PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alınık Dizel Grande Punto 20000 TL

htaylan93
18/11/2012, 23:15
Arkadaşlar/abiler merhaba.0 Punto Lounge alıcaktım fakat bazı olumsuzluklar sebebiyle 2.ele dönmüş bulunmaktayım.Tercihen İstanbul'da veya İstanbul'a yakın illerde olmak şartıyla en fazla 22bin TL'ye,130bin km'yi aşmamış,ön kaputu değişmemiş olan dizel Grande Punto araç arıyorum.Kırmızı renk istemiyorum ama temiz kırmızı bir araçsa düşünürüm.Öğrenciyim,ilk arabam olucak kısmet olursa.Bu şartlara uyan bir aracınız varsa iletişime geçelim,anlaşalım :)

htaylan93
21/11/2012, 01:55
Karar verme aşamalarına geliyorum,arabaya ihtiyacım var.Arabanız varsa lütfen cevap yazın,iletişime geçelim.

uurknkc
21/11/2012, 03:13
Kardesim soyledigin fiyara kadar soyledigin ozellikte punto zor bulursun. oyle bi punto bulsam ben ikinciyi alirim sahsen. bence on yargilari kaldir. dizel araba uzun omurludur. benm arac 160 binde ama performans super. izmirde olsan gosterirdim.

koray85
21/11/2012, 12:18
bencede benim aracım 180 binde istanbulda aracımı gorebılırsın kırmızı cam tavan 3 kapıdır

uurknkc
21/11/2012, 12:21
bencede benim aracım 180 binde istanbulda aracımı gorebılırsın kırmızı cam tavan 3 kapıdır

arkadaşın arabasını git gör derim. fikrin değişir belki. çünkü o paraya ya puntoya binmiceksin ya da bazı şeylerine göz yumcaksın.

Ziyaretci032
21/11/2012, 12:40
benzinli verelim :)

https://forum.grandepuntotr.com/satilik-araba/41006-parildak-punto-s-kendi-haliyle-satilik.html

htaylan93
21/11/2012, 13:16
Kardesim soyledigin fiyara kadar soyledigin ozellikte punto zor bulursun. oyle bi punto bulsam ben ikinciyi alirim sahsen. bence on yargilari kaldir. dizel araba uzun omurludur. benm arac 160 binde ama performans super. izmirde olsan gosterirdim.
Evet hocam zor bir araç arıyorum farkındayım ama elbet bulunur böyle bi araç.Bulabilirseniz alın,buyrun :) Önyargı değil ki bu;sonuçta marketten 1 liraya 1 kilo patates almıyorum,ciddi miktarda bi para verip araba alıyorum.Bi de böyle bakmak lazım olaya..Doğrudur ama km büyüdükçe de bakım masrafları da büyüyo.

3 kapı düşünmüyorum,teşekkür ederim

arkadaşın arabasını git gör derim. fikrin değişir belki. çünkü o paraya ya puntoya binmiceksin ya da bazı şeylerine göz yumcaksın.
Üsluba biraz dikkat edersek sevinirim.

benzinli verelim :)

https://forum.grandepuntotr.com/satilik-araba/41006-parildak-punto-s-kendi-haliyle-satilik.html
Sizin aracı görünce baştan bi heyecanlandım ama benzin bana fazla gelir,hergün 80 km yol yapıcam çünkü :) Yine de teşekkür ederim,hayırlı satışlar..

htaylan93
21/11/2012, 13:20
Bazı şartları esnettim.22bin TL'ye kadar araç bakıyorum,kırmızı renk de temiz ise olabilir.

uurknkc
21/11/2012, 17:00
Evet hocam zor bir araç arıyorum farkındayım ama elbet bulunur böyle bi araç.Bulabilirseniz alın,buyrun :) Önyargı değil ki bu;sonuçta marketten 1 liraya 1 kilo patates almıyorum,ciddi miktarda bi para verip araba alıyorum.Bi de böyle bakmak lazım olaya..Doğrudur ama km büyüdükçe de bakım masrafları da büyüyo.

3 kapı düşünmüyorum,teşekkür ederim

Üsluba biraz dikkat edersek sevinirim.

Sizin aracı görünce baştan bi heyecanlandım ama benzin bana fazla gelir,hergün 80 km yol yapıcam çünkü :) Yine de teşekkür ederim,hayırlı satışlar..

ben üslubumda bi sorun olduğunu düşünmüyorum. sadece size bi öneride bulundum. arkadaşın arabasının performansına bakman fikrini değiştirebilir dedim. sadece sana dizel aracın km si yüksek olsada farketmediğini anlatmaya çalıştım..

Ziyaretci032
21/11/2012, 17:09
aracımın yakıtı oldukça makul, çok seni zorlarsa tüp takarsın :)

htaylan93
23/11/2012, 16:39
Güncel