PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fethiye Ölüdeniz ve Antalya otel rafting yardım

hsyn28
27/08/2012, 23:28
Arkadaşlar merhaba.Eylül 2'de Fethiye de Ölüdeniz de 3 gün kalacağım burada pansiyonda ya da butikte kalmayı planlıyorum eşimle beraber.Tabi fazla para bayılmak istemiyorum oda kahvaltı bir yer uygun olur çünkü burda gezme amaçlı kalacağız. Gündüzleri ölüdenizde takılcaz(ölüdenizde hangi plajı önerirsiniz, nerede kalınır ne yapılır fikrim yok en son ölüdenize 16 yaşımda gitmiştim), bir gün saklıkente gideceğiz ve bir günde rafting yapacağız ama rafting olayını dalaman çayı yerine antalyaya birgün erken gidip köprülü kanyonda da yapabiliriz hangisini önerirsiniz rafting için ve ayrıca firma önerileriniz olursa sevinirim.Antalyada ise kemer de limak otelde dinlenme amaçlı olarak otelden çıkmadan kalacağız.Daha sonra ise İstanbul'a yolculuk başlayacak.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

emreonur
27/08/2012, 23:33
ölüdenizin üst tarafında denize kıyısı olmayan ovacık diye bir yetr var, buradaki pansiyonlar ucuz olabilir, yine yakın bir yer olan dalyan da jade otel diye bir yer var onu öneririrm...tekne turu yaparsın...

gunay1987
27/08/2012, 23:51
Antalyada koprulu kanyona bu sene 2 defa gittim aracimla kisibasi 25 lira ogle yemegi dahil ama icecekler extra..Servisle gidersen 40 lira otelin onunden alip birakir ama bn arabayl tavsiye ederim yolu cok guzel yapmislar cikincada side alanya gezebilirsin..köprülü kanyonda tam parkur fiyatlari bu sekilde 13-14 km civari sanirim..suya 10:30 11 e doru inersiniz saat 4 gibi rafting biter..

hsyn28
27/08/2012, 23:56
Antalyada koprulu kanyona bu sene 2 defa gittim aracimla kisibasi 25 lira ogle yemegi dahil ama icecekler extra..Servisle gidersen 40 lira otelin onunden alip birakir ama bn arabayl tavsiye ederim yolu cok guzel yapmislar cikincada side alanya gezebilirsin..köprülü kanyonda tam parkur fiyatlari bu sekilde 13-14 km civari sanirim..suya 10:30 11 e doru inersiniz saat 4 gibi rafting biter..
kalacağım otel kemerde ve kemer ile kanyon arası kaç km mesafe olarak.Uzaksa arabaya bulaşmaka istemem ama 50-60 km ise araçla giderim.

pdr42
28/08/2012, 00:35
su an ismi aklıma gelmiyor ama fethiyede kalınacak ucuz aile pansiyon var ortamıda guzeldi sabah kahvaltı dahil 50 lira kisi bası nette de var aklıma geldiginde yszıyım. fethiye ye 10 km uzaklıkta idi

gunay1987
28/08/2012, 09:07
Zaten senin kalicain otelde kemerde degil kemerin bi beldesinde yaklasik olarak 6-7 km kemer merkeze,kiriste otel..Kemerden antalya 40-45 km filan,kiristen 50 km olsa,köprülü kanyon antalyadan 90 km senin kaldigin otelden 140 km civaridir ama giderken arabayla gitmeni tavsiye ederim oraya gitmisken raftingden erken cikarsan side,manavgat,alanyayida görmus olursun.Özellikle aksam alanyayi görmeni tavsiye ederim cok güzel biyer hareketli civil civil sanki yurtdisina cikmis gibi hissediosun kendini.

Ziyaretci040
28/08/2012, 09:13
Çalışta kayınvalidemin pansiyonu var yav :D Ölüdenizede yakın arabayla gidecekseniz gayette güzel olur gezilecek falan bir ton yer var :) Tekne turları , yamaç paraşütü, rafting , jeep safari turları falan için FOCUS diye bi firma var onu inceleyebilirsin.