PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya Voyage Sorgun

BSK
25/09/2012, 19:27
Arkadaşlar bayram tatili için Antalya' ya Voyage Sorguna gitme düşüncem var ama otel ile ilgili ya çok iyi ya da çok kötü yorumlar okuyorum karar veremedim bilen giden var mı acaba? Tavsiye edermisiniz veya Antalya da otel önerebilir misiniz? Bebek olacak yanımızda 1.5 yaşında yani deniz güneş dışında doğal güzellikler bizim için öncelikli o sebeple voyage sorgunu gözümüze kestirdik orman içinde olsun dedik ama dediğim gibi karar veremedik, yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..

Htc Sensation/

k0d3r
25/09/2012, 19:42
Kemer tarafı düşünürseniz, kesinlikle Amara Wings Resort Hotel tek geçerim. En iyi tatilimi burada yaptım.

aykut_1914
25/09/2012, 20:01
bayram ne zaman :D

yolcu2
25/09/2012, 20:08
Merhaba 2010 da bu otelde 1 hafta kaldım. Haziran ayında. Otel çok büyük değil küçük çocuklar için uygun sayılır çoğu otelde bulunmayan çim üzerinde Sezlong ve güneşlenme imkanı burada var. Yemeklerden bahsetmeye gerek yok tipik voyage kalitesi mevcut. Otel odası mümkün ise tercih edilmeli clup odalar basık biraz boğuyor insanı. Çok yeşillik ve orman demek çok fazla böcek ve Haserat demektir unutmayın. Şöyleki otel havuzunda gece yüzen bir fareyi ben fotoğrafladım. Ama bu her otelde olabilir unutmayın. Otel küçük olduğu için biraz sıkışıklık yaşarsınız yemekte ve havuzda. Animasyon 10 üzerinden 10. Bende bu yaz tekrar gideceğim kesinlikle tavsiye ederim. Side çok fazla rus doldu bu arada. Bu oteldede çok rus oluyor. Ismi voyage olduğu için kalitede pek sıkıntı olmuyor. Saygılar.

ABNEW
25/09/2012, 22:10
Serdar, kesinlikle tavsiye ederim.2 yıl önce kaldım Voyage Sorgunda.Yemek kalitesi, hizmet, deniz.. herşey güzeldi. odaları tercih edersen odanı bulmakta zorlanabilirsin :)
Bir de ala carte restoranları rezervasyon yaptırıp denemeni öneririm...

ABNEW
26/09/2012, 01:16
Forum bakımda göründüğü için ekleyemedim.Bu sene Corinthia Tekirovaya gittim burayı da tavsiye ederim.Voyage a göre daha yeşil bir bölgede yer almakta.Ancak hizmet kalitesi Voyageda biraz daha iyiydi...

ersobas
26/09/2012, 08:39
2008 Yılında Voyage sorguna üniversiteden arkadaşlarla gittik nisan ayında hemde. ( çünkü ucuz oluyor o tarihlerde :) bide clup odalarında kaldık hakkaten tatil köyü havası oldu. A la carte restoranları çok güzel gerçkten ve çok fazla ayrı ayrı restoranı vardı meksika fransız çin kebap dünyası fln. köy kahvaltısı için bir hak vermişlerdi onu denemedik zaman yer bulamamıştık. Japon ayrı ücretliydi sanırım. rezervasyonları sabah erkenden yaptırmak lazım. Pastanesi olması da cok güzell gerçkten. (hatta memnun kalıp ertesi sene voyage belek e gittik orası tam anlamıyla mükemmel :D). bowling ve lunapark ayrı ücretliydi. tesisleri, açık barları, clubu, anfi tiyatrosu, adult havuzu fln derken baya eğlenmiştik biz sorgunda. Ben kendi adıma tavsiye ederim size Serdar Bey.

cemyk
26/09/2012, 09:08
bende 2011 de eşimle 1hafta kaldım.

-Yemek konusunda Daha iyisi zor bulunur. ahçıları çok başarılı.
-eğlence anlayısı zayıf. sakın bir tatil geçirirsin. tabi bayram olduğu için berki ekstra seyler olabilir
-kesinlike clup odasında kal, otel odası ile pek doğanın keyfine varamıyorsun.
-havuzları ufak
-denize girme imkanı yazın bile az, çünkü çok dalgalı ve kumsal çok küçük.

kafa dinlemek , YEMEK Yemek istiyorsan kesinlikle güzel bi yer ( özellikle alakart restoranlar çok güzel) italyan alakart tavsiyem...

Misafir046
26/09/2012, 09:13
Aklımın bir köşesinde dursun.

BSK
26/09/2012, 14:25
Değerli yorumlar için teşekkürler az önce aldım clup odası tercih ettim, umarım güzel geçer, dönüşte fikir vermesi için buraya düşüncelerimi yazarım.

Htc Sensation/

ersobas
26/09/2012, 15:45
bnde balık a la carte ı öneriyorum :)

cemal arslan
26/09/2012, 16:36
2 defa kaldım o otelde....bence kesinlikle gitmelisiniz....

ABNEW
26/09/2012, 17:27
Değerli yorumlar için teşekkürler az önce aldım clup odası tercih ettim, umarım güzel geçer, dönüşte fikir vermesi için buraya düşüncelerimi yazarım.

Htc Sensation/

Güzel tercih Serdar, pişman olmazsın kesinlikle,
Odanın yerini aklında iyi tut :)

İyi tatiller...

pdr42
26/09/2012, 23:14
fiyatı nedir?

BSK
27/09/2012, 07:27
5 gece 2000

Htc Sensation/

Güzel tercih Serdar, pişman olmazsın kesinlikle,