PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Opet'in ''opedo'' reklamı

ibrahim06
15/09/2012, 23:28
Sanırım Opet yakıtlarının kalitesinden ötürü satışlarda düşüş yaşamaya başladı. Bu aralar ''opedo'' diye bir reklama başladılar.

Aklıma PO'nun tutmayan ''POman'' i geldi
Link
Petrol Ofisi POMAN Reklamı on Vimeo (https://vimeo.com/9345549)

ABNEW
16/09/2012, 11:17
Ben hep Opetten aldığım için birşer diyemeyeceğim:) Herhangi bir sıkıntı yaşamadım, aradaki farkı anlamak için hiç de değiştirmedim şimdiye kadar.Umarım kalite sıkıntısı yoktur...

ibrahim06
16/09/2012, 11:51
Ben hep Opetten aldığım için birşer diyemeyeceğim:) Herhangi bir sıkıntı yaşamadım, aradaki farkı anlamak için hiç de değiştirmedim şimdiye kadar.Umarım kalite sıkıntısı yoktur...

Şuan axessin 50 TL opet alışverişinde 5 TL para kampanyasından ötürü Opetten alıyorum. Arabada ses fazlalaştı. Öncesinde bonusun 100 tl total alışverişinde 5 tl para kampanyasından ötürü Totalden alıyordum. :) Onun öncesinde de Shellden :). Büyüklerimiz sağolsun 5 lira için ne hallere düşürüyorlar..

ABNEW
16/09/2012, 15:51
Şuan axessin 50 TL opet alışverişinde 5 TL para kampanyasından ötürü Opetten alıyorum. Arabada ses fazlalaştı. Öncesinde bonusun 100 tl total alışverişinde 5 tl para kampanyasından ötürü Totalden alıyordum. :) Onun öncesinde de Shellden :). Büyüklerimiz sağolsun 5 lira için ne hallere düşürüyorlar..

Bana o 5TL de yok:) Alıştığım için Opetten alıyorum hep.Arada bir değiştirmek daha mantıklı galiba...

Misafir047
16/09/2012, 17:14
Bana o 5TL de yok:) Alıştığım için Opetten alıyorum hep.Arada bir değiştirmek daha mantıklı galiba...

değiştirmeyi deneyin aradaki farkı hissedeceksin tavsiye ederim opetgerçekten kötü

fatihhhh
17/09/2012, 12:13
Sanırım Opet yakıtlarının kalitesinden ötürü satışlarda düşüş yaşamaya başladı. Bu aralar ''opedo'' diye bir reklama başladılar.

Aklıma PO'nun tutmayan ''POman'' i geldi
Link
Petrol Ofisi POMAN Reklamı on Vimeo (https://vimeo.com/9345549)

benim de aklıma ilk gelen POman olmuştu.
bu arada tek tekerlekli motorsiklet önceden beri bana çekici gelmiştir.
opet için birşeyler söylemek gerekirse,
bir kampanyalarında bana hakkım olan hediyeyi vermeyince küsmüştüm.
2008 den beri PO dan alıyorum.
opetin tuvaletleri çok temizdir gerçekten.

femoli
17/09/2012, 12:30
nerdeymiş bu opedo reklamı bulamadım ben merak ettim ..

Moosty
18/09/2012, 11:13
Yakıt güvence sistemi nedeniyle Opetten alıyordum. Üst üste iki kere Shell Fuel Save aldım, çok usta sürücü değilim, çok tecrubemde yok buna rağmen arada bariz bir fark olduğunu anlayabiliyorum. Hem araba daha atak, hem de daha az yakıyor.

Yerli firma kazansın diye PO dan aldım, ilk izlenimim Opetten pek de farklı olmadığı. Bir depo daha PO kullanıp emin olayım; sonrasında Shell'e devam.