PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : coilover hakkında ..

gurgocuk
05/10/2012, 02:38
Evo Dynamic Multiair için coilover alıcam artık. Konfor ve yol tutuş açısından harika olsada 5 cm Eibach yay ile görsel olarak pek hoşnut değilim.. Aracı değiştirmek kararı aldığımdan coilover almayı ertelemiştim fakat şimdi almak istiyorum.

Bilindik markaların ürünleri biraz pahalı haliyle buyüzden tavsiye almak istiyorum. Kullanan, deneyen yada arkadaşının dostunun aracında takılı olan markaları fikir açısından söyleyebilirseniz çok sevinirim.

Ta - Technix yada H&R olarak bilindik sitede mevcut. Bunlara ek olarak Türkiye 'de hazır olan (yurtdışından sipariş olarak değil) marka ve satış adresi bildirebilirseniz iyi olur. Reklam olarak algılanabilir bu sebepten özel mesaj yoluylada yllayabilirsiniz..

Fikir ve görüşlerinizi eksik etmediğiniz için şimdiden teşekkürler herkese.

punt0
05/10/2012, 09:16
Namiştain Amortisör - Anasayfa (https://www.namistain.com)

yerleri maslakta ama nasıldır nasıl yaparlar bilmiyorum sadece fikir edinmen acısından adresi vereyim dedim.. kolay gelsin..

StrawBeeRy
05/10/2012, 20:11
Yol tutus icinmi gorsellik icinmi istiyorsunuz

Gorky
05/10/2012, 22:09
Namiştain Amortisör - Anasayfa (https://www.namistain.com)

yerleri maslakta ama nasıldır nasıl yaparlar bilmiyorum sadece fikir edinmen acısından adresi vereyim dedim.. kolay gelsin..

Bunlar custom coilover yapıyor. Arkadaş marka istiyor galiba

izoci
05/10/2012, 22:52
Ben satıyorum alman malı :)

gurgocuk
05/10/2012, 23:35
Yol tutus icinmi gorsellik icinmi istiyorsunuz

Yol tutuş içinde görsellik içinde tabikide. 5 cm olmasına rağmen yeterince alçalmıyor fikrindeyim, buda yol tutuşu da etkiliyor. Dip basıp yerle bir gezmek gibi bir düşüncem yok fakat şimdiki halinden birazdaha ayarlayarak basmam coille hem görüntüyü kendine getirecektir hemde yol tutuşunu aracın biraz daha sağlamlaştıracaktır.

Bunlar custom coilover yapıyor. Arkadaş marka istiyor galiba

Evet custom istemiyorum. Bildiğimiz markalardan tercih edicem. Diğer araçlardan fikrim var ancak çevremde Grande Punto yada Punto Evo da takılı biri bulamadığımdan tavsiye istiyorum..

Ben satıyorum alman malı :)

Seninki Technix 'ti değilmi ?

izoci
05/10/2012, 23:39
Evet Technix Alman malı zaten ?

gurgocuk
05/10/2012, 23:51
Markaya birşey demedim zaten biliyorum, Technix miydi hatırlayamamıştım.

coll34
06/10/2012, 09:43
namistain yaptığı işler hakkında son günlerde pek olumlu şeyler duyulmuyor istanbul seyrantepe ank süspansiyon var bir kaç kere denk geldi namistain iş yaptırıp ank süspansiyona gelip düzelttiren araçlar facebook sayfasından yaptığı araçları görebilirsin

izoci
06/10/2012, 11:13
Custom coile razıysanız Basıkarac.com'u tavsiye ederim.