PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : boya koruma

baris
31/07/2007, 13:04
arkadaşlar trabzonda askerlik görevimi yapmamdan dolayı yaklaşık 4 ay gibi uzun bir süredir siteyi takip edemiyordum . Belki sorunumla ilgili bir topic açılmıştır ama farketmedim.
15 mart 2007 tarihinde teslim aldığımız gp mize o zamanda araştırmamıza rağmen sivasta yapan hiç bir yer bulamadığımızdan boya koruma yaptıramadık.
araba şu an istanbulda ve hazır ordayken bu işi halledelim diyorum. anadolu yakasında bu işi uygun fiyata iyi yapan bir yer varsa bir kaç gün içinde bildirirseniz çok sevinirim.
ayrıca, boya koruma servisler dışında yapılırsa boyanın garanti dışı kalma durumu varmıdır?

şimdiden herkese teşekkür ederim...

Linos
31/07/2007, 13:14
Beylikdüzü Birmot'da site üyelerine özel fiyatla yapıyorlar... Esra hanımla irtibat kurabilirsin! ;)

baris
31/07/2007, 13:20
teşekkür ederim cevabın için, tam da o topici okuyordum aynı sayfada.
yanlız sticker varsa kdv dahil 120 ytl yoksa 300 ytl okudum. bu durumda hemen sticker temin etmem mi gerekiyor?
ağustos 6 sında araba yeniden sivasa dönecek.

Linos
31/07/2007, 13:30
Temin etmeye çalış sen yine de! Grup başkanı Buğra ile temas kur... Olmasa da yardımcı olacaklarını düşünüyorum ;)

BGRAYS
31/07/2007, 14:31
barıs bey avrupa yakasında Beylikdüzü Birmotun sadece sitemize özel ücretlendirmesi var normalde 300ytl+kdv olan fiyat sitemizin üyelerine 120ytl kdv dahil gold bakım dış boya koruma + detaylı ic temizlik + motor koruma bunlarin içinde ..

Misafir2
31/07/2007, 14:34
@barış
arkadaım benım istanbula gıtme işim özel mazeretlerım nedenıyle zorlaştı istersen alperın bana verdığı boya korumayı sana vereyım işini gör?
özel msj attım konu hakkında

anvil
31/07/2007, 14:38
@barış
arkadaım benım istanbula gıtme işim özel mazeretlerım nedenıyle zorlaştı istersen alperın bana verdığı boya korumayı sana vereyım işini gör?
sana da tebrikler :clapping::clapping:

baris
31/07/2007, 20:14
İlk öncelikle vedat arkadaşımın bu inceliği için kendisine ve diğer bütün arkadaşlara da gösterdikleri alaka için çok teşekkür ederim.

Vedat arkadaşıma özel olarak mail attım kendisi ile tekrar görüşeceğim.

tekrar herkese teşekkür ederim.

pascal
31/07/2007, 21:34
@barış

helal olsun abi sana:clapping:

Linos
01/08/2007, 01:08
Vedat, önünde saygıyla eğiliyorum! ;)

baris
05/08/2007, 11:23
vedat ayın 4 ü itibari ile
arabayı kartal 'da ziebart a götürüp orda boya koruması yaptırdı kardeşim
165 ytl ye
ben görmedim ama bayağı iyi olmuş.

beylikdüzü birmotu aradım ama o bayana ulaşamadım.
birde vakit fazla yoktu.
istersen başka birine devret, yazık olmasın.
herkese çok teşekkürler sevgiler saygılar.

fox41
05/08/2007, 12:28
165ytl yaptırdın iyiymiş.Bizim burdaki ziebart daha fazla istıyodu yanlış hatırlamıyosam.ikiside ziebart ama .....:(