PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : .com Lastik indirimi

emtue
01/09/2012, 20:11
Selam arkadaşlar,

güzel bir kampanya yapmış durumda.

195/65/15 ve 205/55/16 ebatlarında kampanya var. Fiyatlar cidden indirimli.

Mesela uzun zamandır paraya kıyamadığım Conti Premium Contact 5 175 TL (Montaj dahil 183 TL). Bu lastiği geçen ay 260 liraya sormuştum.

Kampanya 7 eylüle kadar.

Ben Michelin Energy Saver + mı alsam Conti PremContact 5 mi kararsız kaldım. Artık kesin alacağım çünkü 5 aydır alamadım gitti :)

Sizce hangisini alayim?

Ekleme: https://www..com/lastik/?&islem=kampanya

SteinGP
01/09/2012, 20:21
continental kullandığımda bi artısını görememiştim. şimdi kullandığım michelin spor seride olsa, aşırı sessiz diğerlerine göre. etrafımdaki herkes michelin derdi ben pirelli derdim, harbiden michelin son noktaymış. lastiklerimi aldığım arkadaşım goodyear bayisi, kendi aracında michelin var, öyle hesap edin..

emtue
01/09/2012, 20:41
continental kullandığımda bi artısını görememiştim. şimdi kullandığım michelin spor seride olsa, aşırı sessiz diğerlerine göre. etrafımdaki herkes michelin derdi ben pirelli derdim, harbiden michelin son noktaymış. lastiklerimi aldığım arkadaşım goodyear bayisi, kendi aracında michelin var, öyle hesap edin..

O konuda haklısınız fakat indirimdeki Michelin en ucuz seri, Conti ise en pahalı serisi.

Daha önceMichelin Primacy HP kullandım hakikaten şu anki Conti PremContact 2 'ye göre sessizdi.

Continin bu modeli bu sene çıktı aklımı çelen en büyük neden bu yoksa Michelin'i tek geçerim.

ContiPrem Contact 5 kullanıcısı bulsam kafamda netleşecek ama bulamıyorum..