PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagaj Altı hak.

rafetkurt
10/09/2012, 14:44
Merhabalar Arkadaşlar, UFakdan aracımı süslemeye başladımda :)

sizce aşağıdaki bagaj altı çıtası nasıl durur veya neler yapıyım aracım beyaz renk. 2008

FIAT GRANDE PUNTO 2006 Üzeri Krom Bagaj Alt Çıta - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 86618721 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-fiat-grande-punto-2006-uzeri-krom-bagaj-alt-cita-86618721/detay/)

rafetkurt
10/09/2012, 16:57
Güncel :)

Ziyaretci032
10/09/2012, 17:05
beyaz araçta çok göstermez kendini. boşa masraf etmeyin bence.

rafetkurt
11/09/2012, 08:44
beyaz araçta çok göstermez kendini. boşa masraf etmeyin bence.

peki başka napıyım ozaman araca aksesuar olarak sizce :)

Sparco34
11/09/2012, 08:53
aracın resimlerini falan yükle veya tanıtımını yap ona göre bilgi alabilirsin aracını
görmeden bilgi nasıl verilir rafetim :D

krm1983
11/09/2012, 11:49
Acikcasi sevemedim krom isini.

Gorky
11/09/2012, 12:27
Kötü duran bi çıta o , beyazın üzerinde daha da kötü olur. Aksesuar istiyorsanız orijinal marşbiyel , spoiler falan takın. Olmassa olmaz arabayı en az 5 cm yere yaklaştırın.

rafetkurt
11/09/2012, 13:20
Kötü duran bi çıta o , beyazın üzerinde daha da kötü olur. Aksesuar istiyorsanız orijinal marşbiyel , spoiler falan takın. Olmassa olmaz arabayı en az 5 cm yere yaklaştırın.

aracım beyaz spoyler taktım hocam bu aksamda sisleri taktırcam.

yay olayına artık karşıyım daha dün spor yaylarımı sattım mad marka 5 cm zıp zıp zıp bıktım zıplamaktan her kasisten yavaşlamaktan ondan dolayı yay yerine ocak şubet gibi 16 jant + performans geniş lastik koyarak arayı kapatıcam marşbyel? iyi dururmuki bunlarda.. ? 125 tl ye çiftini yapıcak oldu usta..

Gokdeniz34
11/09/2012, 13:25
Kendi aracımda var fikir sahibi olabilirsin22412

Sent from my iPhone using

Gorky
11/09/2012, 14:25
aracım beyaz spoyler taktım hocam bu aksamda sisleri taktırcam.

yay olayına artık karşıyım daha dün spor yaylarımı sattım mad marka 5 cm zıp zıp zıp bıktım zıplamaktan her kasisten yavaşlamaktan ondan dolayı yay yerine ocak şubet gibi 16 jant + performans geniş lastik koyarak arayı kapatıcam marşbyel? iyi dururmuki bunlarda.. ? 125 tl ye çiftini yapıcak oldu usta..

Yayı Eibach marka alın iyidir. Valla arabam güzel gözüksün diyosun mutlaka alçaltıcaksın abi zıplamak istemiyosan amortisörleri sertleştiriceksin kasisten yavaş geçeçeksin. 16" jant olarak Fun juntlarını öneririm. Orijinal marşbiyel çok güzel oluyor kesin takın bence. Fiyatta fena değilmiş. Şimdi gördüm araç Active'miş sanırım kapı kolları boyasız. İlk önce onları boyatın

rafetkurt
11/09/2012, 14:44
Yayı Eibach marka alın iyidir. Valla arabam güzel gözüksün diyosun mutlaka alçaltıcaksın abi zıplamak istemiyosan amortisörleri sertleştiriceksin kasisten yavaş geçeçeksin. 16" jant olarak Fun juntlarını öneririm. Orijinal marşbiyel çok güzel oluyor kesin takın bence. Fiyatta fena değilmiş. Şimdi gördüm araç Active'miş sanırım kapı kolları boyasız. İlk önce onları boyatın

kapı kolları ve aynalar vs. fabrikadam alan kişi boyatmış ekstra olarak hepsini
marşybel olarak aradım modifiyecimi resim göndericek bana beğenirsem taktırırım da muaynede sıkıntı olurmu aracım muayneye giricek 2 ay sonra marşbiyeller sıkıntı teşkil etmez insallah..