PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bedelsiz Ürünler

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

kadir07
01/10/2012, 23:17
Arkadaşlar Merhaba,

Forum olarak evde, depoda, bagajda vs. fazlalık olarak duran, kullanmadığımız durumdaki yedek parça, aksesuar ya da daha farklı eşya / ürünleri herhangi bir ücret talep etmeden, bedelsiz olarak başka üyelerimize göndermek isteyen arkadaşlar bu başlık altında belirtebilirler.

Bu konunun bir çok arkadaşımızın işine yarayacağını düşünüyorum.

İyi paylaşımlar dilerim.

gurgocuk
02/10/2012, 00:46
Güzel düşünce .. İşine yarayan biri için bir malzemede benden ozaman, Grande Punto için deri maske (sineklik diye tabir edilen).
Bir tanıdık bana bıraktı, ihtiyacı olan biri için verirsin diye ..

emrgnc
02/10/2012, 00:57
konu güzel olmuş, ellerine sağlık

krm1983
02/10/2012, 08:45
Güzel konu, Farkımızı ortaya çıkarır.

Sent from my iPad 2 using

Sparco34
02/10/2012, 09:13
faydalı olur bence bu fazlasıyla benim garajıma bakmam lazım
ambul v.s. birşeyler olabilir ama :D çoğunluk accent palio parçaları :D

Ziyaretci040
02/10/2012, 09:25
Bendede muz silecek var arkadaşlar 2 adet yanlış almıştım öyle duruyor.Punto uyumlu değil ama silecek boyutları aynı.48 ve 65 di sanırım.İhtiyacı olan olursa pm.

Ziyaretci032
02/10/2012, 09:35
Bendede muz silecek var arkadaşlar 2 adet yanlış almıştım öyle duruyor.Punto uyumlu değil ama silecek boyutları aynı.48 ve 65 di sanırım.İhtiyacı olan olursa pm.

galiba klipslerden olmuyor, yoksa ölçüler aynı. femoli şu başlıkta açıklamış güzelce:

https://forum.grandepuntotr.com/genel/5959-silecek-hakkinda.html

ilk mesaja aldım bunu da ;)

celenlee
02/10/2012, 09:39
arkadaşlar merhaba.

elimizde, evimizde, bagajımızda veya depomuzda fazla duran, başka arkadaşlarımızın işine yarayabilecek bedelsiz olarak verebileceğimiz ürünleri bu başlık altında toplayalım.

hem biz fazlalıklardan kurtuluruz, hem de forumdan arkadaşlarımızın ihtiyaçları karşılanmış olur.

sizlerin ürünlerini de ilk mesaja alıntılayarak güncel kalmasını sağlayacağım.

açılışı ben yapıyorum:

aykut kardeşimden almış olduğum 2 adet jant kapağının kırmızı fiat amblemleri boşa çıkmıştır, ihtiyacı olana elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilirim. çapı 5cm'dir, uyar mı diye soran arkadaşlar ölçebilirler.

https://www.fiat.com.tr/modeller/Aksesuarlar/55174534.jpg

arkadaşlarımızın ürünleri:

Hay gözünü seviim :)
Bana lazım orjinal göbekler.
Vermediysen bir başkasına PM atıyorum.

GÜzel konu inşallah bir çok kişinin işi görülür :)

Ziyaretci040
02/10/2012, 09:54
galiba klipslerden olmuyor, yoksa ölçüler aynı. femoli şu başlıkta açıklamış güzelce:

https://forum.grandepuntotr.com/genel/5959-silecek-hakkinda.html

ilk mesaja aldım bunu da ;)

Evet klipslerden olmuyor ne yazıkki.Uğraşsam yapardım ama ne biliyim içimdende gelmedi.Eğer uğraşırım yada benim sileceklerim bu tipte diyen varsa gönderebilirim yada elden verebilirim sıkıntı yok.

puntocu07
02/10/2012, 10:22
güzel konu olmuş doğukan kardeşim bende depoya bakayım

Ziyaretci040
02/10/2012, 10:25
Doğukan bide ilk mesajda bi koyu ve büyük fontlarla elimizde olan ürünler gibi bi Ufak yer yapsan nasıl olur.?

Ziyaretci032
02/10/2012, 10:38
güzel konu olmuş doğukan kardeşim bende depoya bakayım

hadi depoları boşaltma vakti geldi nuri :)

Doğukan bide ilk mesajda bi koyu ve büyük fontlarla elimizde olan ürünler gibi bi Ufak yer yapsan nasıl olur.?

sizin postlardan alınıtılayarak sıralıyorum zaten, formatı biraz daha değiştirebiliriz yönetim kanadında sorun yoksa.

Ziyaretci040
02/10/2012, 10:41
sizin postlardan alınıtılayarak sıralıyorum zaten, formatı biraz daha değiştirebiliriz yönetim kanadında sorun yoksa.

Pardon ya :)

Misafir046
02/10/2012, 10:44
Güzel düşünce .. İşine yarayan biri için bir malzemede benden ozaman, Grande Punto için deri maske (sineklik diye tabir edilen).

Hocam bana yle bir şey lazım.

Cok iyi olur ya.

Ziyaretci032
02/10/2012, 11:13
ilk kargo gönderildi, zamanla daha da artacaktır paylaşımlar. hadi herkes depoya garaja :)

ABK
02/10/2012, 11:17
Güzel düşünce, güncel ve aktif kalması dileğiyle.

Ziyaretçi033
02/10/2012, 11:27
Çok güzel bir aktivite...

Kırılmış farı olan arkadaşlar varsa :) Deposuna attığı, motoru çalışıyorsa talibim :)

Ziyaretci032
02/10/2012, 11:31
paylaşımlar artacaktır.

Ziyaretci040
02/10/2012, 11:38
kesinlikle onun dışındada şöyle bişi yapalım. Önceliği paylaşım yapan arkadaşlara tanısak ? :)

(Sadece bi düşünce)

Ziyaretci032
02/10/2012, 11:43
kesinlikle onun dışındada şöyle bişi yapalım. Önceliği paylaşım yapan arkadaşlara tanısak ? :)

(Sadece bi düşünce)

konuyu biraz açabilir misin tam anlamadım?

Ziyaretçi033
02/10/2012, 11:51
konuyu biraz açabilir misin tam anlamadım?

Paylaşım yapan arkadaşlar, diğer paylaşım yapan arkadaşların üründelerinde öncelikli olsun demek istemiş galiba Harun arkadaşımız.

Ziyaretci031
02/10/2012, 11:59
Paylaşım yapan arkadaşlar, diğer paylaşım yapan arkadaşların üründelerinde öncelikli olsun demek istemiş galiba Harun arkadaşımız.

Yok mustafa abıcım ben acmadım konuyu Doğukan Kaya acmıs bende sabah gordum cunkı.

:) ne kadar kotu bırsey mımlenmek :)

Ziyaretci040
02/10/2012, 12:07
Demek istediğim paylaşımdan ziyade biraz takas yöneliklide olabilir.Mesela atıyorum sen logo gönderiyorsun bende silecek var seninde benimde karşılıklı ise ihtiyaçlarımız takaslıyalım.Öncelik derken bu.Maymun iştahlı arkadaşlar açısından .

gurgocuk
02/10/2012, 12:12

Hocam bana yle bir şey lazım.

Cok iyi olur ya.

İlk mesaj gönderen olduğu için TayfunBulat nickli kullanıcıya (Tayfun Bulat - BURSA ) verilecektir..

erosistanbul
02/10/2012, 12:12
faydalı konu olmuş. tebrikler

Ziyaretçi033
02/10/2012, 12:15
Yok mustafa abıcım ben acmadım konuyu Doğukan Kaya acmıs bende sabah gordum cunkı.

:) ne kadar kotu bırsey mımlenmek :)

Pardon pardon :) konudan konuya geçiş yaparken isim öylece kalmış aklımda :)

Ziyaretci031
02/10/2012, 12:46
allah razı olsun abı duzeldım simdi :)

Ziyaretci032
02/10/2012, 12:51
Demek istediğim paylaşımdan ziyade biraz takas yöneliklide olabilir.Mesela atıyorum sen logo gönderiyorsun bende silecek var seninde benimde karşılıklı ise ihtiyaçlarımız takaslıyalım.Öncelik derken bu.Maymun iştahlı arkadaşlar açısından .

söylediğine katılıyorum burak, biz insanların iyi niyetine güvenerek ürünlerimizi buraya ekliyoruz. ancak her platformda olduğu gibi burada da art niyetli insanlar karşımıza çıkabilir ancak forumdaki ortam onları eritecek niteliktedir.

benim kural koyarak insanların kendi ürünlerine müdahale şansım olmaz, ancak paylaşımda bulunan arkadaşlar isterlerse takas teklifinde bulunabilirler, karşılıklı olarak değişimi gerçekleştirebilirler. ama herkesin kendi tercihinde tabi bu.

hepimiz iyi niyetle ve dürüstlükle yaklaşırsak bir problem yaşanmayacağını ümit ediyorum.

Ziyaretci032
02/10/2012, 12:52
İlk mesaj gönderen olduğu için TayfunBulat nickli kullanıcıya (Tayfun Bulat - BURSA ) verilecektir..

hadi hayırlı olsun, 2. kargo yolda :)

TayfunBulat
02/10/2012, 13:57
teşekkurler...
bende garajıma bir bakayım bakalım nelerim var?

Ziyaretci032
02/10/2012, 14:00
teşekkurler...
bende garajıma bir bakayım bakalım nelerim var?

güle güle kullan, senden de paylaşım için beklemedeyiz tayfun :)

Ziyaretci032
02/10/2012, 14:07
gerekli düzeltmeler yapıldı.

Misafir046
02/10/2012, 14:07
Bir sıkıntımı var ?Kimseye kapak yapmanıza yada bekleme yapma devm tarzında konusmanıza gerek olacak bir sorunmu olustu ?

TayfunBulat
02/10/2012, 14:13
merhaba arkadaşlar zenonlarımı bir hafta önce taktırdım fakat hoşuma gitmedi ve yeni zenon fa almayı planlıyorum zenonlar boşa çıktığında burada paylaşacağım. ( bazı arkadaşlara örnek olsun )

shellcininabisi
02/10/2012, 14:17
ey Bilişim Daire Başkanlığı açık önerimdir bu. herkes internete girerken tc kimlik numarası ve e devlet şifresiyle girse bizde şu her forumda saçma sapan konuşan, çözümden çok sorun yaratmaya çalışan ergenleri tanısak yaşlarının gerçekten kaç olduğunu olmaz mıydı?

bazı arkadaşlara duyuralım BU FORUM SİZİN GİRDİĞİNİZ ERGEN FORUMLARINA BENZEMEZ VE BU FORUMDA NE YAPILACAK DENİYORSA YAPILIR. BUNA BEDELSİZ ÜRÜN PAYLAŞIMI DA DAHİLDİR.

Ziyaretci032
02/10/2012, 14:25
yönetime bilgi verildi. beklemede kalın lütfen.

Misafir046
02/10/2012, 14:28
Böyle güzel bir konunun içine / çalışan kimse o arkadaslara çok teşekkur ederim.

Ziyaretci031
02/10/2012, 14:57
Genc kardesım bak burda
SAYGIYI KAYBETME.
Yönetımdende rıca edıyorum bu sekılde yorum yazanları yasaklasın.

Ayrıca burda hemen hemen herkes bırbırıyle kardes gıbı mumkunse sende ogle olmaya calıs rıca edıyorum.

Ziyaretci031
02/10/2012, 15:03
Eyvallah abı

Teşekkur ederım benı kırmadıgın için.
Emin ol Dediğimi yap bak daha güzel olcak benden soylemesi :)

Ziyaretçi033
02/10/2012, 15:06
Eyvallah abı

:clapping:

Düzeltme: Alkışlama sebebimi kendisi biliyor. Başka anlamlara çekilmesin lütfen.

TayfunBulat
02/10/2012, 15:14
Konuyu gereksız yere ısgal ettıgım ıcın aslında soylemey calıstım farklı olup ıfadem farklı oldugu ıcın abılerımden ozur dılerım.
seni gönülden alkışlıyorum arkadaşım.

yolcu27
02/10/2012, 15:23
Konuyu gereksız yere ısgal ettıgım ıcın aslında soylemey calıstım farklı olup ıfadem farklı oldugu ıcın abılerımden ozur dılerım.

can-ı gönülden tebrik ediyorum seni :) sırasıyla mesajları okurken dedim yazık olmuş böyle bir konuda tartışma çıkmasına ama bu mesajını görünce içim rahatladı yanlış ifade yanlış anlaşılma her şey :)

arkadaşlar bu arada fazla parçalarımı yazacağız yoksa ihtiyaç duyduğumuz parçaları mı yazacağı bu başlığa? liste oluştursa birisi bir kaç gün içerisinde fazla parça listesi daha iyi olur.. düşünen ve destekleyen arkadaşları da tebrik ederim.

Ziyaretci032
02/10/2012, 15:26
can-ı gönülden tebrik ediyorum seni :) sırasıyla mesajları okurken dedim yazık olmuş böyle bir konuda tartışma çıkmasına ama bu mesajını görünce içim rahatladı yanlış ifade yanlış anlaşılma her şey :)

arkadaşlar bu arada fazla parçalarımı yazacağız yoksa ihtiyaç duyduğumuz parçaları mı yazacağı bu başlığa? liste oluştursa birisi bir kaç gün içerisinde fazla parça listesi daha iyi olur.. düşünen ve destekleyen arkadaşları da tebrik ederim.

elinizdeki fazla parçaları yazın, ben ilk mesaja editleyip listeleyeceğim hepsini. ihtiyacı olanlar o listeden takip edip sizlere ulaşabilir.

Ziyaretçi033
02/10/2012, 15:34
paşa26 adlı arkadaşımız hatasını anlayıp özrünü diledi, terbiyesizlik yaptığı mesajları da başlık altından silerse, ben de samimiyetine inanıp elindeki ürünü ilk mesaja editleyeceğim.

Öncelikle Tanıl arkadaşımıza teşekkür ediyorum ve eklemek istiyorum.
Kendisiyle özelden güzel bir şekilde konuşup, birbirimizin gönlünü aldık. Forumun özünde yatan kardeşlik kavramıyla konuyu kapattık. Kendisi benim söylemlerimi benimseyip uygulamısı beni gerçekten mutlu etti. Tekrar tekrar kedisine teşekkür ediyorum.

Doğukan arkadaşımızdan da ricam, Alıntı yaptığım mesajındaki Terbiyesizlik ibaresini değiştirmesini isterim kendisinden.

Herkeze keyifli forumlar.

Düzeltme: Teşekkürler Doğukan :)

pasa26
02/10/2012, 15:44
ben duzeltmelerı yaptım benım parcam genelde olmasın duyan duymustur ozelden pm atar ıletırım kendısıne saygılar

Ziyaretci032
02/10/2012, 16:38
gereksiz postlar silinerek konu yöneticiler tarafından daha düzenli hale getirilecektir.

Ziyaretci031
02/10/2012, 16:39
Ortamın yumusamasına canı gonulden sevındım dostluğumuzu ve kardeslıgımızı bozmayalım herkese tesekkur ederım.
Hayırlı Forumlar Herkese....

Ziyaretci040
02/10/2012, 16:44
Açtığın her konu olay :) Jantı satıyon sürdüde sürdü.Arabayı satıyon sürdüde sürdü :) Bi gasbetlikmi var nedir?

Ziyaretci032
02/10/2012, 16:51
Açtığın her konu olay :) Jantı satıyon sürdüde sürdü.Arabayı satıyon sürdüde sürdü :) Bi gasbetlikmi var nedir?

bundan sonra konuları sana açtırcam burak :) bende bi problem olabilir.

başlık düzenleniyor, paylaşımlar gün geçtikçe artacaktır foruma güveniyorum. ilk mesaja toplayacağım hepsini takibi de daha düzenli olacaktır böylece.

iyi paylaşımlar :)

Ziyaretci040
02/10/2012, 17:11
bundan sonra konuları sana açtırcam burak :) bende bi problem olabilir.

başlık düzenleniyor, paylaşımlar gün geçtikçe artacaktır foruma güveniyorum. ilk mesaja toplayacağım hepsini takibi de daha düzenli olacaktır böylece.

iyi paylaşımlar :)

O değilde lafımı geri alıyorum.Senin mesajı okurken telefon çaldı benim jantları sattım :)Yarın teslim edicem.

Ziyaretçi033
02/10/2012, 17:15
Konuyla ilgili yapılan tatsız mesaja cevap verdiğimden dolayı (sadece forumdaki arkadaşların iyi niyetini düşüneek) ve olayın büyümesine sebebiyet vermemden ötürü tüm arkadaşlardan özür dilerim.

Paşa26 isimli arkadaşımızla özelden konuşup, hatalı olduğunu anlamasına, yaptığının doğru olmadığını kendisine izah ettim ve kendisi hatasını anladı ve tüm forum arkadaşlarından, abilerinden özrünü diledi. Bunun üzerine Paşa26 nickli arkadaşımızın neden forumdan uzaklaştırıldığıyla ilgili bir mantık yürütemiyorum.

Bazı arkadaşlarımızla da özel mesaj olarak konuştuk, sağolsunlar destek oldular onlarada buradan teşekkürlerimi sunuyorum ve arkadaşlarıma dediğimi burada da söylüyorum.

Kaybetmek kolaydır, Kazanmak zor.

Ricam kendisine bir uyarı gönderilip cezasının kaldırılması yönündedir.

Herkese keyifli forumlar diliyoyrum.
Saygılar.

Ziyaretci031
02/10/2012, 17:19
Konuyla ilgili yapılan tatsız mesaja cevap verdiğimden dolayı (sadece forumdaki arkadaşların iyi niyetini düşüneek) ve olayın büyümesine sebebiyet vermemden ötürü tüm arkadaşlardan özür dilerim.

Paşa26 isimli arkadaşımızla özelden konuşup, hatalı olduğunu anlamasına, yaptığının doğru olmadığını kendisine izah ettim ve kendisi hatasını anladı ve tüm forum arkadaşlarından, abilerinden özrünü diledi. Bunun üzerine Paşa26 nickli arkadaşımızın neden forumdan uzaklaştırıldığıyla ilgili bir mantık yürütemiyorum.

Bazı arkadaşlarımızla da özel mesaj olarak konuştuk, sağolsunlar destek oldular onlarada buradan teşekkürlerimi sunuyorum ve arkadaşlarıma dediğimi burada da söylüyorum.

Saygılar.

saol abıcım sızede

Ziyaretci040
02/10/2012, 17:19

Saygılar.

Bencede pasa26 nickli arkadaş artık daha dikkatli olucaktır.Bu uyarı niteliğinde olup üyeliği geri verilirse iyi olur :)

Misafir046
02/10/2012, 17:33

Saygılar.

Sorun paşanın affedilip affedilmemesi değildir.

Sorun paşanın yaptıgı laubali ve küçümser cumleleridir.

Şimdi o an bende dahil çok fazla umursamadık alttan aldık.

Ki kendisiyle alakasız cevaplar öncesinde ona karsı yapılan bir şeyde yoktu.Balıklama atladı basladı laf sokmaya.

Şimdi diyelim ki biri kalktı onla dalasmaya basladı ki kimse kusura bakmasın bekleme yapma devam et kapak takarım gibi şeyler tahriktir.Ve bu dalaşma sonucu arkadasa basladı kufur etmeye suclu kim acaba ?

Bence cezası cok iyi oldu.Bir insanı kaybetmek muhabbetine gelince.Burası sanal dunya.GErcek dunyada ne yaptıgı onun sorunudur.Herkes kendisine dikkat ederse kimse kimseyi kaybetmez.Bahseetiğimiz insan Madde bagımlısı vs değil.22 yasında internete giren biri.

Bence ihracı çok dogur ve yerindedir.

Oyle laf soyleyip kapak taktım deyip sonra yanlıs anlasıldım ozur dilerim demek ayıptır.

O özürüde ondan rica edildiği için verildiğini biliyoruz.Ahkam kesiyordu yonetim yapsın vs diye.

Bana kızabilirsiniz ama OTOKONTROL cok onemlidir.

Hayırlı forumlar.

yolcu27
02/10/2012, 17:41
elinizdeki fazla parçaları yazın, ben ilk mesaja editleyip listeleyeceğim hepsini. ihtiyacı olanlar o listeden takip edip sizlere ulaşabilir.

benim elimde fazla parçam bir ihtiyacım vardı onun için sordum. 1. mesajdan takip ederim artık sağolun..

Ziyaretçi033
02/10/2012, 18:11
Sorun paşanın affedilip affedilmemesi değildir.

Sorun paşanın yaptıgı laubali ve küçümser cumleleridir.

Şimdi o an bende dahil çok fazla umursamadık alttan aldık.

Ki kendisiyle alakasız cevaplar öncesinde ona karsı yapılan bir şeyde yoktu.Balıklama atladı basladı laf sokmaya.

Şimdi diyelim ki biri kalktı onla dalasmaya basladı ki kimse kusura bakmasın bekleme yapma devam et kapak takarım gibi şeyler tahriktir.Ve bu dalaşma sonucu arkadasa basladı kufur etmeye suclu kim acaba ?

Bence cezası cok iyi oldu.Bir insanı kaybetmek muhabbetine gelince.Burası sanal dunya.GErcek dunyada ne yaptıgı onun sorunudur.Herkes kendisine dikkat ederse kimse kimseyi kaybetmez.Bahseetiğimiz insan Madde bagımlısı vs değil.22 yasında internete giren biri.

Bence ihracı çok dogur ve yerindedir.

Oyle laf soyleyip kapak taktım deyip sonra yanlıs anlasıldım ozur dilerim demek ayıptır.

O özürüde ondan rica edildiği için verildiğini biliyoruz.Ahkam kesiyordu yonetim yapsın vs diye.

Bana kızabilirsiniz ama OTOKONTROL cok onemlidir.

Hayırlı forumlar.

Düşüncelere sizin gibi bende saygı duyuyorum. Haklısınız. Genç bir arkadaşımız, başta bende "bu nerden çıktı böyle" dedim. Sonra özelden mesaj attı. Konuyu konuştuk, demek istediklerini, başta yanlış anlaşıldığını dile getirdi. Genç olduğu içinde sonradan yaptığı poliscilik, kapak meselerine diyecek birşey yok. Haklısınız. Yaptığım ve yapılan bazı yorumlar neticesinde neden ve nasıl olduda parladı bilemiyorum bu yorumları yaptı. Otokontrol sistemi tabiki çok önemli, yeni yetişmekte olan bir arkadaşımız, bu tarz hareketlerinde ona destek olup doğruyu bulmasını çalışmamızda lazım. Yok sen böyle dedin hadi git, vay sen bunu dedin yallah... Nereye kadar.

Tabiki forum yönetiminin kararıdır. Saygı duyarım. Cezalı üyeler kısmında "defalarca uyarılmasına rağmen" yazıyor, daha öncede vukaatları varsa ona birşey diyemem. Sizede saygısızlık yapıldı farkındayım. Mesajlarında abilik yaptığım için teşekkür etti. Belliki bir yol gösterene ihtiyacı var arakdasımızın. Adı üstünde genç.

Konunun daha fazla dağılmaması adına. Takdir forum yönetimindir ki kararını almış ve uygulamış, saygı duyuyoruz.

Size karşı herhangi bir cephe alma tarzında davranışlarım yoktur belirteyim, sadece hatasını anlamıştı o yüzden bukadar üsteledim.:) Kesinlikle tanıdığım eş dost akrabaam değildir:)

Keyifli forumlar. :)

Misafir046
02/10/2012, 18:15
Düşüncelere sizin gibi bende saygı duyuyorum. Haklısınız. Genç bir arkadaşımız, başta bende "bu nerden çıktı böyle" dedim. Sonra özelden mesaj attı. Konuyu konuştuk, demek istediklerini, başta yanlış anlaşıldığını dile getirdi. Genç olduğu içinde sonradan yaptığı poliscilik, kapak meselerine diyecek birşey yok. Haklısınız. Yaptığım ve yapılan bazı yorumlar neticesinde neden ve nasıl olduda parladı bilemiyorum bu yorumları yaptı. Otokontrol sistemi tabiki çok önemli, yeni yetişmekte olan bir arkadaşımız, bu tarz hareketlerinde ona destek olup doğruyu bulmasını çalışmamızda lazım. Yok sen böyle dedin hadi git, vay sen bunu dedin yallah... Nereye kadar.

Tabiki forum yönetiminin kararıdır. Saygı duyarım. Cezalı üyeler kısmında "defalarca uyarılmasına rağmen" yazıyor, daha öncede vukaatları varsa ona birşey diyemem. Sizede saygısızlık yapıldı farkındayım. Mesajlarında abilik yaptığım için teşekkür etti. Belliki bir yol gösterene ihtiyacı var arakdasımızın. Adı üstünde genç.

Konunun daha fazla dağılmaması adına. Takdir forum yönetimindir ki kararını almış ve uygulamış, saygı duyuyoruz.

Size karşı herhangi bir cephe alma tarzında davranışlarım yoktur belirteyim, sadece hatasını anlamıştı o yüzden bukadar üsteledim.:) Kesinlikle tanıdığım eş dost akrabaam değildir:)

Keyifli forumlar. :)

Ben konunun sizle zaten alakalı olmadıgını dusunuyorum.Arkadas direkt gelip oyle yazınca bende acıkcası sizin gibi sasırıp uzldum.Cevap verecektşm sonra vazgectim.Yani içiniz rahat olsun.Bence siz yapmanız gerekenden fazlasını yaptınız.

aykut_1914
02/10/2012, 18:40
karışmış yine ortalık :)
Başlık hosuma gitti tebrik ederim, aracını satanların özellikle buraya daha fazla katkı yapacagını düşünüyorum :)

SteinGP
02/10/2012, 19:40
sen jant kapağı bulabildin mi? bu arada çözdüğün soru çıkmadı ama çıkanı yaptım. yarın gelde arabanı parlatalım :)

aykut_1914
02/10/2012, 19:59
buldum kardeşim bugün yarın gelir eve kargo :)
harbi mi la? yaptın mı çıkan soruyu anlattıgım şekilde?
adamsın :D

pdr42
02/10/2012, 20:06
Başlık güzel.Düşünen arkadaşı tebrik ediyorum.Ama icine etmeden duramamış birisi. Her neyse sorun halledilmiş sanırım. Hayırlı paylaşımlar:))

SteinGP
02/10/2012, 20:06
valla yaptım hacı :D şekilde istememiş allahtan alanı bulduk geçtik :) sen gelirmisin yarın gerçi gelemezsinde :D

aykut_1914
02/10/2012, 21:19
valla yaptım hacı :D şekilde istememiş allahtan alanı bulduk geçtik :) sen gelirmisin yarın gerçi gelemezsinde :D

nasıl geleyim be kanka :D
çok sevindim hadi bu sefer gol olsun :D

Ziyaretci032
03/10/2012, 08:29
arkadaşlar art niyeti önlemek adına, buradan ürün temin eden arkadaşların uygulama fotoğraflarını da bu başlık altında paylaşmasını rica ediyoruz.

Ziyaretci040
03/10/2012, 08:36
arkadaşlar art niyeti önlemek adına, buradan ürün temin eden arkadaşların uygulama fotoğraflarını da bu başlık altında paylaşmasını rica ediyoruz.

Bahsettiğim şey buna benzer bişeydi. :)

sedini
03/10/2012, 11:19
Elimde ilk puntomdan kalma Mavi logolar var ön logo biraz soluk arka logonun tırnakları kırık ancak silikonla tutturulur.. Fotoğrafını çeker koyarım ama stickerla abarth logo falan yapmak isteyipte kendi logolarına kıyamayan arkadaşlar için ideal olur diye düşünüyorum.. Arzu eden varsa gönderebilirim..

Ziyaretci032
03/10/2012, 11:34
Elimde ilk puntomdan kalma Mavi logolar var ön logo biraz soluk arka logonun tırnakları kırık ancak silikonla tutturulur.. Fotoğrafını çeker koyarım ama stickerla abarth logo falan yapmak isteyipte kendi logolarına kıyamayan arkadaşlar için ideal olur diye düşünüyorum.. Arzu eden varsa gönderebilirim..

ilk mesaja taşıdım sedini, teşekkürler paylaşım için umarım ihtiyacı olan arkadaşımıza ulaşır.

Ziyaretci032
03/10/2012, 15:32
depolara garaja bagaja bakılsın bu akşam hadi.

Ziyaretci032
03/10/2012, 19:01
arkadaslar elimde 3 adet Lassa Impetus Revo 185/55/14 80H lastik bulunmaktadir. firsat buldugumda resimlerini de ekleyecegim. durumlari oldukca iyidir. ihtiyaci olan alabilir.

Ziyaretci046
03/10/2012, 19:21
benim malzemeleri yazsam izmirden istanbula yol olurda elinde esk puntosundan kalma kül tablası orjinal bi de mp3lü teypi olan varsa siyah zemnli haber versin ;)

Ziyaretci032
03/10/2012, 19:40
benim malzemeleri yazsam izmirden istanbula yol olurda elinde esk puntosundan kalma kül tablası orjinal bi de mp3lü teypi olan varsa siyah zemnli haber versin ;)

sen yaz kardesim yol olsun otoban olsun fark etmez, maksat birilerinin isi gorulsun. aradigin parcalar icin de aranan parcalara yazabilirsin. kul tablasi neyse de teybi bedelsiz verecek arkadas biraz zor cikar forumdan.

aykut_1914
03/10/2012, 19:44

hala dinamik vites topuzu bekliyrum senden,küllük çözeriz belki :D

kukart
03/10/2012, 22:04
Alfa Romeo 147 aracımdan kalma arka fren balataları durmakta 3 yıldır..umarım durmaktan bozulmamıştır... aranızda işine yarayacak varsa yollayabilirim..
orjinal aldığımda 70-80 tl falandı 4 parçadan oluşuyor sadece arka fren balataları...

Ziyaretci032
03/10/2012, 22:23
Alfa Romeo 147 aracımdan kalma arka fren balataları durmakta 3 yıldır..umarım durmaktan bozulmamıştır... aranızda işine yarayacak varsa yollayabilirim..
orjinal aldığımda 70-80 tl falandı 4 parçadan oluşuyor sadece arka fren balataları...

ekledim kardesim sagol ;)

Ziyaretci032
04/10/2012, 08:56
elimde üç adet jant kapağı göbeğine yapıştırmak için mavi logo mevcut. ihtiyacı olan ulaşabilir.

https://www.fiat.com.tr/fiatdunyasi/PublishingImages/bugunkufiat/brand1999.jpg

Ziyaretci040
04/10/2012, 10:12
elimde üç adet jant kapağı göbeğine yapıştırmak için mavi logo mevcut. ihtiyacı olan ulaşabilir.

https://www.fiat.com.tr/fiatdunyasi/PublishingImages/bugunkufiat/brand1999.jpg

Sen kendin yazıp kendin ekliyorsun gibime geliyor :)

Ziyaretci032
04/10/2012, 11:22
Sen kendin yazıp kendin ekliyorsun gibime geliyor :)

valla bi kaç kişiden başka kimse paylaşımda bulunmuyor, forum hayal kırıklığına uğrattı beni. eve gittiğimde gözüme çarpan şeyleri araştırıyorum bulduğumu ekliyorum maksat işi görülsün insanların. bende durup çöp olacağına birinin işine yarasa ne mutlu.

Ziyaretçi033
04/10/2012, 11:29
İlla araçlailgili olmak zorunda mı?

Bende Pc hopalörü var js marka, eski ama sesi güzel. Ses sistemi alınca boşa çıktı.
İstiyen olursa bende verebilirim.

Ziyaretci032
04/10/2012, 11:35
tüm paylaşımlar geçerlidir, tşk abi ekliyorum başa.

kadir07
04/10/2012, 11:35
Bende evi kurcalayayım bakalım neler çıkacak... :)

femoli
04/10/2012, 11:42
Tamam mustafa buluşmaya gelirken yanında getir :D

Ziyaretçi033
04/10/2012, 12:21
Tamam mustafa buluşmaya gelirken yanında getir :D

Tamamdır :D

Ziyaretci032
04/10/2012, 13:51
hadi hayırlı olsun :)

Ziyaretçi033
04/10/2012, 13:59
evde ne varsa bakayım :D

fotobelit
04/10/2012, 18:47
Bende teyp çerçevesi vardı,Bulunca isteyen olursa yollıyım..

volume23
04/10/2012, 18:49
Bende teyp çerçevesi vardı,Bulunca isteyen olursa yollıyım..

Hocam gp içinse birde gri renk ise ben talip olurum. Teyp i değiştirmeyi düşünüyorum.

GT-I9100 cihazımdan 2 ile gönderildi

Ziyaretci032
05/10/2012, 08:06
ilk mesaj güncellenmiştir.

Ziyaretci040
05/10/2012, 11:16
Arkadaşlar aracımın alt tampon ızgarası düştü ortadaki büyük olan elinde olan var ise yazabilir mi?

fotobelit
05/10/2012, 12:30
Hocam gp içinse birde gri renk ise ben talip olurum. Teyp i değiştirmeyi düşünüyorum.

Evet gp için ve gri..Bulunca size haber veririm..Adres bilgilerinizi parçayı bulunca alırım..Bu akşam unutmazsam bakarım..

Ziyaretci032
05/10/2012, 17:25
haftasonu kimse boş durmasın karıştırsın garaj bagaj çatı bodrumu.. hadi iyi tatiller.

kukart
06/10/2012, 00:58
05 ucu olan varmı :))

fotobelit
06/10/2012, 13:02
05 ucu olan varmı :))
09 var torna ile olur sanırım..:)

fotobelit
06/10/2012, 13:05

Erkan kardeşim adres bilgilerini verirsen p.tesi müsait olursam yollarım..

volume23
06/10/2012, 15:24
Erkan kardeşim adres bilgilerini verirsen p.tesi müsait olursam yollarım..

Teşekkür ederim hocam bugün teyp aldım biraz pazarlıkla çerçeveyi bedavaya getirdim.:)

kukart
06/10/2012, 16:12
benim eski 147 ye ait arka fren balatalarını dkaya87 ye pazartesi nasipse gönderecem...

elime geçen çöplükleri sizlerle paylaşmaya devam edecem .:)

çok sevdiğim yengemin bi sözüvardı o geldi aklıma
"yiyin olaccan çöpe gitmesin yazuğdur"

.:)

not.: bana göre çöp olan bir başkasına göre ilaç gibi gelebilir (yanlış anlama olmasın)

Ziyaretci032
06/10/2012, 20:18
evet şirketin kargo adresini tam öğrendikten sonra kukart'a bilgileri göndereceğim pazartesi'ye kadar bana opsiyonludur balatalar :) bizim bacanağın 147 için kullanacağız bunları. kendisine tekrar teşekkür ederim.

Birkan61
06/10/2012, 20:37
arkadaslar elimde 3 adet Lassa Impetus Revo 185/55/14 80H lastik bulunmaktadir. firsat buldugumda resimlerini de ekleyecegim. durumlari oldukca iyidir. ihtiyaci olan alabilir.

Hocam ayıp olmazsa, şuan isteyen yoksa kuzenimin erası için isteyebilirim lastikleri :) imkân bulupta bi türlü değişemedi lastiklerini.. O da eski puntocudur üye olmasada :D

Bende bu gece yarın karıştırayım ortalığı bakayım ne var ne yok verebileceğim..

Ziyaretci032
06/10/2012, 20:39
ok.dir kardesim. duruyor lastikler istedigin zaman paslasiriz veririm sana ;)

Birkan61
06/10/2012, 20:41
ok.dir kardesim. duruyor lastikler istedigin zaman paslasiriz veririm sana ;)

Eyvallah :) araçla ilgili birşeyler olmasada illaki çıkartırıım bende birşeyler..

Pm atıyorum..

Birkan61
06/10/2012, 21:10
Elimde fazladan laptop çantası var bilginize..

Gözüme ilk çarpan buydu.. İllaki başka şeylerde çıkar detaylı baktığımda :)

Ziyaretci032
07/10/2012, 02:19
ilk mesaja ekledim cantayi birkan, kac inch icin oldugunu da belirtirsen iyi olur ;)

Ziyaretci036
07/10/2012, 16:20
bendende ışıklı tuş takımı gelsin.

GPunto19
07/10/2012, 16:33
Tebrikler.. Bu olay bir nevi hediyeleşmektir..Hediyeleşmekte sünnettir..
''Birbirinizle hediyeleşiniz ki sevginiz artsın''

seastar1905
07/10/2012, 16:54
bendende ışıklı tuş takımı gelsin.
murat abi ben talipim tuş takımına:)

Ziyaretci036
07/10/2012, 17:43
murat abi ben talipim tuş takımına:)
tamam kardeşim senindir.

seastar1905
07/10/2012, 18:13
teşekkürler.benden çıkanlarıda buraya koyarım belki başka bir arkadaşımızın işine yarar.

asil
07/10/2012, 18:37
bendende calıfornia scents 2 adet birlikte veririm.apple valley ve la jolla lemon kokuları:D

Ziyaretci040
07/10/2012, 19:09
bendende calıfornia scents 2 adet birlikte veririm.apple valley ve la jolla lemon kokuları:D

Hangisi olursa 1 tanesine talip olabilirim.:)

emrgnc
07/10/2012, 19:11

talibim hacım calıfornia scents kullanmadım hiç çok merak ediyorum :)

asil
07/10/2012, 19:11
tamam burak ve emre kargolarım adresi pm ile gönderin.

emrgnc
07/10/2012, 19:12
Benden de bir adet osram hyper white(yanlış hatırlamıyorsam) h4 ampül, teki patladı diğer teki sağlam duruyor. beyaz ışık veren bir ampül. aynı markasını kullanan varsa alsın yedekte dursun

Ziyaretci040
07/10/2012, 19:36
tamam burak ve emre kargolarım adresi pm ile gönderin.

Teşekkür ederim...

yolcu27
07/10/2012, 19:47
elinde evo jant kapağı olan varsa arkadaşlar talibim acil olarak 1 adet varsa 2 adette olabilir 1 jantım yok 1 taneside çatlak.

gorkem kaan
07/10/2012, 20:20
banada ışıklı tuş takımı lazım varmıdır acep?

Ziyaretci046
07/10/2012, 20:51
bana mp3lü teyp lazım orjinal teypim yok bozuldu takasa girelim birşeyler gerekirse siyah zemin

sulger
08/10/2012, 10:18
teyp ekranı sağlammıdır arkadaşım sadece ekran lazım banada küçük bir yerinde kararma var.

dincsoy16
08/10/2012, 12:11
Banada mp3lü teybin cd mekanizmasi lazim elinde olan var mi?

Sent from my GT-I9100 using

Ziyaretçi033
08/10/2012, 12:25
Banada mp3lü teybin cd mekanizmasi lazim elinde olan var mi?

Arkadaşım senin isteğin tamamen yedek parçaya girmiş :D Bulursun inşallah :)

Hoparlörleri Femoli (Mehmet abime) Ankara branch buluşmasında teslim ettim. Paylaşayım dedim :)

Ziyaretci032
08/10/2012, 12:28
herkese teşekkürler, başlık şenleniyor. ilk mesajı güncelledim. uygulama resimleri beklenmektedir!!

dincsoy16
08/10/2012, 12:33
Arkadaşım senin isteğin tamamen yedek parçaya girmiş :D Bulursun inşallah :)

Hoparlörleri Femoli (Mehmet abime) Ankara branch buluşmasında teslim ettim. Paylaşayım dedim :)

Maalesef öyle oldu.sagi solu kirik teypte görur isimi.bana tuslar lazim degil tuslarim ve ön panel kaymak gibi.birde teybimide ic isiklarla beraber maviye cevirmistim tekrar ugrasmak zor geliyor.

luleburgazli
08/10/2012, 17:32
arkadaşlar bende şimdilik bir aprça yok ama eğer eski kasa RENAULT KANGOO 2006 model için sis farının orjinal yerin plastik kapakları var. istenirse arka bagajı kapatan pandizot yerine mdf den parça yaptırmıştım katlanır üzerinde 6x9 oval kolon için delikleri açık parça var onu verebilirim...

aykut_1914
08/10/2012, 20:56
istekler biraz abarmış :D

uLTRa GP
08/10/2012, 21:28
Bencede biraz abarmış :D bana 1 adet yedek punto lazım :)

dincsoy16
09/10/2012, 01:48
Abarmis demek yerinde olmaz.sonucta sagi solu kirik bi teyp kenarda kiyida duracagina birinin isine yaramis olur.kendi teybimi tamir edemezsem bu forumda ilk ihtiyaci olana seve seve gönderirim ;)

uLTRa GP
09/10/2012, 07:35
Abarmis demek yerinde olmaz.sonucta sagi solu kirik bi teyp kenarda kiyida duracagina birinin isine yaramis olur.kendi teybimi tamir edemezsem bu forumda ilk ihtiyaci olana seve seve gönderirim ;)

bende seve seve gönderirim onun için demedim :) ama hiç akıla gelmeyecek bişey olunca :) ondan dedim cd mekanizması yukarıda bir arkadaşında dediği gibi yedeğinde yedeği :) umarım en yakın zamanda bulursunuz

dincsoy16
09/10/2012, 10:30
bende seve seve gönderirim onun için demedim :) ama hiç akıla gelmeyecek bişey olunca :) ondan dedim cd mekanizması yukarıda bir arkadaşında dediği gibi yedeğinde yedeği :) umarım en yakın zamanda bulursunuz

insallah bulurum :D

Ziyaretci032
09/10/2012, 13:33

balataların gönderimi için gerekli bilgiler pm atılmıştır, balatalar benimdir :)

Ziyaretci032
10/10/2012, 08:49
güncel ürünler ilk mesajdadır.

Ziyaretci046
10/10/2012, 15:38
orjinal küllük lazım aldıgım aracın yokk da

Ziyaretci032
11/10/2012, 10:08
paylaşımlar devam etmektedir.

TayfunBulat
11/10/2012, 10:39
ismail beye çok teşekkur edıyorum dun itibari ile elime ulaştı bugun montajını yapıcam ve fotolarını en yakın zamanda sizlerle paylaşacağım. tekrar teşekkurler İsmail bey...

Ziyaretci032
11/10/2012, 10:47
hayırlı olsun güle güle kullan tayfun.

Ziyaretci040
11/10/2012, 11:48
Bu konu gayet iyi oldu ya :)

TayfunBulat
11/10/2012, 12:48
ve işlem tamam.

Ziyaretci032
11/10/2012, 13:33
ilk mesaja ekledim tayfun hocam, elinize sağlık. ismail'e (gurcocuk) ayrıca teşekkürler.

gurgocuk
11/10/2012, 14:08
ismail beye çok teşekkur edıyorum dun itibari ile elime ulaştı bugun montajını yapıcam ve fotolarını en yakın zamanda sizlerle paylaşacağım. tekrar teşekkurler İsmail bey...

Tayfun Abicim güle güle kullan, boş yere kenarda duracağına böyle lazım olan birinde olması daha güzel. Ayrıca çok yakışmış :)

ilk mesaja ekledim tayfun hocam, elinize sağlık. ismail'e (gurcocuk) ayrıca teşekkürler.

Böyle konu açıp yararlı olmamızı sağladığın için bizde sana teşekkür ediyoruz Doğukan :cheers00:

TayfunBulat
11/10/2012, 14:54
arkadaşalr şimdi baktımda tam oturtamamışım biraz yamuk olmuş ama düzeltiyorum. :)

ibrahimes
12/10/2012, 15:36

Öncelikle böyle bir konu açıldığı için teşekkür ederim. Aracımın arka logosu düştüğü için bagaj kapağı logosuna ihtiyacım var. Biliyorum yeni üyeyim fakat siteyi daha öncesinde takip ediyordum. Aracımı yeni aldım.Uygun görülürse talibim.

Bende bir bilgisayar öğretmeni olarak elimdekileri ihtiyacı olanlara vermek isterim.

Maxtor 30 Gb Harddisk
Intel Celeron 1300 Mhz İşlemci
1x256 ve 2x128 SdRam
32 Mb AGP Ekran kartı

Ziyaretci036
12/10/2012, 15:57
ışıklı tuş takımını dün seastar1905 hüseyin kardeşime gönderdim.

Ziyaretci040
12/10/2012, 16:19

Abi bana gönderdiğin spoiler marşpiel takımı gelmedi ? Kargo takip numarası verirmisin? :D

Ziyaretci032
12/10/2012, 16:21
ilk mesajı güncelledim, karışıklığı önlemek adına gönderimi sağlanan ürünleri 2. mesaja ekledim. hadi paylaşımlara devam, herkese teşekkürler.

kadir07
12/10/2012, 19:40
ESH (Fırat) arkadaşımızda bir çift ön camlar için rüzgarlık var bana bıraktı ihtiyacı olana verebilirim...

Ziyaretci036
12/10/2012, 19:45
Abi bana gönderdiğin spoiler marşpiel takımı gelmedi ? Kargo takip numarası verirmisin? :D

Bolero kirmiziya boyansin kendi ellerimle getirecem:)

Ziyaretci032
12/10/2012, 19:49
ekledim kadir ilk posta. murat kaptan bekletme artik burak'i yav :)

seastar1905
12/10/2012, 20:12
tuş takımını bügün teslim aldım.tekrar çok teşekkür ederim murat abi.

Ziyaretci032
12/10/2012, 20:30
kukart'tan kargo beklemekteyim ben de hala.

Ziyaretci040
12/10/2012, 21:46
Bolero kirmiziya boyansin kendi ellerimle getirecem:)

hahahah :D Abi bu kadar geyiğini yaptım yıldırma politikası uyguluyorum ama Maşallahın var yılmadın :D En son bekliyorum ama lanet olsun falan deyip :D

Ziyaretci040
12/10/2012, 21:48
Bu arada bende asil arkadaşımızdan bekliyorum :)

Ziyaretci036
12/10/2012, 21:56
ekledim kadir ilk posta. murat kaptan bekletme artik burak'i yav :)
burak renk kodunu verseydi şimdiye kadar antalyaya giderken takmıştı bile :D

tuş takımını bügün teslim aldım.tekrar çok teşekkür ederim murat abi.
sağol kardeşim güle güle kullan.

hahahah :D Abi bu kadar geyiğini yaptım yıldırma politikası uyguluyorum ama Maşallahın var yılmadın :D En son bekliyorum ama lanet olsun falan deyip :D
renk kodu renk kodu :D

kukart
13/10/2012, 00:20
kukart'tan kargo beklemekteyim ben de hala.

gönderecem göndermeyi de bir türlü fırsat bulamıyorum ki..
bir günüm boştu halledeyim dedim bebek bakmaktan dışarı bile cıkamadım.. :)
aciliyeti olan bi durum değil sonucta.. balatalar paslanmadan gönderecem sözüm söz .:)

sedini
13/10/2012, 10:46
Öncelikle böyle bir konu açıldığı için teşekkür ederim. Aracımın arka logosu düştüğü için bagaj kapağı logosuna ihtiyacım var. Biliyorum yeni üyeyim fakat siteyi daha öncesinde takip ediyordum. Aracımı yeni aldım.Uygun görülürse talibim.

Bende bir bilgisayar öğretmeni olarak elimdekileri ihtiyacı olanlara vermek isterim.

Maxtor 30 Gb Harddisk
Intel Celeron 1300 Mhz İşlemci
1x256 ve 2x128 SdRam
32 Mb AGP Ekran kartı

Logoları ibrahimes arkadaşımıza opsiyonladım.. ctesi-pazar çalıştığımı da düşünerek fırsatı bulduğum ilk anda kargolayacağımı belirtiyorum.. Şimdiden güle güle kullan..

yolcu27
13/10/2012, 10:58
ESH (Fırat) arkadaşımızda bir çift ön camlar için rüzgarlık var bana bıraktı ihtiyacı olana verebilirim...

evolara uyuyorsa ben talip olabilirim. sigara içerken külün içeriye düşmesinden bıktım :)

TaYFuN
13/10/2012, 11:53

Halen duruyor ise ben talibim

ares86
13/10/2012, 12:01
Çok hoş bir konu ellerinize sağlık bence sabit konu olmalı

Misafir046
13/10/2012, 12:01

Talibi çıkmış :D

Ziyaretci032
15/10/2012, 08:43
mesajlar güncellenmiştir. iyi haftalar.

Ziyaretci032
15/10/2012, 17:02
konuya anket eklenmiştir :)

kukart
15/10/2012, 21:52
balataların gönderimi için gerekli bilgiler pm atılmıştır, balatalar benimdir :)

balatalar bugün kargoya verildi...
(alfa romeo 147 arka fren balataları (4 parça) hiç kullanılmamış VALEO marka)
güle güle kullanın...

Ziyaretci032
16/10/2012, 00:34
tesekkur ederim kemal, cok sagol.

Birkan61
16/10/2012, 12:39
Bahsettiğim laptop çantasının resmini ekliyorum.

Özelden " Dj Locness " yazdı çanta için.. Eğer isterse öncelik onundur, istemez ise güncel kalır :) Buradan belirticem..

Sağında solunda küçük deformeler mevcuttur.

https://b1210.hizliresim.com/12/j/dzr8d.jpg

Dj Locness
16/10/2012, 13:28
Bahsettiğim laptop çantasının resmini ekliyorum.

Özelden " Dj Locness " yazdı çanta için.. Eğer isterse öncelik onundur, istemez ise güncel kalır :) Buradan belirticem..

Sağında solunda küçük deformeler mevcuttur.
Günceldir. İhtiyaç kalmamıstır. İhtiyacı olan alabilir.

Ziyaretci032
16/10/2012, 13:40
ilk mesaj güncellenmiştir.

krm1983
16/10/2012, 14:38
Eğer mk1 palio aracı olan varsa arka palio hl ve fiat yazısı mevcut. İsteyene verebilirim elden.

Ziyaretci032
17/10/2012, 11:13
balatalar bugün kargoya verildi...
(alfa romeo 147 arka fren balataları (4 parça) hiç kullanılmamış VALEO marka)
güle güle kullanın...

balatalar teslim alınmıştır, teşekkürler kukart.

aykut_1914
17/10/2012, 17:43
ankette hayır diyeni merak ettim :D

Nokta.
17/10/2012, 22:46
elimde 2ad linea jant kapagı var isteyen olursa elden teslim edebilirim

dogus618
17/10/2012, 22:57

mouseun imleci kayıp tıklamıştır bence yanlışlıkla:))))

celenlee
18/10/2012, 00:35
elimde 2ad linea jant kapagı var isteyen olursa elden teslim edebilirim

Eğer başkasına söz vermediyseniz ben talibim kapaklara.

4 çakma linea kapağı taktım gpye. 2tanesinin kenarları kırıldı bile. Hiç esnek değil çakmalar :(

Evim yenibosnada, akşamları siyavuşpaşada oluyorum bir vakte kadar. Sana uyan bir yere gelebilirim. Hatırladığım kadarıyla sen de B.evlerdeydin?

Ziyaretci032
18/10/2012, 08:15

"kamuran detected" :D

Ziyaretci040
18/10/2012, 09:15
"kamuran detected" :D

hHhHAHAHA :poster_t: Hayır diyene benim muz silecekleri gönderelim :D

sedini
18/10/2012, 20:54
Mavi logoloar ibrahimes nickli arkadaşımıza kargolanmıştır.. Güzel günlerde kullanması dileğiyle..

ibrahimes
18/10/2012, 23:48
Mavi logoloar ibrahimes nickli arkadaşımıza kargolanmıştır.. Güzel günlerde kullanması dileğiyle..

Logosuz dolaşmak kötü oluyordu. Hafta sonu yıkama ve cilalama işlemlerinden sonra fotoğraflarla uygulamaları ve logoların son durumlarını eklerim.

Ziyaretci032
19/10/2012, 08:44
birkanım lastikler bagajda seni bekliyor günceli.

hakguner
19/10/2012, 11:39
Arkadaşlar,

Kış yaklaşırken kullanmadığım Doğalgaz sobasını isteyen olursa forum üyelerine verebilirim.
ECA markadır. 10 yıllık üründür ancak 2 yıl kullanılmıştır. Kargo vs ile gitmez, elden almanız gerekecektir. Yerim İstanbul - Zeytinburnu dur.

Talep eden olursa PM atsın, telefon numaramı vereyim.

Ziyaretci040
21/10/2012, 23:17
Hadi bi güncelliyelim yeni üyelerden bişi çıkar belkide :=)

Ziyaretci032
22/10/2012, 00:07
birkan sopaliksin sopalik gunceli!!!

Birkan61
22/10/2012, 00:09
birkan sopaliksin sopalik gunceli!!!

Bu hafta içi almazsam, senin aracına 4 sıfır lastik alıcam abi günceli :))))

Ziyaretçi033
22/10/2012, 15:46
Arkadaşlar, elimde kodak marka fotoğraf makineleri için şarj aleti var, isteyene :)

https://imageshack.us/a/img171/3499/22102012483.jpg

https://imageshack.us/a/img707/963/22102012485.jpg

https://imageshack.us/a/img716/6903/22102012488.jpg

Ziyaretci040
22/10/2012, 17:04
Ya arkadaşlar bir ara herkezde bi akvaryum sevdası olmuştur.İstanbulda öncelikli olmak üzere elinde çevresinde akvaryumu olup fazlalık yapan varsa talibim.Haberiniz olsun.Satın alıcam.

luleburgazli
22/10/2012, 19:10
Ya arkadaşlar bir ara herkezde bi akvaryum sevdası olmuştur.İstanbulda öncelikli olmak üzere elinde çevresinde akvaryumu olup fazlalık yapan varsa talibim.Haberiniz olsun.Satın alıcam.

kardeşim benim geçen akvaryum çatladı elimde kalan akvaryum iç motoru var 1 tane onu verebilirim...

Ziyaretci040
22/10/2012, 22:22
kardeşim benim geçen akvaryum çatladı elimde kalan akvaryum iç motoru var 1 tane onu verebilirim...
Abi çok teşekkür ederim eğer akvaryumu alırsam yada bulursam öyle istiyim senden şimdi istemenin mantığı yok yeni Akvaryumda almak istemiyorum haybeye o kadar para vericem birinde 2.el falan fazlalık varda bulursam alınca sana haber veriyim teşekkür ederim tekrar.

Ziyaretci032
23/10/2012, 08:48
ilk mesajı güncelledim. şu depoya bakalım diyen arkadaşlardan ses çıkmadı hiç noldu onlara yaa :)

hadi bak tatil geliyo herkes depolara bi göz atsın fırsat bu fırsat.

Ziyaretci032
24/10/2012, 18:49
pamuk eller depolara...

GRDEDE
24/10/2012, 19:25
Arkadaşlar,rafları kurcaladım ve eskiden kalma 1.6 polo,octvıa,felicia vs benzinli araca uyumlu triger kayışı ve alternatör kayışı buldum ilgilenen arkadaş varsa pm atsın kodlarını yazayım.

Ziyaretci032
24/10/2012, 20:28
polo 1,6 dedigine gore, tahminimce polo 6n, 2000 model ve oncesi yani Gurur abi. ilk mesaja ekledim, tesekkurler.

KorayAkca
25/10/2012, 00:02
Harika bir düşünce :)

krm1983
25/10/2012, 01:05
Palio için orjinal deri vites körüğü var

emrgnc
25/10/2012, 01:07
Palio için orjinal deri vites körüğü var

abi bizim kuzende palio var onun ihtiyacı olabilir, sorayım kendisine eğer lazımsa haber vereyim olur mu?

krm1983
25/10/2012, 01:13
Kömürlükte duruyor. 99 palio hl den çıkma

Ziyaretci032
28/10/2012, 11:28
Bu hafta içi almazsam, senin aracına 4 sıfır lastik alıcam abi günceli :))))

birkan bu hafta ici bitti, lastiklerimin olcusu 175/65/15 gunceli. michelin olsun.

Ziyaretci032
29/10/2012, 14:12
birkan gormemezlikten gelme gunceli.

Ziyaretci040
29/10/2012, 17:00
:) Birkan neden almıyorsun ?

emrgnc
29/10/2012, 17:27
:) Birkan neden almıyorsun ?

o değil de bizim kokular yok hala ortalıkta ya :)

yavuzkep
29/10/2012, 20:25
Abi çok teşekkür ederim eğer akvaryumu alırsam yada bulursam öyle istiyim senden şimdi istemenin mantığı yok yeni Akvaryumda almak istemiyorum haybeye o kadar para vericem birinde 2.el falan fazlalık varda bulursam alınca sana haber veriyim teşekkür ederim tekrar.

abı bende bı tane akvaryum var orta boylarda ısıne yararsa verebılırım sana:g0000000:

Birkan61
29/10/2012, 20:37
Haklısın abi, ama inan fırsat olmuyor kendimde gelemedim.. O abinin iş üstüne işi çıktı alamadı falan..

İsteyen olursa alsın hayrını görsün sorun yok :) özür diliyorum doğukan abim..

Görmemezlikten gelmedim bu arada :)

Ziyaretci040
29/10/2012, 20:43
o değil de bizim kokular yok hala ortalıkta ya :)

Olsun arkadaşın bir işi çıkmıştır falan :) Merakımdan istedim tamda alıcaktım o kokudan olmadı emrah arkadaşımız satışına başlıyor ondan alırız.Hemde arkadaş nasiplenmiş olur :)

abı bende bı tane akvaryum var orta boylarda ısıne yararsa verebılırım sana:g0000000:

Kardeşim rica etsem ölçer misin? Ben baya niyetine girdim bu işin çünkü.Teşekkür ederim şimdiden.

emrahisilti
29/10/2012, 22:07
Gelecek insallah az kaldi adamlar cok lakayit 2-3gunde cevap veriyorlar cok sasirdik bu kadar buyuk bir firmadan beklemiyorduk.belkide turkiye diye sallamiyorlar :)

GT-N7100 cihazımdan 2 ile gönderildi

Ziyaretci040
29/10/2012, 22:08
Gelecek insallah az kaldi adamlar cok lakayit 2-3gunde cevap veriyorlar cok sasirdik bu kadar buyuk bir firmadan beklemiyorduk.belkide turkiye diye sallamiyorlar :)

Çakmasını yapıcaksın sanıyorlardır :) Normal yani... :)

emrahisilti
29/10/2012, 22:09
Burak bu arada ben akvaryum isini iyi bilirim evdede var zaten 1m uzunlugunda akvaryum ile basla.bu tarafta bir uretici buldum kendisi yapiyor ve 75tl gibi cok ucuza satiyor.baska yerlerde 300 400 tl fiyat cekiyorlar.

Ziyaretci040
29/10/2012, 22:11
Arkadaş baksında onunki olmazsa irtibata geçelim istiyorum.Daha önce bekarken vardı zaten.Ancak evden ayrılınca tabi valide hn. Hemen şutladı üstünden 2 sene geçti evlendik vs vs geçen benim ufaklıkla bi yere gittik acaip seyretti falan yemek yedirdik onu izlerken =) Hem o hemde arada bi seyretmek güzel olur :) Zahmetine katlanıcaz artık.

ibrahimes
29/10/2012, 22:19
Aytuğ (sedini) beyin gönderdiği logoyu düşen logomun yerine taktım. Bayram dolayısıyla biraz geç oldu ama grandepuntotr stickerını taktığımda ayrıntılı olarak fotoğrafları paylaşırım. Aytuğ beye buradan tekrar teşekkür ediyorum.

Eski :
https://a1210.hizliresim.com/12/x/ffjlj.jpg

Yeni:
https://a1210.hizliresim.com/12/x/ffjqp.jpg

emrahisilti
29/10/2012, 22:20
Çakmasını yapıcaksın sanıyorlardır :) Normal yani... :)

Abi 10000 tane alip cakmami yapilir ya :) adamlara teminat verdik sonunda cakmasini yaptiracaklsr :))

Ziyaretci040
29/10/2012, 22:27
yok ya geyik yapıyorumda illaki bi risk analiz olayı falan vardır yoksa adamda malını satmak ister.Hayırlısı olsun inş. :)

yavuzkep
30/10/2012, 21:30
Olsun arkadaşın bir işi çıkmıştır falan :) Merakımdan istedim tamda alıcaktım o kokudan olmadı emrah arkadaşımız satışına başlıyor ondan alırız.Hemde arkadaş nasiplenmiş olur :)

Kardeşim rica etsem ölçer misin? Ben baya niyetine girdim bu işin çünkü.Teşekkür ederim şimdiden.

tmm abı ben bı olcuyım donerım sana ıns ısını gorur

BaranSelo
30/10/2012, 21:45
Merhaba, elimde eski aracımdan(Peugeot 206) kalan yay takımı var. İhtiyacı olan,eşinin dostunun işine yarayacak olan bir arkadaşımıza gönderebilirim.

yavuzkep
31/10/2012, 01:42
Arkadaş baksında onunki olmazsa irtibata geçelim istiyorum.Daha önce bekarken vardı zaten.Ancak evden ayrılınca tabi valide hn. Hemen şutladı üstünden 2 sene geçti evlendik vs vs geçen benim ufaklıkla bi yere gittik acaip seyretti falan yemek yedirdik onu izlerken =) Hem o hemde arada bi seyretmek güzel olur :) Zahmetine katlanıcaz artık.

abı akvaryum 45 cm uzunlugunda 30 cm de genıslıgı

Ziyaretci032
31/10/2012, 08:49
güncel ürünler ilk mesajda sıralanmaktadır, yalnızca yavuz'un akvaryumu yazmıyorum burak hazır taliplisi olduğu için ;)

asil kokuların gönderimi için beklenmektesin :)

Ziyaretci040
31/10/2012, 09:22
abı akvaryum 45 cm uzunlugunda 30 cm de genıslıgı

Valla tam yavruluk olucak akvaryum nerede oturuyorsun kardeşim sen tam olarak alıyım senden onu müsait olunca?

Ziyaretci040
31/10/2012, 09:25
Bu arada elimde 2 tane beyaz h4 ampul var varta marka olması lazım kullanırım diyen arkadaşa veririm.

rbcn
31/10/2012, 09:46
Bu arada elimde 2 tane beyaz h4 ampul var varta marka olması lazım kullanırım diyen arkadaşa veririm.

beyaz ampülleri ben alabilirim ne zamandır almayı düşünüyordum

Ziyaretci036
31/10/2012, 10:09
bende de ekzost ucu var isteyen irtibata geçsin.
ve elinde beyaz ampul olan varsa talibim.

kadir07
31/10/2012, 10:23
ESH (Fırat) arkadaşımızda bir çift ön camlar için rüzgarlık var bana bıraktı ihtiyacı olana verebilirim...Ben bu rüzgarlıkları nasıl gönderecem Gaziantep'ten yolcu27(Ali)arkadaşımız istemişti kargoya götürüyorum gazeteye falan sarıp adamlar gönderemeyiz yolda kırılır diyor kutusu falanda yok ne yapacağımı şaşırdım... :(

Ziyaretci032
31/10/2012, 10:28

abi egsoz ucunun temsili de olsa fotoğrafını eklersen faydalı olur, yuvarlak mı oval mi kare mi ona göre tercih eden çıkar.

Ben bu rüzgarlıkları nasıl gönderecem Gaziantep'ten yolcu27(Ali)arkadaşımız istemişti kargoya götürüyorum gazeteye falan sarıp adamlar gönderemeyiz yolda kırılır diyor kutusu falanda yok ne yapacağımı şaşırdım... :(

önce gazeteye sarıp sonra da karton veya mukavvaya sararsan hiç problem olmaz kadir. ama sıkı ve sağlam sarman lazım. yolcu27'ye opsiyonluyorum.

Ziyaretci036
31/10/2012, 10:53
akşam eve gidince çekerim resmini :)

TayfunBulat
31/10/2012, 11:47
Murat egsoz ucuna talibim.

Ziyaretci036
31/10/2012, 12:17
murat egsoz ucuna talibim.
tayfun hocam egzost ucunu nozer aldı.

Ziyaretci040
31/10/2012, 12:32

Beyaz ampulleri ali abi ile ortak karar olarak kargo olayından vazgeçtik.Çünkü kargosu ve montajı elektrikçiden alıcağı beyaz ampul parasına gelicekti. Murat abi ile görüşüyoruz zaten :) Ampuller murat abinin.

Ziyaretci040
31/10/2012, 12:33
Bu arada bu konu yararsız diyen arkadaşların sebeplerini merak ettim gerçekten :D Sayıları arttı 2 oldularda.

Battal
31/10/2012, 13:48
Merhaba, elimde eski aracımdan(Peugeot 206) kalan yay takımı var. İhtiyacı olan,eşinin dostunun işine yarayacak olan bir arkadaşımıza gönderebilirim.

Kardeşimin 206 için arıyorduk. Mahsuru yoksa ben alabilirim.

Ziyaretci031
31/10/2012, 13:58

Spor yaymı kardeşim???

Ziyaretci032
31/10/2012, 14:24
Beyaz ampulleri ali abi ile ortak karar olarak kargo olayından vazgeçtik.Çünkü kargosu ve montajı elektrikçiden alıcağı beyaz ampul parasına gelicekti. Murat abi ile görüşüyoruz zaten :) Ampuller murat abinin.

sizlere opsiyonladım, değişim gerçekleşince haber ver gönderilenlere ekleyeyim kardeşim ;)

hadi hayırlı olsun.

yavuzkep
31/10/2012, 14:24
Valla tam yavruluk olucak akvaryum nerede oturuyorsun kardeşim sen tam olarak alıyım senden onu müsait olunca?

esenler atısalanında oturuyorum abı bgun aksam 7 den sonra musaıtım uygunsa buyur gel verıyım

Ziyaretci040
31/10/2012, 14:31
Murat abi bi merter mc yapmasak mı? Sana ampulleri veririm yavuza gideriz falan.?

yavuzkep
31/10/2012, 14:34
Murat abi bi merter mc yapmasak mı? Sana ampulleri veririm yavuza gideriz falan.?

buyrun gelın abı bı cay ısmarlarım :D

Ziyaretci040
31/10/2012, 14:37
Murat abiyede ampul falan vericem hepsini bir arada çıkaralım diyorum git gelden kısmış oluruz diye ama kısmet nasip :)

Ziyaretci036
31/10/2012, 14:39
Murat abiyede ampul falan vericem hepsini bir arada çıkaralım diyorum git gelden kısmış oluruz diye ama kısmet nasip :)
kardeşim cumadan önce zor konuşup ayarlarız.

yavuzkep
31/10/2012, 14:39

sımdı catıdan ındırdım akvaryumu temızlıyorum senı beklıo :D

Ziyaretci040
31/10/2012, 14:43
kardeşim cumadan önce zor konuşup ayarlarız.

Tamam abi.Sen ne zaman dersen o zaman artık sıkıntı yok.

sımdı catıdan ındırdım akvaryumu temızlıyorum senı beklıo :D

Kardeşim zahmet etmiyeydin ben hallederdim.Bu akşam olmadı hafta içi kesin bi gün uğrıcam tel. numaran var bende.Atışalanındada arkadaşlarım var onlarıda bi selamlarım gelmişken hazır :) Sağolasın.

yavuzkep
31/10/2012, 14:45
Tamam abi.Sen ne zaman dersen o zaman artık sıkıntı yok.

Kardeşim zahmet etmiyeydin ben hallederdim.Bu akşam olmadı hafta içi kesin bi gün uğrıcam tel. numaran var bende.Atışalanındada arkadaşlarım var onlarıda bi selamlarım gelmişken hazır :) Sağolasın.

onemlı degıl abı nedemek gorusmek uzere o zmn :D

dincsoy16
01/11/2012, 11:06
Herkesin aradığı teyp tuş takımınıda ben ihtiyacı olana gönderebilirim.Tuşların %90 ını iyi durumda resmini ekliyorum, inceleyip mesaj atarsınız.

https://img696.imageshack.us/img696/3708/20121101105413.jpg

Ziyaretci032
01/11/2012, 11:19
kapış kapış gider bu tuş takımı :) uygulayamacak olan alıp mundar etmesin lütfen, bunu uygulamak için teybin içinin açılması gerekmektedir arkadaşlar.

afiLi
01/11/2012, 11:23
Herkesin aradığı teyp tuş takımınıda ben ihtiyacı olana gönderebilirim.Tuşların %90 ını iyi durumda resmini ekliyorum, inceleyip mesaj atarsınız.

on/off tuşu ile sağdaki 4 yönlü tuner tuşu lazım aslında bana... ama isterseniz bekleyelim de komple ihtiyacı olan birisi çıkarsa o faydalansın...

yavuzkep
01/11/2012, 15:30

abı tus takımlarına ben talıbım :d

dincsoy16
01/11/2012, 16:46
abı tus takımlarına ben talıbım :d

tuslar size opsiyonlanmistir.adres bilgilerinizi bana mesaj atarsiniz, iyi gunlerde kullanin...

Ziyaretci032
01/11/2012, 16:58
ilk mesajı düzelttim yavuz için. çok ürün var opsiyonlu hadi halledin artık onları :)

yavuzkep
01/11/2012, 17:17
tuslar size opsiyonlanmistir.adres bilgilerinizi bana mesaj atarsiniz, iyi gunlerde kullanin...

cok tesekkur ettım abı...sagolsın

Ziyaretçi
01/11/2012, 18:10
5-6metre civarinda(fazlasida olabilir ama eksik degil) 8GA ses sistemi icin elektrik kablosu ve bicak sigorta var. Tesisat isine bir daha girmeyecegim icin ihtiyaci olana verebilirim. İletisim pm lutfen.

Ziyaretci032
02/11/2012, 15:21
ilk mesaji guncelledim. devamm

madenmaden
03/11/2012, 13:02
kırık çatlak 4 jant kapağı 15 inçlik varsa talip olurum veya beyaz ampul falan varsa bir arkadaş egsoz ucunu vermiş kaçırdım bir dahakine artık :)

sonytech
03/11/2012, 13:22
Arkadaşlar eski oyun konsolları arıyorum.Yanlış anlaşılmasın makul fiyatlar çerçevesinde parada verebilirim.
(Nintendo,Sega,Atari 2600(Karakutu),Oyun Kasetleri,kablo,adaptör vb herşey...)

Ziyaretci040
03/11/2012, 13:46
Arkadaşlar eski oyun konsolları arıyorum.Yanlış anlaşılmasın makul fiyatlar çerçevesinde parada verebilirim.

Alınık parça kısımınada ilan vermenizi öneririm.

plus06
03/11/2012, 17:55

sega mega drive vardı bi aralar çok deli bir şeydi :)

Ziyaretci032
04/11/2012, 19:37
hadi paylasim ve takaslara devam.

Ziyaretci036
04/11/2012, 21:31
Burak nerelerdesin egzost ucu seni bekliyor

Nokta.
04/11/2012, 21:49
abi senin şu yatagın altında gazeteye sarılı olan mp3 çalarıda bedelsiz bana hediye etsene :D

Ziyaretci032
04/11/2012, 21:53
nokta, murat abinin yatagini biliyorsun da altindakini nereden biliyorsun gunceli :)

mert35
04/11/2012, 21:53
elinde kırmızı fiat logosu olan varmı arkadaslar.

aykut_1914
04/11/2012, 21:56
hahaha konu sapmasın günceli :D

Nokta.
04/11/2012, 22:10
nokta, murat abinin yatagini biliyorsun da altindakini nereden biliyorsun gunceli :)

biliyorum kardeşim detaylarıyla yazdım :)

madenmaden
05/11/2012, 01:02
Burak nerelerdesin egzost ucu seni bekliyor

egsoz ucu boştaysa ben alabilirim :D değildir de ben şansımı deneyeyim dedim :)