PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor yarış koltukları hakkında

msuermarta
25/11/2012, 16:21
Arkadaşlar spor yarış koltukları hakkında ne düşünüyorsunuz. Puntosuna spor koltuk takan varmı. Ben deri kaplatmak istedim fakat bu işi izmirde en iyi yapan ercü oto döşeme bana 3000 tl fiyat çıkardı.. Bende sparco ya da monza spor koltuk almayı düşünüyorum. görüşlerinizi alabilirmiyim?

tayfux
25/11/2012, 16:22
hocam mekanizması bozulmadığı sürece sıkıntı yok..mekanizması satılmıyor satılsa da baya pahalı..arkadaşımın Hondasında vardı arabayı farklı gösteriyor..

msuermarta
25/11/2012, 16:25
mekanizma derken hocm? yatırıp kaldırma aparatımı? çabukmu bozuluyor

tayfux
25/11/2012, 16:27
mekanizma derken hocm? yatırıp kaldırma aparatımı? çabukmu bozuluyor
işte o yatıp kalkma olayı yapan ve koltuğu dik tutan mekanizma..koltuk yolda giderken birden arkaya yattı..mekanizmayı baya aradık çok yüksek fiyatlar çektiler..arkadaşım da sabitletti..

msuermarta
25/11/2012, 16:31
eyvallah hocam.. varsa başka arkadaşlar.. tavsiye edebilecekleri bir marka varmı acaba?

aykutisci
25/11/2012, 16:54
3000 liraya deri döşememi olur ya maymun derisimi ne o öyle :D monza nın 500-600 liraya 10 numara 5 yıldız koltukları var bi ara bende çok düşündüm ama nasip olmadı rayında bi sıkıntı olmuyosa güzelce oturuyosa sıkıntı yok bence alınır

kadir07
25/11/2012, 17:04
Mert(https://forum.grandepuntotr.com/members/strawbeery.html) kullanıyordu yanlış bilmiyorsam..

msuermarta
25/11/2012, 17:14
vallaha haklısın maymun derisi ceylan derisimi bilmiyorum..3000 i duyunca koşarak uzaklaştım zaten :) bende gittigidiyordan monzalara bakıyorum. 600-700 civarında ama işte emin olamıyorum. 3-5 gün sonra sıkıntı çıkarırsa az para değil sonuçta 600-700..

BaranSelo
25/11/2012, 17:20
Görüntü açısından 10 numara gerçekten, bütçem el verse ben de taktırabilirim bir çift.

Punto_Can
26/11/2012, 10:51
muayeneden geçmiyor diye biliyorum...

jagar
26/11/2012, 11:33
merhaba benim aracımda yarış koltuğu takılı o dönem sparco nun modellerini uzun bi süre bekledim ama teymin edemeyince yed in koltuklarından taktırdım koltukların olumsuz yönlerini bahsediyim benim aldığım model imitasyon derilerden onun için malum terletiyo yazın, kışın üşütüyo klasik sorun; o yüzden kumaş almanızı öneririm; birde aracım 4 kapı olduğu için kapı direklerine koltukların üst kısmı çıkıntılı olduğu için hafif sürtme yapıyor (emniyet kemerinin olduğu yere) onun dışında alıştıktan sonra bi sıkıntı çekmedim; ama taktırdığınız yerde önemli benim koltuklarım orjinal raylara takıldı ve emniyet kemeri sensörleride takıldı onun için bir sıkıntı çekmiyorum dediğim gibi sürtme dışında :) fikir vermesi açısından buda fotosu ...

https://g1211.hizliresim.com/13/u/g9cmw.jpg

OAGP1960
26/11/2012, 17:33
Güle güle kullan Umut'cuğum, güzel olmuş.:)

msuermarta
26/11/2012, 23:53
merhaba benim aracımda yarış koltuğu takılı o dönem sparco nun modellerini uzun bi süre bekledim ama teymin edemeyince yed in koltuklarından taktırdım koltukların olumsuz yönlerini bahsediyim benim aldığım model imitasyon derilerden onun için malum terletiyo yazın, kışın üşütüyo klasik sorun; o yüzden kumaş almanızı öneririm; birde aracım 4 kapı olduğu için kapı direklerine koltukların üst kısmı çıkıntılı olduğu için hafif sürtme yapıyor (emniyet kemerinin olduğu yere) onun dışında alıştıktan sonra bi sıkıntı çekmedim; ama taktırdığınız yerde önemli benim koltuklarım orjinal raylara takıldı ve emniyet kemeri sensörleride takıldı onun için bir sıkıntı çekmiyorum dediğim gibi sürtme dışında :) fikir vermesi açısından buda fotosu ...

https://g1211.hizliresim.com/13/u/g9cmw.jpg

çok teşekkür ederim çok faydalı bir açıklama oldu bu..