PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Modacar Hk.

karizmatik_boy
28/09/2012, 02:02
Arkadaşlar iyi geceler...

Modacar için ne düşünüyorsunuz? Oto ürünleri vs ler bulunmakta... Burdan ürün alan olduysa yorumlarını rica edebilir miyim...

Teşekkür ederim...

SteinGP
28/09/2012, 02:07
hocam ben lastik ve torpido parlatma sıvılarını kullanıyorum. bildiğiniz sanayi ürünü mallar. çokta beklentiniz olmasın ama kötüde değil.

karizmatik_boy
28/09/2012, 02:09
hocam ben lastik ve torpido parlatma sıvılarını kullanıyorum. bildiğiniz sanayi ürünü mallar. çokta beklentiniz olmasın ama kötüde değil.

Kauçuk paspas alacam ama acaba koku yapandan gelir mi gelmez mi emin değilim... Koku yapmaz yazmışlar ama işte kuşku... Birde not düşmüşler resimdekinden farklı olabilir diye bu yüzden merak ediyorum nasıl hizmetleri....

SteinGP
28/09/2012, 02:11
aynen bende kauçuk paspası oradan aldım. koku yok o konuda güvenin. paspasları kaliteli. yanında paspas parlatma spreyi hediye gönderdiler birde, o da artısı..

karizmatik_boy
28/09/2012, 02:12
aynen bende kauçuk paspası oradan aldım. koku yok o konuda güvenin. paspasları kaliteli. yanında paspas parlatma spreyi hediye gönderdiler birde, o da artısı..

Hımm... İyi ya o zaman... Ödemeyi yapayım gelsin bari... Peki araca uyum konusunda sıkıntı oldu mu... Kesmek zorunda kaldınız mı ? yoksa cuk diye oturdu mu...

SteinGP
28/09/2012, 02:17
kenarlarını kestim biraz. tam uyum olmadı maalesef..

karizmatik_boy
28/09/2012, 02:22
Ödemeyi yaptım hayırlısı bakalım... Kendileri de yazmış sağını solunu kesebilirsiniz diye falan ama bakalım...

celenlee
28/09/2012, 11:48
kenarlarını kestim biraz. tam uyum olmadı maalesef..
Punto paspası diye sattıkları ürün, doğru yerinden kesilmesine rağmen tam oturmadıysa yuh olsun onlara!! Bir de araca uygun satıyoruz diyolar.

Modacardan ben 1-2 ürününü aldım ve attım ne yazıkki, kıytırık şeylerdi gerçi attıklarım, pasta cilasını almıştım o da çok fazla kılcal çizik bıraktı, onu da kullanamayınca töbe ettim bu markaya.

SteinGP
28/09/2012, 11:53
tam oturmuyor derken, atıyorum 2-3 cm lik kısımlar kesiliyor. ben tam otursun diye kestim, kesmeden koyunca ufak bir potluk oluyordu sadece. bu arada ekonomik cila düşünürseniz ÇBS tavsiye ederim. sert bir cila güzel parlatır ama uygulaması yorar..

Luc
28/09/2012, 16:16
Ben eski aracim icin kolçak almıştım 20 TL civarı bişeydi. Orijinalin 200TL olduğunu düşünürsek gayet başarılı ve güzel bir üründü. Sorun yaşamadım aracı satana kadar. Gıcırtı vb durumlarda olmadı.

karizmatik_boy
30/09/2012, 15:16
paspaslarım geldi araca yerleştirdim cuk diye oturdu... Hatta biraz daha büyük gelse daha güzel olurdu :D