhone using

omer06
10/12/2012, 22:32
Ankaradan 2. aday geliyor o geliyor
Ömer Bedir :D

uurknkc
10/12/2012, 22:45
Arkdaşlar buluşmalarda ve bazı sorunlarda öncülük edebilecek liderlik ruhu taşıyan :) arkadaşlar aranmaktadır .

Kendilerine bulundukları illerin konularında moderatörlük verilecektir.. başkanlar harici kimse buluşma düzenlemeyecek düzenlemek isteyenler görmezden gelinecektir ... üyelerden buluşma talep edenler başkanlar ile görüştükten sonra yetkisi dahilinde konu açabileceklerdir .. o il içerisinde problemi olanlar önce il başkanları ile iletişime geçmeleri gerekmektedir ..

Hafta sonuna kadar adaylığınızı koyabilirsiniz.. Aynı ilden birden fazla aday olmazsa yönetim insiyatifinde karar verilecektir

Adaylara oy vermek için Lütfen Tıklayınız https://forum.grandepuntotr.com/genel/42580-tum-iller-icin-baskan-adaylari-oylama-yapiniz.html

Ankara
İstanbul
İzmir
Kocaeli
Eskişehir
Konya
Bursa
Antalya

Ve istekte bulunan tüm diğer iller için başkanlar adaylıklarını koyabilirler..

Tüm üyelere kolay gelsin ..

Öncelikle bu problemi yaşayan biri olarak bu konuda gösterilen hassasiyete teşekkür ederim... umarım doğru kişiler, gerçekten bu konuda liderlik yapabilecek kişiler seçilir...

beytullah
10/12/2012, 22:52
Oylamaya devam o zaman.

üstad tanışmadık ama forumda çok sevenin var takip eiyorum . Yakın zamanda bir buluşma düzenleyip tanışırız inş :) syglr

Ziyaretci032
10/12/2012, 22:58
anadolu yakasinda mehmeti goremedim oy vermek icin. hayirlisi olsun herkes icin, avrupa icin oyum burak'a.

sayal
11/12/2012, 01:33
forumda manisadan zaten kaç kişi var ama yinede....benden daha uzun zamandır forumda olan biri varsa öncelik onun olsun ama kimse aday olmazsa manisa için ben olabilirim..
eğer kabul ederseniz ben manisadan adayım

mesutkarael
11/12/2012, 05:59
benim adaylığım komik olacak ama ne yapalım. urfadan başka forum üyesi var mı bilirmiyorum,listedede adı yok ama bende fahri urfa başkanlığı için adaylığımı koyayım...uzak diyarlarda da bir temsilciniz olsun... :) :)

Ziyaretci031
11/12/2012, 07:37
üstad tanışmadık ama forumda çok sevenin var takip eiyorum . Yakın zamanda bir buluşma düzenleyip tanışırız inş :) syglr

Teşekkür ederim kardeşim.

Ziyaretci037
11/12/2012, 08:05
Mehmet abi İstanbul Anadolu Yakasi'ndan ben adayim..

araciligiyla Htc HD 2'den gonderilmistir..

Sparco34
11/12/2012, 08:20
anadolu yakasinda mehmeti goremedim oy vermek icin. hayirlisi olsun herkes icin, avrupa icin oyum burak'a.

ben adaylığım çekildi kardeşim

site için birşey yapmak istedim ama gerek yok boş ver

adaylığımdan çekildim bilginiz olsun zaten adaylığımıda koymamışlar

herkez allah emanet olsun bye

Sparco34
11/12/2012, 08:27
Mehmet abi İstanbul Anadolu Yakasi'ndan ben adayim..

hayırlısı kardeşim ben çekildim zaten :D

Ziyaretci031
11/12/2012, 08:36
Ankaradan 2. aday geliyor o geliyor
Ömer Bedir :D

Ömerim adaylığımı geri çekebilirim.Sonuçta yıllardır forumdasın senin olman mantıklı.

dicaser
11/12/2012, 08:50
günaydın herkese :)

ben bişey dile getirmek istiyorum ;

forumda çok güzel konuşuluyor ediliyor fakat buluşmalarda maalesef hep tanıdıklarınızı çağırıyorsunuz :(

örneğin ben her 2 haftada bir istanbula geliyorum 2 hafta kalıyorum sonra bursaya geri dönüyorum..

bir örnek daha mesela geçtiğimiz haftalarda İstanbul Maltepe yalı kafenin önünde buluşuldu ancak hiç tanımadığınız bir kişi geldimi ? gelmedi ! neden gelmedi bunada bi örnek vereyim (baya örnek oldu:) )

ben istanbula geldiğim zaman Maltepede kalıyorum hukukçular sitesinde evim var ve evden yalı kafeye gitmek 5 dakika belkide değil ;
e ozaman neden gelmedin , yahu arkadaş bir allahın kulunu tanımıyorum ben şimdi oraya gelip he bende forumdanım gibisinden sizlere katılamamki , yapım böyle değil :)

ama mesela zorlama olsa ? toplanıyoruz hep birlikte nargile içecez istanbulda olupta gelmeyeni silerim falan gibisinden en azından bende o konuya bir yazı yazıp gelip gelemeyeceğimi yazabilirim , en azından tanışıklık zonk diye olmaz konudan başlar :)

söylemek istediğimi dile getirdim , umarım il başkanlığı durumunu sorunsuz halledersiniz , ama bence il başkanı olacak kişilerin liderlik yerine iyi organizator olması şart ; forumdaki herkesi buluşmalara çekebilmeli ?

atıyorum şugün şu saatte pes oynamaya gidiyoruz :D yada karting yapacaz , ilgi çekici şeylerle bizim gözümüzü boyayıp bizi buluşmalara çekecek hatta bizi buluşmaya zorlayacak arkadaşların başkan olması hem benim ve hemde forum için daha iyi olacaktır :)

rbcn
11/12/2012, 09:05
Antalyanin adayi yokmu ne garip

sent from my new ipad

Ziyaretçi
11/12/2012, 09:40
Oylamaya devam o zaman.

Bu kadar Harun sevgisi normal degil :D illa ki bi bildikleri vardir. Harun abi tanismadan sevdirdin kendini +1 sen ol Ankara baskani :) Ama trafikte benide gorucen unutma :D

Ziyaretci031
11/12/2012, 09:49
Bu kadar Harun sevgisi normal degil :D illa ki bi bildikleri vardir. Harun abi tanismadan sevdirdin kendini +1 sen ol Ankara baskani :) Ama trafikte benide gorucen unutma :D

Teşekkür ederim kardeşim gözüm hep yollarda inan.Oylama sonucu ne olcak bilmiyorum ama herkese çok teşekkür ederim.Saygılar

kadir07
11/12/2012, 10:11
Antalyanin adayi yokmu ne garip

sent from my new ipadben şimdilik aday olmuyorum.Antalya da bu işi layığı ile yapabilecek arkadaşlarımız var eminim aday olacaklardır...
eğer aday çıkmazsa o zaman bakarız bi çaresine... :)

Ziyaretci037
11/12/2012, 10:13

forumda çok güzel konuşuluyor ediliyor fakat buluşmalarda maalesef hep tanıdıklarınızı çağırıyorsunuz :(

örneğin ben her 2 haftada bir istanbula geliyorum 2 hafta kalıyorum sonra bursaya geri dönüyorum..

bir örnek daha mesela geçtiğimiz haftalarda İstanbul Maltepe yalı kafenin önünde buluşuldu ancak hiç tanımadığınız bir kişi geldimi ? gelmedi ! neden gelmedi bunada bi örnek vereyim (baya örnek oldu:) )

ben istanbula geldiğim zaman Maltepede kalıyorum hukukçular sitesinde evim var ve evden yalı kafeye gitmek 5 dakika belkide değil ;
e ozaman neden gelmedin , yahu arkadaş bir allahın kulunu tanımıyorum ben şimdi oraya gelip he bende forumdanım gibisinden sizlere katılamamki , yapım böyle değil :)

ama mesela zorlama olsa ? toplanıyoruz hep birlikte nargile içecez istanbulda olupta gelmeyeni silerim falan gibisinden en azından bende o konuya bir yazı yazıp gelip gelemeyeceğimi yazabilirim , en azından tanışıklık zonk diye olmaz konudan başlar :)

söylemek istediğimi dile getirdim , umarım il başkanlığı durumunu sorunsuz halledersiniz , ama bence il başkanı olacak kişilerin liderlik yerine iyi organizator olması şart ; forumdaki herkesi buluşmalara çekebilmeli ?

atıyorum şugün şu saatte pes oynamaya gidiyoruz :D yada karting yapacaz , ilgi çekici şeylerle bizim gözümüzü boyayıp bizi buluşmalara çekecek hatta bizi buluşmaya zorlayacak arkadaşların başkan olması hem benim ve hemde forum için daha iyi olacaktır :)

Tanidiklar disinda kimsenin gelmedigini nerden biliyosun?

Bilip bilmeden kafamiza gore konusmayalim.O gunku bulusmada 6 kisi her bulusmaya giden tayfaydik 7 kisi ise ilk defa aramiza katilan arkadaslardi hepsiyle tanistik sohbet muhabbet ettik.Kimse kimsenin kolundan tutup zorla getiricek degil,bunlar ilgi isidir.Sosyal olan ve musait olan herkes gelir..

Bilmeden konusmayalim lutfen..

Ziyaretci031
11/12/2012, 10:14

Bu arada pazar günü oğlen 12 gibi bahçeli 7. Caddedeydim hatta sim dondurmacısının oraya park ettim ama malesef kimseyi göremedim :)

femoli
11/12/2012, 10:21
Aday olmak isteyenler lütfen hafta sonuna kadar belirtsinler..

Misafir047
11/12/2012, 10:23
benım oyum direk haruna hiç düşünmeden:) hatta şimdiden hayırlı olsun başkanım:)

takres
11/12/2012, 10:34
Kırşehir varsa bende adayım :) zaten başka üye yok tek başıma takılırım :D

Ziyaretci031
11/12/2012, 10:35
Kardeşim çok teşekkür ederim

yolgezer90
11/12/2012, 10:48
eğer kabul ederseniz ben manisadan adayım
benim için uygundur

dicaser
11/12/2012, 12:01

Bilip bilmeden kafamiza gore konusmayalim.O gunku bulusmada 6 kisi her bulusmaya giden tayfaydik 7 kisi ise ilk defa aramiza katilan arkadaslardi hepsiyle tanistik sohbet muhabbet ettik.Kimse kimsenin kolundan tutup zorla getiricek degil,bunlar ilgi isidir.Sosyal olan ve musait olan herkes gelir..

ben o günkü buluşmada yeni gelenlerin olduğunu bilmiyorum evet ancak konusunu olay bittikten sonra gördüğüm için sizin buluşma örneğinizi verdim ; sonra dedimki herhalde ben görmedim buluşma konusunu sonra bi baktım zaten buluşmadan 23 saat önce planlamışsınız konuyu açmışsınız buluşmuşsunuz :( olaylar okadar çabuk gelişmişki ben konuyu konu bittikten sonra gördüm.. :(

omer06
11/12/2012, 12:02
Ömerim adaylığımı geri çekebilirim.Sonuçta yıllardır forumdasın senin olman mantıklı.
aman abi muhabbet olsun güzel ortam olsun da sen ben önemli değil :)

Ziyaretci031
11/12/2012, 12:36
aman abi muhabbet olsun güzel ortam olsun da sen ben önemli değil :)

Sen nasıl istersen kardeşim önemli olan kardeşlik dostluk güzel muhabbet gerisi yalan.

izoci
11/12/2012, 12:58
Isparta'dan aday olabilirim. :)

Ziyaretci037
11/12/2012, 13:14
Isparta'dan aday olabilirim. :)

Ozaman oylar sana izoci:)

Ziyaretci040
11/12/2012, 13:29

Hocam forum açılmadan önce birbirimizi bizde tanımıyorduk . Ben kendimden örnek veriyim üye oldum 1 hafta sonra buluşma konusunu gördüm gittim baktım Serkan ve Ufuk arkadaşımızla tanıştım sonradan gelenler oldu 15 kişi kadar olduk. Yapın yada değil birisiyle tanışman için bence ortamlara dahil olman gerekicek :) Yani sen takip et buluşma yerine git kimse sana neden geldin demez :)

+10000

Ziyaretçi033
11/12/2012, 14:26
Harun bey olsun +1 :)

Ziyaretci031
11/12/2012, 14:37
Harun bey olsun +1 :)

Çok teşekkür ederim.

Engin_T
11/12/2012, 14:43
En büyük başkan bizim başkan :D (Harun abi)

Ziyaretci031
11/12/2012, 15:02
En büyük başkan bizim başkan :D (Harun abi)

Yapma kardeşim Çok sağol teşekkür ederim.

Ziyaretci031
11/12/2012, 15:03
Oylamaları buradan kullanabilirsiniz link'i tıklamanız ve istediğiniz üyeye teşekkür butanuna basarak yapabilirsiniz.
Teşekkürler.
https://forum.grandepuntotr.com/genel/42580-tum-iller-icin-baskan-adaylari-oylama-yapiniz.html

selahattincevik01
11/12/2012, 22:05
Oylamaları buradan kullanabilirsiniz link'i tıklamanız ve istediğiniz üyeye teşekkür butanuna basarak yapabilirsiniz.
Teşekkürler.
https://forum.grandepuntotr.com/genel/42580-tum-iller-icin-baskan-adaylari-oylama-yapiniz.html

Başkanlık sistemine herkesten önce geçiş yapan ve BAŞKAN olarak anılmaya başlayan sevgili murder01!Şimdiden Ankara'ya ve sana hayırlı olsun diyelim mi??
:thankyou:

Ziyaretci031
11/12/2012, 22:08
Başkanlık sistemine herkesten önce geçiş yapan ve BAŞKAN olarak anılmaya başlayan sevgili murder01!Şimdiden Ankara'ya ve sana hayırlı olsun diyelim mi??
:thankyou:

Abi sendemi?

selahattincevik01
11/12/2012, 22:10
Haruncuğum,bu işler gönül vererek yapılacak işlerdir.Sende de fazlasıyla var,o yüzden böyle dedim sayın BAŞKAN.....

Ziyaretci031
11/12/2012, 22:12
Haruncuğum,bu işler gönül vererek yapılacak işlerdir.Sende de fazlasıyla var,o yüzden böyle dedim sayın BAŞKAN.....

Verin coşkuyu ben bu gazla vallaha ankarayı turlarım birazdan abi:)

selahattincevik01
11/12/2012, 22:21
:motorcu: Sana da bu yakışır canım kardeşim.Gecen güzel olsun.

Ziyaretci031
11/12/2012, 22:23
:motorcu: Sana da bu yakışır canım kardeşim.Gecen güzel olsun.

Sağol canım abim kendine çok iyi bak iltifatların içinde ayrıca teşekkür ederim.

Ziyaretci031
12/12/2012, 11:07

Ziyaretci031
12/12/2012, 11:46
Başka adaylarımız yokmu?

Ziyaretci031
12/12/2012, 15:17
Oylamaya devam

egzo-evo
12/12/2012, 15:25
illerde zaten yönetim olarak isimler varken özellikle buluşma sorunlarına öncülük edecek il başkanları aramak ne kadar doğru.

buluşma sorunları edelsang mehmet kardeşimin dediği gibi “tamamen iletişim kopukluğundan meydana gelmiş bir şey”. buluşmaların başkanların elinde tekelleşmesi kendi aramızdaki buluşmlara ait o tatlı rekabeti ve girişimci ruhu yok edecektir. ayrıca bu tür organizasyonlar için sürekli tek kişiye yüklenilmesi eninde sonunda en azından zaman ayıramama gibi farklı sorunlar ortaya çıkaracaktır.

dicaser erhan yıldırım arkadaşımızın söyledikleri çok manidar “e ozaman neden gelmedin , yahu arkadaş bir allahın kulunu tanımıyorum ben şimdi oraya gelip he bende forumdanım gibisinden sizlere katılamamki , yapım böyle değil”. tabiî ki söylediği gibi yapıylada ilgili. ben her gördüğüm punto sahibiyle diyalog kuruyorum. bizlerden ortamdan bahsediyorum. biliyoruz ki punto severler ve kullanıcıları buluşmalarımızdaki rakamlardan çok çok fazla. önemli olan bu diyaloğu kurabilmek ve koruyabilmek sahiplenmek.

sinema buluşması yapalım dedik sadece eray kardeşim geldi. İzmir rallisi motor sporları dedik sadece ufuk kardeşim geldi. olsun önemli olan gelmeleriydi. İki güzel insanı iki değerli kardeşimi tanımış oldum. İlk buluşmamda yasemin bülent akif ömer kardeşlerim sadece bir forum sayfası olmadığını arkadaşlık kardeşlik dostluk ortamı olduğunu hissettirdiler baştan beri. Yozgat cumhuriyet savcısına Yalova daki asker arkadışıma punto model arabayı gönderirken ne kadar mutlu oldum bilemezsiniz. Çünkü kardeşlerimle ortak bir şeyler paylaşıyorduk. Biliyorum ki çiçekliköy buluşmamızdan sonra ankara’da bir abim var moiz Soner atkn. İstanbulda buğulu stop dertdaşım Doğukan kardeşim. Dünyadaki en mutlu günlerimden bir tanesi olan kızımın doğumuyla şahsen tanıdığım henüz tanışma fırsatımın olmadığı bütün kardeşlerimin tebriklerini tek tek cevaplamak benim için büyük keyifti. Seyirtepe buluşmasındaki hediye kura çekilişinde bazı hediyeler sembolikde olsa gözlerinizdeki o parıltı o heyecan o mutluluk hep doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Zaman zaman en yakın olduğumuz kişilerle bile tartıştığımız oluyor istemesekte. Önemli olan diyalog. konuşmak ama gerçekten konuşmak laf olsun diye değil ve tabiî ki dinlemek ama gerçekten anlayarak dinlemek. O zaman bu konuştuklarımızın hiç birisini konuşmak zorunda kalmayacağız yaşayacağımız tek şey güzellikler olacak.

aykut_1914
12/12/2012, 15:55
illerde zaten yönetim olarak isimler varken özellikle buluşma sorunlarına öncülük edecek il başkanları aramak ne kadar doğru.

buluşma sorunları edelsang mehmet kardeşimin dediği gibi “tamamen iletişim kopukluğundan meydana gelmiş bir şey”. buluşmaların başkanların elinde tekelleşmesi kendi aramızdaki buluşmlara ait o tatlı rekabeti ve girişimci ruhu yok edecektir. ayrıca bu tür organizasyonlar için sürekli tek kişiye yüklenilmesi eninde sonunda en azından zaman ayıramama gibi farklı sorunlar ortaya çıkaracaktır.

dicaser erhan yıldırım arkadaşımızın söyledikleri çok manidar “e ozaman neden gelmedin , yahu arkadaş bir allahın kulunu tanımıyorum ben şimdi oraya gelip he bende forumdanım gibisinden sizlere katılamamki , yapım böyle değil”. tabiî ki söylediği gibi yapıylada ilgili. ben her gördüğüm punto sahibiyle diyalog kuruyorum. bizlerden ortamdan bahsediyorum. biliyoruz ki punto severler ve kullanıcıları buluşmalarımızdaki rakamlardan çok çok fazla. önemli olan bu diyaloğu kurabilmek ve koruyabilmek sahiplenmek.

sinema buluşması yapalım dedik sadece eray kardeşim geldi. İzmir rallisi motor sporları dedik sadece ufuk kardeşim geldi. olsun önemli olan gelmeleriydi. İki güzel insanı iki değerli kardeşimi tanımış oldum. İlk buluşmamda yasemin bülent akif ömer kardeşlerim sadece bir forum sayfası olmadığını arkadaşlık kardeşlik dostluk ortamı olduğunu hissettirdiler baştan beri. Yozgat cumhuriyet savcısına Yalova daki asker arkadışıma punto model arabayı gönderirken ne kadar mutlu oldum bilemezsiniz. Çünkü kardeşlerimle ortak bir şeyler paylaşıyorduk. Biliyorum ki çiçekliköy buluşmamızdan sonra ankara’da bir abim var moiz Soner atkn. İstanbulda buğulu stop dertdaşım Doğukan kardeşim. Dünyadaki en mutlu günlerimden bir tanesi olan kızımın doğumuyla şahsen tanıdığım henüz tanışma fırsatımın olmadığı bütün kardeşlerimin tebriklerini tek tek cevaplamak benim için büyük keyifti. Seyirtepe buluşmasındaki hediye kura çekilişinde bazı hediyeler sembolikde olsa gözlerinizdeki o parıltı o heyecan o mutluluk hep doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Zaman zaman en yakın olduğumuz kişilerle bile tartıştığımız oluyor istemesekte. Önemli olan diyalog. konuşmak ama gerçekten konuşmak laf olsun diye değil ve tabiî ki dinlemek ama gerçekten anlayarak dinlemek. O zaman bu konuştuklarımızın hiç birisini konuşmak zorunda kalmayacağız yaşayacağımız tek şey güzellikler olacak.

abi çok özlettin kendini :)

OzzY
12/12/2012, 16:30

sinema buluşması yapalım dedik sadece eray kardeşim geldi. İzmir rallisi motor sporları dedik sadece ufuk kardeşim geldi. olsun önemli olan gelmeleriydi. İki güzel insanı iki değerli kardeşimi tanımış oldum. İlk buluşmamda yasemin bülent çağdaş akif ömer kardeşlerim sadece bir forum sayfası olmadığını arkadaşlık kardeşlik dostluk ortamı olduğunu hissettirdiler baştan beri. Yozgat cumhuriyet savcısına Yalova daki asker arkadışıma punto model arabayı gönderirken ne kadar mutlu oldum bilemezsiniz. Çünkü kardeşlerimle ortak bir şeyler paylaşıyorduk. Biliyorum ki çiçekliköy buluşmamızdan sonra ankara’da bir abim var moiz Soner atkn. İstanbulda buğulu stop dertdaşım Doğukan kardeşim. Dünyadaki en mutlu günlerimden bir tanesi olan kızımın doğumuyla şahsen tanıdığım henüz tanışma fırsatımın olmadığı bütün kardeşlerimin tebriklerini tek tek cevaplamak benim için büyük keyifti. Seyirtepe buluşmasındaki hediye kura çekilişinde bazı hediyeler sembolikde olsa gözlerinizdeki o parıltı o heyecan o mutluluk hep doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Zaman zaman en yakın olduğumuz kişilerle bile tartıştığımız oluyor istemesekte. Önemli olan diyalog. konuşmak ama gerçekten konuşmak laf olsun diye değil ve tabiî ki dinlemek ama gerçekten anlayarak dinlemek. O zaman bu konuştuklarımızın hiç birisini konuşmak zorunda kalmayacağız yaşayacağımız tek şey güzellikler olacak.

Her kelimesine katılıyorum.

Misafir046
12/12/2012, 16:43

Beni unutma :)

Ben seni asla unutmam abi :)

LevenTgb
12/12/2012, 17:20
Nerde bizim ßaşkan :D Harun bey şimdiden hayırlı olsun ;)

femoli
12/12/2012, 18:30
Arkdaşlar burası tartışma konusu değil lütfen eleştri yapmayınız artık. Diğer konuda olaylar tatlıya bağlanmış lütfen yeniden ateşleyecek yazılar yazmayınız..

Diğer illerden aday varsa lütfen isimlerni yadırsınlar.

Ziyaretci031
12/12/2012, 18:44
Nerde bizim ßaşkan :D Harun bey şimdiden hayırlı olsun ;)

Bari sen yapma be Levent'im :)

barisunye
12/12/2012, 20:24
adaylık için punto sahibi olmak şartmı...yoksa eski puntocularda aday olabılırmı):

egzo-evo
12/12/2012, 21:43
abi çok özlettin kendini :)

kalp kalbe karşıdır derler bende sizleri çok özledim aykut kardeşim :)

Her kelimesine katılıyorum.

eyvallah ozan kardeşim çok sağol.

Beni unutma :)

Ben seni asla unutmam abi :)

berkan kardeşim hiç bir anı hiç bir arkadaşımızı unutmak mümkün mü? bütün arkadaşların ismini tek tek sayamadım belki ama gönüller bir biliyorsun ki. arda kardeşimizlede tanıştığımız diğer arkadaşlarımızla ve sayın valimiz cahit kıraç la birlikte izlediğimiz fetih 1453 sinema macerası unutulacak gibi değildi. üstelik şu anki punto nu almana vesile olduğum için aramızda farklı bir hukuğumuz var biliyorsun :)

Nokta.
12/12/2012, 21:47
bu başkanlık sitemini ben foruma ilk üye oldugum zamandan beri dile getirdim ve getirmeye çalışmıştım yaklaşık 1 yıl oldu :)
neyse burak arkadaşım adaylıgını koymuş bizede desteklemek düşer hayırlısı olsun bakalım

Ziyaretci040
12/12/2012, 23:25
bu başkanlık sitemini ben foruma ilk üye oldugum zamandan beri dile getirdim ve getirmeye çalışmıştım yaklaşık 1 yıl oldu :)
neyse burak arkadaşım adaylıgını koymuş bizede desteklemek düşer hayırlısı olsun bakalım
Teşekkürler kardeşim. :)

Ziyaretci031
13/12/2012, 01:41

Semih Kurtulmus
13/12/2012, 02:25
Bursa için ben varım :)
ekleme yaparsanız sevinirim

Ziyaretci031
13/12/2012, 08:41

Kardeşim oyum sana bilgin olsun.

kadir07
13/12/2012, 16:12
Antalya uyuma forumuna sahip çık... :)

Ziyaretçi049
13/12/2012, 16:57
Antalya içinde beni yazın o zaman hiç kimseden ses seda çıkmadı :glare000:

kadir07
13/12/2012, 16:59
Antalya içinde beni yazın o zaman hiç kimseden ses seda çıkmadı :glare000:hayırlı olsun diyelim o zaman... :)

Ziyaretçi049
13/12/2012, 17:02
hayırlı olsun diyelim o zaman... :)

Sağolasın Kadirim, ama gönül isterki Özkan (kolomboo) olsun :)

kadir07
13/12/2012, 17:09
Sağolasın Kadirim, ama gönül isterki Özkan (kolomboo) olsun :)Valla benimde aklımdan ilk o geçmişti ama o bu aralar fazla online değil işleri yoğun galiba sen daha çok forumdasın oda senin başkanlığını destekleyecektir zaten...;)

Semih Kurtulmus
14/12/2012, 02:57
Kardeşim oyum sana bilgin olsun.

teşekkür ederim abi :)

Semih Kurtulmus
14/12/2012, 03:09

oylarınızı bekliyorum :)

onurciko
14/12/2012, 05:10
Antalya içinde beni yazın o zaman hiç kimseden ses seda çıkmadı :glare000:

Ben de seni bekliyordum geçen konuştuğumuz gibi, hadi bakalım hayırlı olsun.

femoli
14/12/2012, 09:58
Arkdaşlar adaylık aşamasında içime sinmeyen bir yanlışlık yaptık aslında önce adayları belirleyip bir sonraki hafta oylama yapmamız daha sağlıklı olacaktı çünkü pazartesi adaylığını koyan ile perşembe koyanın arasında gün ve teşekkür farkı oldu ..

Bu şekilde olmasına itiraz eden varsa bir kişi bile olsa oylamayı iptal edip aynı adayları tamamını birden pazartesi tertemiz halde tekrardan oylamaya sunacağımherkes aynı anda oylanmaya başlayacak .. itirazı olan hemen yazsın lütfen...

Ziyaretci040
14/12/2012, 11:30
Arkdaşlar adaylık aşamasında içime sinmeyen bir yanlışlık yaptık aslında önce adayları belirleyip bir sonraki hafta oylama yapmamız daha sağlıklı olacaktı çünkü pazartesi adaylığını koyan ile perşembe koyanın arasında gün ve teşekkür farkı oldu ..

Bu şekilde olmasına itiraz eden varsa bir kişi bile olsa oylamayı iptal edip aynı adayları tamamını birden pazartesi tertemiz halde tekrardan oylamaya sunacağımherkes aynı anda oylanmaya başlayacak .. itirazı olan hemen yazsın lütfen...

Çoğu ilde tek aday var zaten :)

femoli
14/12/2012, 11:32
bir iki ilde iki aday var. diğer konuya msj yazmayalım burak sormak istediklerini buradan yazabilirsin

femoli
14/12/2012, 12:30
Arkdaşlar oylamayı durdurdum gelen talepler doğrultusunda. adaylığını koymak isteyipte iş işten geçmiş 2 günde kimse oy vermez artık diyen arkdaşların hakkının yenmemsi için tüm oylama konusunu silip pazartesi aynı şekilde herkes sıfır oy alacak şekilde yeniden açılacaktır ..

Adaylar aynı şekilde kalacaktır ve aday olmak isteyenler pazar günü gecesine kadar isimlerini yazdırabilirler isimlerini önceden yazdıranlar başvuruları geçerli sayılacaktır..

Ziyaretçi049
14/12/2012, 13:45
Arkdaşlar oylamayı durdurdum gelen talepler doğrultusunda. adaylığını koymak isteyipte iş işten geçmiş 2 günde kimse oy vermez artık diyen arkdaşların hakkının yenmemsi için tüm oylama konusunu silip pazartesi aynı şekilde herkes sıfır oy alacak şekilde yeniden açılacaktır ..

Adaylar aynı şekilde kalacaktır ve aday olmak isteyenler pazar günü gecesine kadar isimlerini yazdırabilirler isimlerini önceden yazdıranlar başvuruları geçerli sayılacaktır..

Daha adil ve daha mantıklı olacaktır, çoğu ilde tek aday var zaten ama bazı şehirlerin aday sayıları daha fazla, geç kaldım vs. durumlarını ortadan kaldırmış olursunuz böylece.

Semih Kurtulmus
14/12/2012, 15:53
o madurlardan birisi benim :D

Punto38
14/12/2012, 22:21
Kayseri yok sanırım :(

TayfunBulat
14/12/2012, 23:02

ben kabul etmiyorum. :)

TayfunBulat
14/12/2012, 23:13
bursa için bende aday olabilirmiyim?

Ziyaretci040
17/12/2012, 08:47
Evet son durum nedir?

femoli
17/12/2012, 11:23
Oylamalar açıldı oylarınızı verebilirsiniz.. https://forum.grandepuntotr.com/genel/42764-il-baskanlik-aday-oylamalari.html

Ziyaretci031
17/12/2012, 11:45
Hadi bakalım pamuk eller mouse :)

volume23
17/12/2012, 12:26
Oylamalar açıldı oylarınızı verebilirsiniz.. https://forum.grandepuntotr.com/genel/42764-il-baskanlik-aday-oylamalari.html

Hocam benim adaylığımı iptal edermisiniz.

Ziyaretci037
17/12/2012, 12:40
Oylamaların yapıldığı konuya yorum yapılmadığı için aşağılarda kalıyo,onun görnürlüğü açısından yapışkan bi konu yapılması daha iyi olur bence.Ya da anasayfada kalıcı olması..

Semih Kurtulmus
17/12/2012, 13:27
Oylamaların yapıldığı konuya yorum yapılmadığı için aşağılarda kalıyo,onun görnürlüğü açısından yapışkan bi konu yapılması daha iyi olur bence.Ya da anasayfada kalıcı olması..

Aynen öyle , ilk forumu açtığımızda ekrana gelmesi lazım notice olarak aslında herkes görmüş olur

Ziyaretci031
17/12/2012, 15:53
https://forum.grandepuntotr.com/genel/42764-il-baskanlik-aday-oylamalari.html

Ziyaretci031
17/12/2012, 19:51
Oylarını eksik etmeyen arkadaşlarıma abilerime kardeşlerime çok saygı ve sevgilerimi sunarım.

rockforever
18/12/2012, 00:31
En az oyu şu an itibariyle 7oyla ben almışım ilk buluşmada sorarım hesabını adanalı lardan:)

lektonstar17
18/12/2012, 01:29
Başkan adayı Bora ya bak kendine de oy vermiş :)

Ziyaretci031
18/12/2012, 14:32

Ziyaretci031
19/12/2012, 07:46
https://forum.grandepuntotr.com/genel/42764-il-baskanlik-aday-oylamalari.html günceli

Ziyaretci031
19/12/2012, 21:30
Durum nedir?Günceli.

Ziyaretçi051
20/12/2012, 09:23
Durum nedir?Günceli.
:siritma::siritma:Harunu başkan yapmadınızmı günceli:siritma::siritma:

Ziyaretci031
20/12/2012, 15:34
:siritma::siritma:Harunu başkan yapmadınızmı günceli:siritma::siritma:

:):):):)

Ziyaretci031
21/12/2012, 08:15

Ziyaretci040
21/12/2012, 13:09
İlk siteye girişte bu konu ve oylama konusuna bi banner atamazmıyız?

Ziyaretci037
21/12/2012, 13:15
Bende söyledim de cevap verilmedi..

femoli
21/12/2012, 14:00
Her taraf banner oldu arkdaşlar torent sitesi gibi olduk :) konuyu sabitledik genel kısmına ;)

Ziyaretci040
21/12/2012, 14:25
en son mesajlarda görülmediği için Millet oylıyamıyor aslında gerçi önceki oylamada olduğu gibi çoğu kişi tek aday ve 2 gün kaldı gerek kalmadı gibi.

Ziyaretci031
22/12/2012, 16:15
Oylama kaçta bitecekti arkadaşlar.??

Semih Kurtulmus
22/12/2012, 17:02
Oylama kaçta bitecekti arkadaşlar.??

hayırdır abi oy sorunun mu var :D açık ara yardırdın gittin =)

Ziyaretci031
22/12/2012, 17:23
hayırdır abi oy sorunun mu var :D açık ara yardırdın gittin =)

Yok kardeşim oylamadan bir sıkıntım sadece cumartesi bitecekti oylama ama saat kaçtaydı onu merak ettim.

Semih Kurtulmus
22/12/2012, 19:17
Yok kardeşim oylamadan bir sıkıntım sadece cumartesi bitecekti oylama ama saat kaçtaydı onu merak ettim.

dur bakalım az sonra ses gelir :D

Ziyaretci031
22/12/2012, 19:37
dur bakalım az sonra ses gelir :D

Bekliyorum bakalım:)

Sent from my iPhone using

Ziyaretçi051
22/12/2012, 19:56
beklediğin.ses.benden.tamam.sen.başkansın

Ziyaretci031
22/12/2012, 20:05
beklediğin.ses.benden.tamam.sen.başkansın

Teşekkür ederim abi saol.

Ziyaretçi051
22/12/2012, 20:07
Teşekkür ederim abi saol.
ricaederim,başkanım
:surfing:

Semih Kurtulmus
22/12/2012, 20:08
ricaederim,başkanım
:surfing:

:D big boss oldu :D

Ziyaretci031
22/12/2012, 21:15
:D big boss oldu :D

Gece 00:00 oylama bitecek diye biliyorum.