PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : benzine lpg ye 30 krş zam?

emrahisilti
22/09/2012, 02:53
lütfen biri bunun şaka olduğunu söylesin.ben yanlış anlamış yanlış okumuş olayım

quick
22/09/2012, 03:19
biraz önce okudum 19eylülde 4,57 olan benzin 4,47 olmuştu bu geceden itibaren gelen indirim ile 4,37 oldu benzin ama lpg yi bilemiyorum

ozmenomer
22/09/2012, 12:26
bende resmi gazete kararını okudum ve bugün tarihli en alttaki maddede yayınlandığı gün geçerlidir demekte. ALLAH bin belasını versinki sevgili hükümetimizin bir kazığını daha yedik . artık bu işe bir şekilde dur demek gerek. kendi masraflarında kısıntı yok ama bütçe açık verince hemen vur halkın sırtına. en geç yarın 30 kuruşlar yansır haftada 2 kere indirim yapılmasının sebebi şimdi belli oldu.

xyL
22/09/2012, 12:29
Yarına kalmadı arkadaşlar bugün hemen hem benzine hem motorine 30'ar kuruş zam geldi. Bakınız:
Yeni Zam Geldi Hoş Geldi (https://forum.grandepuntotr.com/genel/40667-yeni-zam-geldi-hos-geldi-2.html#post741092)

ZAK1980
22/09/2012, 12:41
Gıren zamlardan bu kadar memnun olup ha bıre evet dersen boyle gırer her hafta 10-20-30 kurus olarak .
Adamlar halen bunlarla alakası yok dıyor nasıl bır beyındir bu kardesım

juventude
22/09/2012, 12:47
insanlarla resmen komedi filmi çevirip dalga geçiyorlar hem de sistemli. bu ülke nasıl bir ülke oldu.

Birkan61
22/09/2012, 12:57
İstanbul trafiğine çözüm olarak düşünmüşler heralde sorsan bahane o olur :)))

Ödediğim her kuruş haram zıkkım olsun

ozmenomer
22/09/2012, 12:59
insanlarla resmen komedi filmi çevirip dalga geçiyorlar hem de sistemli. bu ülke nasıl bir ülke oldu.

bu ülke artık eğitimin bile bile önem verilmeyerek insanların sadece dört işlem yapıp okumasına yetecek kadar eğitim hizmeti alacakları bir Türkiye olma yoluna çıktı anasınıfından üniversitesine kadar artık eğitim kalitesi diye bir şey kalmadı boş beyinler yetiştirip amaç her söylenene kafa sallamak buda zaten dikkat edildiğinde anlaşımakta.

ozmenomer
22/09/2012, 13:04
ve eminimki bu yapılan 20 kurusluk indirimin yerine yapılan zam asıl bundan sonra bir kac güne bir kaç zam daha gelecektir. en kıyak ve kalıcı zam şekli vergi oranını arttırmak.

cemjordan
22/09/2012, 13:07
oh olsun durmak yok yola devam...

tonymontana
22/09/2012, 13:10
ÖTV'ye de zam geldi %37'den %40'a çıktı. Geride kalan %50'ye hayırlı olsun.

Bugün gördüm ben Osmangazi İnonü caddesinde, haberi okumamıştım şaşırdım. 97 oktan 4.84'tü BP'de.

emrahisilti
22/09/2012, 13:12
zaten dikkat ettiyseniz bu varil fiyatından dolayı yansıyan zam değil.VERGİ! yani özetle 1-2 gün içerisinde varil fiyatı artacağı için 1 aya almaz benzin 5TL olacaktır.

yenievocu
22/09/2012, 13:40
çok iyi oldu...daha da artırsınlar ki bir lt benzini bile hesap etmek zorunda kalıp sonra yetmez ama evet diyenler nereye evet dediklerini öğrensinler...

Ayberk0616
22/09/2012, 15:32
AKP'liler hadi bunuda açıklayın :D

ato
22/09/2012, 23:36
Halkımız toplu taşım araçlarını kullansınlar havayı kirletmesin zaten dinizmizde müsriflik yok tovbe tovbe yazacak çok şey var da terbiyemizi bozmayalım

Birkan61
23/09/2012, 00:12
Halkımız toplu taşım araçlarını kullansınlar havayı kirletmesin zaten dinizmizde müsriflik yok tovbe tovbe yazacak çok şey var da terbiyemizi bozmayalım

Toplu taşımada sıkıntı yaw.

Metrobüsün klima sistemine bitiyorum zaten :D

Çok yolcu varken ter kokusunu geçtim.. Klima adam gibi soğutmuyor ayakta yolcu fazlayken.. İsyan ettim artık şöför abiye :D dedi son kademede çalışıyor fakat bu klimanın tam randımanlı çalışması için kapıların 4 dakika kapalı kalması gerekiyor dedi.. Kapılarda duraktan durağa 4 dk sürmediği için adam akıllı soğutmuyor :) araç normal doluluktayken yetiyorda öteki türlü sıkıntı..

farukileri
23/09/2012, 00:50
şunu açıkça artık söyler konuma geldim: biri gelip icraatleri savunmaya kalkarsa kendisini vatan haini olarak ilan ediyor olacağım. Öncelikle bazı insanların vergi ödemesini istemeyip kendi vergisi ile ülkenin geçinmesini istemesinden; sonrasında bana dokunmayan yılan bin yaşasın modunda gezip bencil takılmasından. Almanya'da bir papazın söylediği bir söz var benim en yakın arkadaşım söyledi ve gerçekten doğruluğunu anlamış bulunmaktayım: "Askerler yahudileri almaya geldiler hepsini verdim sesimi çıkarmadım; askerler beni almaya geldi sesimi duyuracak kimseyi bulamadım.

SteinGP
23/09/2012, 00:57
şunu açıkça artık söyler konuma geldim: biri gelip icraatleri savunmaya kalkarsa kendisini vatan haini olarak ilan ediyor olacağım. Öncelikle bazı insanların vergi ödemesini istemeyip kendi vergisi ile ülkenin geçinmesini istemesinden; sonrasında bana dokunmayan yılan bin yaşasın modunda gezip bencil takılmasından. Almanya'da bir papazın söylediği bir söz var benim en yakın arkadaşım söyledi ve gerçekten doğruluğunu anlamış bulunmaktayım: "Askerler yahudileri almaya geldiler hepsini verdim sesimi çıkarmadım; askerler beni almaya geldi sesimi duyuracak kimseyi bulamadım.

vatan haini deyimine sonuna kadar katılıyorum. eğer zamanında kurulan istiklal mahkemeleri bugün kurulsa, asılacakları asman 10 yıl sürerdi heralde..

emreaktan
23/09/2012, 02:06
işe gidip gelmelik filan alırız BENZİNİ bayramdan bayramada fulleriz anlık tüketime bakmaktan yola bakamaz oldum zaten .....hey yavrum hey durmak yok yola devam vurun abalıya somaliliye ağla suriyedekine vah vah bilmem nerdekine vah vah biz türküz bize bişey olmaz kaldırırız biz 10 lira düz olsun küsürat kafa karıştırıyo zaten.

opexturk
23/09/2012, 11:27
3 sene önce elimin tersiyle ittiğim yurtdışında yaşama fikrini yavaş yavaş gündemime alıyorum bu ülke yaşanmaz hale geldi bişey yapmalı...

serkandemir
23/09/2012, 14:21
fikirlerinizi gönül istediğiniz gibi söyleyemessiniz hocam,akpliyim veya değilim demiyorum benim için siyaset hayatımın içinde olmayan bir şey ama onlara oy verenlere beyinsiz demek sizin ne haddinize.Beğenirsiniz veya beğenmessiniz o ayrı ama başkasına hakaret etmek ettiğiniz kişileri değil kendinizi küçük düşürür

celenlee
23/09/2012, 15:48
fikirlerinizi gönül istediğiniz gibi söyleyemessiniz hocam,akpliyim veya değilim demiyorum benim için siyaset hayatımın içinde olmayan bir şey ama onlara oy verenlere beyinsiz demek sizin ne haddinize.Beğenirsiniz veya beğenmessiniz o ayrı ama başkasına hakaret etmek ettiğiniz kişileri değil kendinizi küçük düşürür

Naziler gibi, diğer üstün insanlar istediklerini yapmakta özgürdür.
"10 yıl bile sürse, halkın yarısını katletmek"te özgür oldukları gibi ;)

Zaten bİr insan kendini diğerinden üstün görmeye başladığı zaman problemler başlamış oluyor. Eğitim şart!!

emrahisilti
23/09/2012, 15:52
Bence konu kilitlensin derdimiz benzin fiyatlarina tepkiydi

mix
23/09/2012, 19:29
20 tl gaz aldım arabama ışık kırmızıdan yeşile dönemdi be ayıptır ayıp shell den aldım 2.52 haram zıkkım olsun

Semih Kurtulmus
24/09/2012, 00:57
yönetim çok bomba yapsınlar arkadaş 4.30 dedi arkadaş mazota az önce şok oldum. yakında elektrikli arabalar çoğalır bu defa da elektrik zammı %500 olur o araçlar evden elektrik çekebilecek olursak %500 le evde ışıkta yakamayız :D:D ama olsun ampulu yaktılar bizim yerimize ışıldaya ışıldaya yürüyorlar. durmak yok yola devam